folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Need For Speed Undercover [Tek Link]

Need For Speed Undercover [Tek Link]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

attackatak bunu yazdı:
    -----------------------------

hele bi içten görünüş ve bol trafikli yarışlara girilince manyak hocam ya =) bacaklarım titreyip refleks olarak kafam bi sağa bi sola yatıo :D süper oyunmuş tekrar tekrar teşekkürler :)

direksiyon setiyel denedim hiç güzel olmuyo klavye mouse forever

İmzalar Kaldırılsın!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Berkant
    Berkant's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar ben indirdim oyunu fakat dosya türü olarak resim dosyası yazıyor, çift tıkladığımda ardından Nero'yu açıyor.. Ne yapmam gerekiyor? (ilk defa karşılaşıyorumda ) lütfen yardım zaten indirmek için 16 saat bekledim :D

Söylemediğinin hakimi söylediğinin ise Mahkumusundur...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neoonur
    neoonur's avatar
    Erkek
    ya ben oyunu oynadım bi kaç saat ondan sonra dondu kaldı tekrar acmaya calısınca vista kapatıyo kendını anlamadım bilen varmı ya:S
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

Berkant bunu yazdı:
    Arkadaşlar ben indirdim oyunu fakat dosya türü olarak resim dosyası yazıyor, çift tıkladığımda ardından Nero'yu açıyor.. Ne yapmam gerekiyor? (ilk defa karşılaşıyorumda ) lütfen yardım zaten indirmek için 16 saat bekledim :D

hocam pc ne sanal bi cd-rom programı yükle ben poweriso yu kullanıyorum.onla açarsan kurulum gerçekleştirebilirsin.ya da boş bi dvd ye yazdır öyle kur=)

neoonur hocam seninkini bilmiorm ama yerinde olsam oyunu silip tekrar yüklerdim =)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Berkant
    Berkant's avatar
    Erkek
    Boş bir dvid ye yazdırdım bu seferde dvd yi takıyorum açmıyor kafayı yicem..Bu dosyanın böyle olma sebebini ve Dvd ye yazınca neden sorunun çözüldüğünüde yazarsan çok sevinirim :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

Berkant bunu yazdı:
    Boş bir dvid ye yazdırdım bu seferde dvd yi takıyorum açmıyor kafayı yicem..Bu dosyanın böyle olma sebebini ve Dvd ye yazınca neden sorunun çözüldüğünüde yazarsan çok sevinirim :)

hocam dvd yi direk kalıplaştırmışlar.bi nevi tek dosya haline getirmek için winrar lamışlar.nero ile açıp kalıbı diske yazdırdıysan sorunun çözülmesi lazım.

ama olmadı diyorsan bi boş dvd daha harcama şöyle yap :

http://rapidshare.com/files/38646853/PowerISO_3.7.rar   bu programı yükle pc ye.sonra bu indirdiğin dosyayı sağ tuşla tıklayıp power iso ya gelip "kalıbı [bilmemne] sürücüsüne yerleştir" de ve öyle kurmayı dene.

bu örnek verdiğim program xp için.vista da çalışıyor mu bilmiyorum.eğer vista kullanıyorsan "daemon tools" programını yükle ve onunla çöz işi.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Berkant
    Berkant's avatar
    Erkek
    Çok teşekkür ederim Attackatak sana..hem program linki için hemde nasıl yapacağımı söylediğin için..:)

Toplam Hit: 4570 Toplam Mesaj: 28