Netfirms Den 1$ A 1 Yillik Hosting

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    R3D
    R3D's avatar
    Erkek

emuxa bunu yazdı:
    -----------------------------

6 december yane 2 gün önce bitti ) geçmiş olsun !

bende bu gün girdim sayfaya ama kredi kartı bilgileri elimde değil o yüzden yarına kaldı ama 1-2 saat önce gyet giriyordu enteresan....

"Mey biter saki kalır Her renk solar haki kalır Diploma insanın cehlini alsada; Hamurunda varsa,eşeklik baki kalır..."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

1$ yazan reklam sayfasi hala ciktigina gore calisiyor olabilir.

ama kredi karti odemenizi mutlaka sanal kart araciligiyla yapin. hesabiniza 5-10 TL atin kart bilgilerinizi girin.

zaten size cekilecek miktar olarak 1$ olarak gosterir.

-

ben yeni uye olmadan eski uyeligimin uzerine aldim o yuzden illa yeni uye olmaniza gerek yok.

google adwords ude kullandim catir catir cikiyor google reklamlarda.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

Arkadaşlar ben 3 milyarlık kredi kartımla aldım dün gece, sonra bir baktım adamlar kendi panelinizde account bölümünde tüm kredi kartı bilgilerimi yazmışlar, yani kayıt altına almışlar,

Sonra adamlara chat panelinden ulaştım, yarım yamalak ingilizcemle anlattım neden kayıt ediyorsunzu dedim, bu beni tedirgin ediyor dedim.

Bunu bir sonraki sene renew yaparsanız 1 2 dakkada rahat yapın diye kaydediyoruz dedi,

Ben hangi hakla kime sorarak kaydediyorsunuz bu yasak dedim. Evet ama sizin rahatınız için dedi.

benre rahat felan olmak istemiyorum dedim, yenilemek istediğim zaman ben tekrardan gerekirse 15 dakka verip yenilerim,

o bilgileri silin dedim ve anında sildiler yada kaybettiler bilemiyorum ama 

artık account bölümünde kredi kartı bölümünde bigilerim bulunmamaktadır.

Bilginiz olsun istedim, ayrıca adamların kendi paneli var , pleks yada cpanel değil.

Bilmiyorum ne kadar işe yarar 1 dolar diye aldık ama bakalım ne olacak.

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    R3D
    R3D's avatar
    Erkek

Bende aldım ama arkadaşlar dikkat edilmesi gereken bir yer var sanırım

Panele girdikten sonra sağ üst tarafta "Account Information"  diye açılır bi menü var onun ilk seçeneği "Account Renewal" ı seçerseniz

Kredi kartı bilgileriniz ve alt tarfında 3 tane seçenek var

-------------------------------------------------------------------------------- 

Account will be automatically renewed on Saturday, December 8, 2012
    Would you like to: 

-------------------------------------------------------------------------------

nin alt kısmında ben tam anlamadım ingilizcesi iyi birileri 3 seçeneğide açıklayabilirimi

sanırım bize sormadan kredi kartı bilgilerinden kendileri otomatik yenilemek için böyle bişey yapmışlar .

Sakata gelmeyelim eğer bu seçenekleri değiştiremiyorsak şimdiden iptal edeyim seneye 60$ niye vereyimki bu hosting'e 

"Mey biter saki kalır Her renk solar haki kalır Diploma insanın cehlini alsada; Hamurunda varsa,eşeklik baki kalır..."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overbite
    overbite's avatar
    Erkek

R3D bunu yazdı:

Panele girdikten sonra sağ üst tarafta "Account Information"  diye açılır bi menü var onun ilk seçeneği "Account Renewal" ı seçerseniz

-------------------------------------------------------------------------------- 

Would you like to: 

nin alt kısmında ben tam anlamadım ingilizcesi iyi birileri 3 seçeneğide açıklayabilirimi

sanırım bize sormadan kredi kartı bilgilerinden kendileri otomatik yenilemek için böyle bişey yapmışlar .

Sakata gelmeyelim eğer bu seçenekleri değiştiremiyorsak şimdiden iptal edeyim seneye 60$ niye vereyimki bu hosting'e 

1) Auto-Renew my hosting plan account

bu seçenek işaretliyse otomatik yenileme yapacak. yalnız sadece hosting yenileniyormuş, domainleri yenilemiyorlarmış. bu seçeneği kullanmak isteyenler domainlerini domain  central'dan yenilemeliler.

2) Downgrade to Domain Parking Account

bu seçenek işaretliyse hosting yenilenmeyecek, dominler park edilecek

3) Do Not Renew my hosting plan account

bunda ise hosting yenilenmiyor, her şey siliniyor ve hesap silinirse netfirms'ten aldığınız domainleri yenileyemezsiniz falan diyor

bunlardan 3. seçeneği seçince de bizi bırakmayın diye yalakalığa başlıyor ve aşağıdakileri teklif ediyor :D

FREE Premium Support for Life $179.40

FREE Directory Listing for Life $36.00

FREE Premium Spam Filter for Life $29.85

FREE SubmitNet Basic SEO for 1 Year $19.95

FREE JumpStart for 1 Year $19.95

FREE Site Backups and Restore for 1 Year $12.95

FREE SiteLock for 1 Year $12.95

FREE Domain Privacy for 1 Year $8.99

Total Saving$320.04

ulan bir susar mısın?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek
    Arkadaslarin dedigi gibi otomatik odeme olusturuyor bilginiz olsun.

Gel bili bili gates
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    R3D
    R3D's avatar
    Erkek

overbite bunu yazdı:

R3D bunu yazdı:

Would you like to: 

1) Auto-Renew my hosting plan account

bu seçenek işaretliyse otomatik yenileme yapacak. yalnız sadece hosting yenileniyormuş, domainleri yenilemiyorlarmış. bu seçeneği kullanmak isteyenler domainlerini domain  central'dan yenilemeliler.

2) Downgrade to Domain Parking Account

bu seçenek işaretliyse hosting yenilenmeyecek, dominler park edilecek

3) Do Not Renew my hosting plan account

bunda ise hosting yenilenmiyor, her şey siliniyor ve hesap silinirse netfirms'ten aldığınız domainleri yenileyemezsiniz falan diyor

bunlardan 3. seçeneği seçince de bizi bırakmayın diye yalakalığa başlıyor ve aşağıdakileri teklif ediyor :D

FREE Premium Support for Life $179.40

FREE Directory Listing for Life $36.00

FREE Premium Spam Filter for Life $29.85

FREE SubmitNet Basic SEO for 1 Year $19.95

FREE JumpStart for 1 Year $19.95

FREE Site Backups and Restore for 1 Year $12.95

FREE SiteLock for 1 Year $12.95

FREE Domain Privacy for 1 Year $8.99

Total Saving$320.04

@ overbite  eyvallah kardeş bilgilenmiş olduk

@underzero  hacı bunu normal hosting olarak kullanabilmek için hangi seçeneği seçelim seneye girmesin 60+ hosting parası kredi kartı ile ödeme yaptım ben ???

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    R3D
    R3D's avatar
    Erkek

pardon flood...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bu kampanyayi kaciran var ise,

http://www.netfirms.com/webControl/addNewAccountSale.bml?sale=winter199

aylik 2$ a hosting veriyorlar

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 6684 Toplam Mesaj: 60