folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Nereye Gidiyoruz ? Bu Nasıl Bir Sevgi Tarzıdır :(

Nereye Gidiyoruz ? Bu Nasıl Bir Sevgi Tarzıdır :(

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

ya bu nasıl bir şeydir Ahmedinecad a nasıl olurda tekbir getirirler ahmedinecad kimdir peki niye böyle :(

AHMEDİNEJAD'A YOĞUN İLGİ

İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, Sultanahmet Camisi'nde kıldığı cuma namazında yoğun ilgi gördü.

İran Cumhurbaşkanı Mahmut Ahmedinejad, Sultanahmet Camisi'ne girdikten sonra, ön tarafta kendisine ayrılan yere oturmayarak, caminin arka sıralarında cemaatin arasında kılmayı tercih etti. Ahmedinejad'ın yanında İran Dışişleri Bakanı Manuçehr Mutteki yer aldı.

Bu arada, cemaatten bazıları Ahmedinejad'ın elini öpmeye çalışırken, konuk cumhurbaşkanı buna izin vermedi. Ahmedinejad, aşırı sıcak nedeniyle elindeki dosya kağıdını yelpaze şeklinde kullanarak kendisini serinletmek isteyen bir kişiyi de nazikçe geri çevirdi.

Cuma namazından sonra da Ahmedinejad'a ilgi devam etti. Bu sırada konuk cumhurbaşkanının camiden çıkabilmesi için Türk güvenlik görevlileri cemaati uzaklaştırmaya çalıştı. Buna tepki gösteren cemaat tekbir getirdi.

Cami imamı da bunun üzerine hoparlörden, “Bu alakayı ve ilginizi cami dışarısında gösteriniz. Bu alakadan misafirimiz de rahatsız oluyor. Lütfen kendimize gelelim. Bu durumdan Allah da razı değil. Bu ilginizi nümayiş (gösteri) amacıyla yapıyorsanız, yanlış yapıyorsunuz. Allah en büyüktür. Ona olan saygınızı gösterin” diyerek uyarıda bulundu.

İran Cumhurbaşkanı Ahmedinejad, Türk güvenlik görevlilerinin yardımıyla dışarı çıkarken, kendisine İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah eşlik etti.

Boş İşler Uzmanı..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

Cuma namazından sonra da Ahmedinejad'a ilgi devam etti. Bu sırada konuk cumhurbaşkanının camiden çıkabilmesi için Türk güvenlik görevlileri cemaati uzaklaştırmaya çalıştı. Buna tepki gösteren cemaat tekbir getirdi.

işte burası haberlerde gördüğümde sinirden kendimi tutamadım :(  

Boş İşler Uzmanı..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dina_Kaki
    Dina_Kaki's avatar
    Erkek
    adam burdayken sığınma hakkı isteselerdi bari. bu ülkede koyun çok yapıcak bişeyde yok..

Ve blok yapılan derslerin tek güzelliği, bir sigara daha içmeyip düşünebilmek seni..A.Redif YANKI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    ya haberlerde gördüğümde bune dedim..bunlar müslümanmı oluyıor dedim ya utandım kendimden ya :(

Boş İşler Uzmanı..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    gittiği caminin imamını takdir ettim ama tekbir sadece Allah için getirilir dedi çıkınca bunu unutmayın falan diyodu haberlerde izledim ama bizim millet ahmed çıkasıya başladı tekbir getirmeye...

l enfer c est les autres Sartre ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Ahmedinejadı sewen müslüman olmuyo mu bunu mu demek istiyosun :|

bu nasıl müslümanlık diyosun :| Allah için sen ne yaptın peki :|

adam özel ilgiyi sewmediği için en arkada namaz kılıyo daha ne yapsın :|

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkness_izmir
    darkness_izmir's avatar
    Erkek

İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, Sultanahmet Camisi'nde kıldığı cuma namazında yoğun ilgi gördü.

sen kendin söylüyosun adam cumhurbaşkanı ve önde gelen bi müslüman ne yani adamı sevmesinler mi ?

bunu mu istiyosun + sen kimsin ki milletin duygularına karışıyosun hangi yetkiyle bunu söylüyon?

milletin eşarbına karşıyosunuz parkta yiğişen türbanlılara karışıyosunuz bu onu sevmiyo bu sunu seviyo bu orayı ziyaret etmiyo bu şuraya gidiyo .....TÜRKİYE özgür bi ülke kim ne isterse yapar kimi isterse sever ister şaadet getirir istersede kafayı ceker allaha söver.asıl siizn bu yaptınız tam bi yobazlıktır.

bendekiler hayel değil plan,planlarımda gerçek değil sadece birer rüya ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    darkness_izmir bunu yazdı:
    -----------------------------

sen kendin söylüyosun adam cumhurbaşkanı ve önde gelen bi müslüman ne yani adamı sevmesinler mi ?

bunu mu istiyosun + sen kimsin ki milletin duygularına karışıyosun hangi yetkiyle bunu söylüyon?

milletin eşarbına karşıyosunuz parkta yiğişen türbanlılara karışıyosunuz bu onu sevmiyo bu sunu seviyo bu orayı ziyaret etmiyo bu şuraya gidiyo .....TÜRKİYE özgür bi ülke kim ne isterse yapar kimi isterse sever ister şaadet getirir istersede kafayı ceker allaha söver.asıl siizn bu yaptınız tam bi yobazlıktır.

bu kez de muhalefetlik yapayım hep akpli olmama k gerek mazaallah benzeriz fln :)

siteye açmış oldugun tek konu ve hiçte özgürlükçü bi konu değil :)

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=71667

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    pit10din bunu yazdı:

Ahmedinejadı sewen müslüman olmuyo mu bunu mu demek istiyosun :|

bu nasıl müslümanlık diyosun :| Allah için sen ne yaptın peki :|

adam özel ilgiyi sewmediği için en arkada namaz kılıyo daha ne yapsın :|

Hayır güzel abim yanlış anladın ben sadece tekbiri neden getirdiler öyle büyük birimi ya  ben sadece tekbir getirildiğine şikayetçiyim herkez istediğini yapsında neden tekbir getirirler bu adama :(

Boş İşler Uzmanı..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    darkness_izmir bunu yazdı:

yok bea güzel kardeşim ben tekbir diyorum sen akp diyorsun tövbe yarabbim ya :( 

Boş İşler Uzmanı..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    kimdir bu ahmedinejat ya? tekbir getirmeler el öpmeler?!?! Ahmedinejatı sevmek farklıdır el öpmeler onun adına tekbir getirmeler farklıdır!!!! İmam güzel yapmış lafı gediğine oturtmuş bu olayda onu savunanlar imamın sözlerini 5-10 kere daha okusun.!
Toplam Hit: 3952 Toplam Mesaj: 29