Net Tazminatım Kaç TL Olur Sizce?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

zorlamı çıkarıyorlar ? iş mi bitti ? seni beğenmiyorlar mı ?

parayı alırsın vermezlerse mahkemeden kat kat alırsın ama işi kaybetmene üzüldüm

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    kaygusuz bunu yazdı

parayı alırsın vermezlerse mahkemeden kat kat alırsın ama işi kaybetmene üzüldüm

beğenmediler çıkardılar pek önemli de değil onlara işçi çok nasılsa da ben o kadar üzülmedim ahmet abi. bana eziyetti o kadar yol..

Boş İşler Uzmanı..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    HeadBanger bunu yazdı
    kaygusuz bunu yazdı

beğenmediler çıkardılar pek önemli de değil onlara işçi çok nasılsa da ben o kadar üzülmedim ahmet abi. bana eziyetti o kadar yol..

Hacım sen orman il müdürlüğünde felan mı çalışıyordun karadenizde. Sanki öyle kalmış aklımda. Geçmiş olsun bu arada. İşsizlik maaşı hakkın var mı?

DrKill tarafından 16/May/16 00:54 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı
    HeadBanger bunu yazdı
    kaygusuz bunu yazdı

Hacım sen orman il müdürlüğünde felan mı çalışıyordun karadenizde. Sanki öyle kalmış aklımda. Geçmiş olsun bu arada. İşsizlik maaşı hakkın var mı?

http://www.baroks.eu/

http://www.hipertech.com.tr/

daha önceki işlerim ormancı değilim ya :) eyvllah evet işssizlik maaşı hakkım var ona da başvurucam inşallah yarına

Boş İşler Uzmanı..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Ben konuyu tam olarak anlayamadım. Net maaş agi dahil 2000tl ise brüt maaş 2625 lira falan yapıyor. Bununla beraber aşağı yukarı toplam 5k civarı tazminat alman gerekir ama sigortaya yatan prim 1300 tl diyorsun iş orada karışıyor bende. Eğer sigortaya yatan üzerinden hesaplarsak alacağın tazminat 4k nın altına düşüyor.

Yeni yeni muhasebe öğreniyorum o yüzden biraz error verdim.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    1049 bunu yazdı

Ben konuyu tam olarak anlayamadım. Net maaş agi dahil 2000tl ise brüt maaş 2625 lira falan yapıyor. Bununla beraber aşağı yukarı toplam 5k civarı tazminat alman gerekir ama sigortaya yatan prim 1300 tl diyorsun iş orada karışıyor bende. Eğer sigortaya yatan üzerinden hesaplarsak alacağın tazminat 4k nın altına düşüyor.

zaten bende orda takıldım. usulen 2625 i mi brüt alacaklar yoksa 1300 ü mü yoksa maaşı mı çıkamadım işn içinden

Boş İşler Uzmanı..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    HeadBanger bunu yazdı
    1049 bunu yazdı

zaten bende orda takıldım. usulen 2625 i mi brüt alacaklar yoksa 1300 ü mü yoksa maaşı mı çıkamadım işn içinden

Hocam o zaman şöyle bir sıkıntı var. Sen muhtemelen maaşının bir kısmını elden alıyorsun. Çünkü prim bile olsa sigortaya yansımak zorunda. E-devlet üzerinden 4/a hizmet dökümünü açıp baktığında sigorta priminin 2k üzerinden yattığını görmen gerekir. Eğer bu şekilde değil de 1300 tl üzerinden görüyorsan alacağın para ortalama 1500 lira az olacaktır. Bu paranın peşini bırakma derim eğer düşündüğüm gibiyse.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

1- 1 ay önceden haber vermedilerse sana ihbar tazminatı vermek zorundalar. Bir maaş civarı yapıyor.

2- Tazminatını sike sike 2000 üzerinden hesaplayacaklar.

Geri adım atma, sakın hakkını almadan tüm hakkımı aldım yazan kağıdı imzalama.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

1- 1 ay önceden haber vermedilerse sana ihbar tazminatı vermek zorundalar. Bir maaş civarı yapıyor.

bahsettiğin 2000 üstü  2000 in brütü mü yoksa asgari nin 2 katı falan mı

Boş İşler Uzmanı..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    HeadBanger bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

bahsettiğin 2000 üstü  2000 in brütü mü yoksa asgari nin 2 katı falan mı

2000net'e göre. 2000in brüne göre yani.

Toplam Hit: 3687 Toplam Mesaj: 33
tazminat