folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Need For Speed: Shift - Download

Need For Speed: Shift - Download

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

la olm resimlere bakıomda gösterge çok boktan.

resimlere bakınca f1 2001 geldi aklıma 

zamundadan asılıp test edim bakem

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

Metanet bunu yazdı:
    -----------------------------
    Cia bunu yazdı:
    ben deneyip haber veririm

denedinmi hocam?

riple beraber sendemi patladn yoksa :P

japonyadan baglanmıyorum 3-5 güne iner denerim bugün 

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    Yaw ne zaman ucmalı bişf yapcak köprülerden binalardan fln

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

ripli olanı indirdim kurdum PhysXloader.dll hatası verdi elinde bu dosya olan biri warsa upload etsin bi zahmet.Ati kartlarda da oyun tam yarışa başlayacakken sorun çıkartabiliyomuş.yama falan gelicek diyenler war durun derim ben indirmeden bekleyin biraz :)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    physxloader.dll

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    biraz araştırmalarda bulundum açıkçası bu PhysX özelliği nvidia kartlarda olan bişey ama ati'de falan da çalışabiliyormuş işler iyice boka sardı :) bi nvidia sürücüsü indrip kuracam umarım sorunlar değişir :F

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

win 7 32 bit işletim sistemi kullanıyodum ve palit ati 3870 ekran kartım bulunmaktaydı oyuna sadece dll dosyası ayıp açtım tam

yarışa başlayacakken oyundan atıyordu.daha sonra nvidia'nın sürücüsünü indirip kurdum ve şuan hiç bir sorun yok ford focus

sport yolun tozunu atıyor.aşağıdaki linktten sürücüyü indrebilirsin tabi sorun yaşayanlar :) oyunu beğendim walla kontroller

klawyeyle ilk yarışta kötü ama sonra açıldım fark falan koydum easy'de :F şimdi de gamepadle denemeler yapıcam hade kolay gelsin :F

http://files.ngohq.com/nvidia/PhysX_9.09.0814_SystemSoftware.exe 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    Addict bunu yazdı:
    biraz araştırmalarda bulundum açıkçası bu PhysX özelliği nvidia kartlarda olan bişey ama ati'de falan da çalışabiliyormuş işler iyice boka sardı :) bi nvidia sürücüsü indrip kuracam umarım sorunlar değişir :F

Nvidia PhysX, gerçek zamanlı fizik efektleri vermek için GPU hızlandırmasından yararlanan güçlü bir fizik motorudur :|

kaynak : nvidia kontrol paneli :F

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    Addict bunu yazdı:

sürücüyü rapide atsana 

edit: buldum sanırım http://forums.laptopvideo2go.com/topic/24843-physx-9-09-0814/ 

edit2:yine yarışı başlatmadı 

edit3:hallettim RİP sağlam ama benim pc sağlam degil 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trubulans
    trubulans's avatar
    Erkek
    Win7 64Bit kullanıyom arkadaşlar, GeForce 850GT ekran kartı 4GB Ram (3GB kullanılıyor ayrı dava) oyunu kurdum her şey iyi güzeldi  oyuna baişlayınca aşırı derecede donmalar meydana geldi arabadan "BadFord" gibi eski kurtların sesleri gelmeye başladı oynanmaz bir hale geldi arkadaşlar benim sistemdemi yksa oyundamı acaba bir sorun var..
Toplam Hit: 9331 Toplam Mesaj: 73