Nedir Bu Torrent Olayı_?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Bitturk ten bir sürü .torrent dosyası indirdim, şimdi o dosyaları indirmeye çalışıyorum ama inmiyor, piratebay dn falan indirdiklerim gayet hızlı ama bitturkten bir türlü indiremedim. Bunlar ratio olayına mı bakıyor? Eğer öyleyse ratioya fazla takılmayan bit Türk torrent trackeri var mı?

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?Sayfa=1&folderid=94327

Sormuşsun,cevaplanmış.Hala anlamadıysan bir başlık daha aç..Onda söz cevaplayacağım..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek

Edüt: Hatayı yeni okudum port numarası yasaklanmış :S, bakalım değiştirince düzelecek mi?

ZyreX bunu yazdı:
    -----------------------------

-----------------------------

Hocam sorun port açmak değil, dediğin gibi port açtım ve gözle görülür bir hız farkı oldu, sanırım bazı portlar karalisteye alınmış sen bana onu dememişidin amma :D:D:D 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

seed olayına bakılıyor, seed yapan yoksa çekemezsin...

ekşiye seed, leech veya seeder leacher yazarsan daha iyi olur ben denedim açıklamayı da beceremedim =))

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Hocam biliyorum seed leech olayını, yani dosyayı paylaşanlar  olması lazım,  portu değiştirdim şu an yavaşta olsa iniyor ama diğer yabancı trackerlar durdu bu sefer :S, hata olarak " user  limited to seeding only" diyo az mı upload yapıyormuşum acaba?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

yeni uygulma getirmişler bitturkte. dosyayi hemen cekemiyorsun heralde altinlar disindakileri.

"slot" nerdir. senin problemin kaynagi. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    suKo
    suKo's avatar
    Erkek
    Ratio önemli birde:|

Kafam oldu galiba:|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Bir aylığına sınırsız tarifeye geçtiğim için kullanılmayan 1kb bile kalmasın istiyorum :D, artık başka yollara başvurucaz.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    End_User
    End_User's avatar
    Erkek
    Bende bir tane arena-tr davetiyesi var eğer istersen gönderebilirim burada da seed yapmak lazım ama genelde çoğu Türk torrent trackerlarında belli bir ratio oranını tutturmak gerekiyor.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Sağolasın hocam, zamanında üyelik alımını açtığında oradan almıştım bir hesap, diğer arkadaşların işine yarayabilir belki :)

Toplam Hit: 2386 Toplam Mesaj: 10