Netflix Grubu 6 Ay

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Bende girmek istiyorum içeriği bir incelesem ne varmış bu Netflix de

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Varmı yapan

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

tavsiyedir 4 aylık girin, her 4 ayda bir toparlayın.hem hesap karışmaz hem bi aksilik durumunda en fazla 2 3 geçer

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Yokmu dusunen4 aylık bakalim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

Yokmu dusunen4 aylık bakalim

var

matematik24.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Düşünenler PM atsin 4 aylık ücretini tamamı mi ödeniyor öyle yapalım 4 aylık olsun yada 4 kişi 6 derse öyle yapsriz ben daha önce almadım ama isteyenler PM atsın wp gurubu yapalım halledelim hafta sonu bir şeyler izleriz

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Nasıl işliyor bu ORTAK netflix , bilale anlatır gibi anlatsın biri zahmet olmazsa.

Kurtlar tasma takmaz....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

Nasıl işliyor bu ORTAK netflix , bilale anlatır gibi anlatsın biri zahmet olmazsa.

Şaka maka bilale anlatır gibi anlatmak diye bir deyim yerleşti Türkçemize :) Bundan 10 15 sene sonra Türkçe derslerinde sözlüklerden buldururuz öğrencilere :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

4 ekranlı bir paket alınıyor ve herkese bir ekran tanımlanıyor. Herkes kendi kişisel ekranından takılıyor.

alektamovikmovik
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı
    LaNCeLoT bunu yazdı

4 ekranlı bir paket alınıyor ve herkese bir ekran tanımlanıyor. Herkes kendi kişisel ekranından takılıyor.

Sağol kral

Kurtlar tasma takmaz....
Toplam Hit: 8473 Toplam Mesaj: 32
netflix dizi