Nerde O Eski Discovery Chaneller :(

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

Sen benim ikizim olabilir misin acaba. Dün hanımla tam olarak bunları konuştuk. 

Hayatımda ilk kez 2009 yılında mythbuster, uçak kazası raporu, dev yapılar, mega yapılar, mühendislik harikaları belgesellerini izlemiştim.

Hatta nat geo nun bir sağlık belgeselleri vardı üff...

Heyecandan ölüyordum yaşım daha 18 filan.

Şimdi bom bo(ş)k içerikleri var.

Artık insanlar izlemiyor bence herkes youtube filan kaydı belgesel çekmek çok ciddi maliyet maalesef.

Grant ın öleli maalesef iki yıl oluyor. 

aga eski kayıtlar  da olur mythbuster 55gblik var diğerlerinin yok

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Eski belgesellerde çok fazla bütçe gidiyordu. Bu işin zirvesi yolcu uçağını çölde bilerek yere çarpıp olacakları inceledikleri bölümdü. O bölüme o zamanlar bir film bütçesi harcamışlardı.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BURAK_X
    BURAK_X's avatar
    Erkek

ah ulan o 90ların sonu 2000lerin başındaki ilk discovery channelı anımsadım. nickelodeon ile dönüşümlü yayın yapardı, çok eksantirik belgeseller olurdu

<love> <canimcicimaylari> <uzatmalar> <kavgagurultu> </love>
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

Bir yillik blutv uyeliginde ucretsiz var. 

Ama belgesel konusuna gelirsek youtube da belgesel diye arattiginda mavi h logolu bir kanalin belgeselleri yayinlaniyor oradaki belgeseller ilgi cekici olabiliyor.

https://youtu.be/qPTytPjnn5c 

Hangi kanal oldugunu bilmiyorum bu kanalin belgeselleri ilgi cekici tavsiye ederim.

Kanalin adini bilen varsa soylerse sevinirim.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek
    blackhammer bunu yazdı

Bir yillik blutv uyeliginde ucretsiz var. 

Ama belgesel konusuna gelirsek youtube da belgesel diye arattiginda mavi h logolu bir kanalin belgeselleri yayinlaniyor oradaki belgeseller ilgi cekici olabiliyor.

https://youtu.be/qPTytPjnn5c 

Hangi kanal oldugunu bilmiyorum bu kanalin belgeselleri ilgi cekici tavsiye ederim.

Kanalin adini bilen varsa soylerse sevinirim.

https://www.dsmartgo.com.tr/tv-izle/viasat-history/13387 

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fly_on_the_shit
    fly_on_the_shit's avatar
    Erkek

analogdan digital'e gecis doneminde sanirim 2000-2003 civari belesti ve efsane belgeseller vardi heralde murit o donemden bahsediyor.

oyle belgeseller pek kalmadi ama yine de guzel youtube kanallari var yerini dolduracak mark rober vs. izleyebilirsin.

Copyright (c) 2012
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

https://www.izlesene.com/video/discovery-channel-eski-reklam/6912105

tüplü tv de izlerdik. başka dünyalara giderdik.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

@khan23 bilgi icin tesekkur ederim.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Çoğu kişi bilmez, mythbuster'ın 2015 de yepyeni versiyonu çekildi. Grantların olmadığı. Görüntü kalitesi prodüksiyon değilmişti ama iki dede yönetiyordu yine.

Bence araştırıp onları da izleyin. 

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

Çoğu kişi bilmez, mythbuster'ın 2015 de yepyeni versiyonu çekildi. Grantların olmadığı. Görüntü kalitesi prodüksiyon değilmişti ama iki dede yönetiyordu yine.

Bence araştırıp onları da izleyin. 

ya arkadaş anlamıyorum ben valla ya eskiden de fear factor tarzı yarışmalar filan vardı şimdi bütçe yok cart curt diyorlar hiç inandırıcı gelmiyor. dağ başında çekiyodunuz şimdiki teknolojinin 10da biriyle yine aynı teknolojiyi kullanın kim sallar görüntü kalitesini böyle programlarda. liseliler ilkokullular bozuk yazıcıdan 3d yazıcı yapıyor bunlar galata portta saçma salak yarışma kocaman prodüksiyonuyla sadece sms oylaması yapıyor 1 hafta. git bayburta çek belgeselini gör etkiyi. dertlendim yine ya

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
Toplam Hit: 2401 Toplam Mesaj: 32
mythbuster discovery channel brezilya portekizce