Netflix'in Yeni Dizisi; The OA (Beyin Yakan Cinsten)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Bugün ben de bir oturuşta izledim 8bölümü. Herhalde ilk defa ard arda bu kadar bölüm izlemişimdir. Gayet güzel ve sürükleyiciydi. Sonuda hayal kırıklığı olmadı.

***********************Diziyi bitirmeyenler burdan sonrasını okumasın.*********

**********************************SPOİLER.**************************************

Sonunu açık bırakmışlar ama bence gayet belliydi sonu. İlk bi kavrayamadım olay akışından dolayı arkadan gelen müğzik de atmosferi tamamladı sadece izledim sonunu. Ama sonradan tekrardan bakınca sonuna söylediklerinin gerçek olduğu sonucuna vardım. Fbi çalışanının gece evde olması kitapları onun oraya bırakmasını işaret etsede bizim gördüğümüz kadarıyla karakterlerden hi. bahsetmedi o adama. Homer'ı filan bilmiyordu. Orada ne yapıyordu halen muamma bana göre çözemedim o kısmı. Sonda kaderin akışını değiştirdiler normalde orada katliam olacakken sadece OA vuruldu. OA zaten oraya ölmek için gidiyordu ambulansa binerken ki sözleri de bunu destekliyor. Hareketler başarılı oldu ve kader değişti OA'in istediği oldu ve vuruldu orada. Odasında ki kitaplarda totem oalbilir. Hangi bölüm hatırlamıyorum ama öğretmen olan kadınla konuşurken kadın kardeşinin vasiyetinin olduğu çeki bozdurmak istemiyordu sadece yanında taşımak istiyordu OA de orada insanların bölye totemleri olduğunu ve hatırlamak istedikleri kişillerle olan bağlarını bu eşyalara yüklediklerini söylemişti. Kitaplarda OA'nin totemleri olabilir bağdaştırmış olabilir o kitapları. Hikaye sonlanmış gibi olsada belkide yoğun istek ve popülarite ile izleyiciye bırakılan kısımlar tamamlanıp 2.sezon çekilebilir.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Müritler internet testim ekteki gibidir.

TBtde çatır çatır hız iyi. çoğu sitede de öyle.

ama gel gör ki google youtube facebook twitterda sayfayı aç.mıyo bile. yutupta 144p ile bile izlenmiyor.

takılma demiyorum bildiğin izlenmiyor sebep ne olaki?

open dns vardı.  otomatik dns yaptım gene aynı. google dns denedim gene aynı.

sorun bende mi genel mi yoksa?

şu fragmanı bile izleyemedim mk.

dizimag ve izlesene de aynı şekilde izlenmiyor dolmuyor video.

internet hızım:

edit: ktunnelden girince çatır çatır hızlı.

proxy mi kullanmam lazm engellenmiş mi bu siteler :S

joe_black tarafından 19/Ara/16 23:19 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kivanchh
    kivanchh's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

Müritler internet testim ekteki gibidir.

TBtde çatır çatır hız iyi. çoğu sitede de öyle.

ama gel gör ki google youtube facebook twitterda sayfayı aç.mıyo bile. yutupta 144p ile bile izlenmiyor.

takılma demiyorum bildiğin izlenmiyor sebep ne olaki?

open dns vardı.  otomatik dns yaptım gene aynı. google dns denedim gene aynı.

sorun bende mi genel mi yoksa?

şu fragmanı bile izleyemedim mk.

dizimag ve izlesene de aynı şekilde izlenmiyor dolmuyor video.

internet hızım:

edit: ktunnelden girince çatır çatır hızlı.

proxy mi kullanmam lazm engellenmiş mi bu siteler :S

Aynı ülkede yaşıyoruz değil mi? :D Büyükelçi vuruldu ^^doğal olarak^^ hemen yavaşlattılar sosyal medya erişimlerini yıllardır yapıyorlar bilmemen enteresan.Sorun sende değil genel yani

(Forum, Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    kivanchh bunu yazdı

Aynı ülkede yaşıyoruz değil mi? :D Büyükelçi vuruldu ^^doğal olarak^^ hemen yavaşlattılar sosyal medya erişimlerini yıllardır yapıyorlar bilmemen enteresan.Sorun sende değil genel yani

eyw hacı ya. ttnete pcye aparta atıyodum boku hep rahatladım benlik bişey değilmiş.

neyse proxy ile sıkıntı yok. durmak yok yola devam -_-

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    kivanchh bunu yazdı

eyw hacı ya. ttnete pcye aparta atıyodum boku hep rahatladım benlik bişey değilmiş.

neyse proxy ile sıkıntı yok. durmak yok yola devam -_-

http://www.netflixturkiye.org/2016/10/internetiniz-netflix-izlemeye-uygun-mu.html

diğer arkadaş içinse hangi dilde izlemek istiyorsan o ülkenin ipsi ile girmen lazım

mesela türkiyede = türkçe ingilizce bazı dizilerdede arapça desteği + türkçe ingilizce arapça alt yazı desteği sunuyor

almanyadan girersen almanca ingilizce gibi.

rusça istiyorsan rus ipsi alabilirsin.

şu güzelim servise 3 paket sigara parası verinde premium alın da yerli projelerde gelişsin yabancı dizilerin türkiyedeki desteği de artsın.

aylardır netflix orjinal kullanıyorum annem de nasipleniyor digiturk den kat be kat iyi he.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek

diziyi simdi bitirdim arkadas bune ya sonunda soruların cevaplarını bekliyordum tam tersine daha cok soru var artık izlemeyin diziyi bune ya daha fazla soruya neden olan bir final yapmıs adamlar uyuz oldum final bölüme

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

3 bölüm izledim daha yeni uykumgelmeze biterecektim ne oluyor bu dizi amk

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviEkran
    MaviEkran's avatar
    Erkek
    logas bunu yazdı

diziyi simdi bitirdim arkadas bune ya sonunda soruların cevaplarını bekliyordum tam tersine daha cok soru var artık izlemeyin diziyi bune ya daha fazla soruya neden olan bir final yapmıs adamlar uyuz oldum final bölüme

Dostum izlemeyin demek biraz abartı tepki olmuş.

Bazı insanlar armut piş, ağzıma düş şeklinde herşeyin net olarak göze sokulduğu sonları severler.

Bazıları ise açık uçlu, yoruma açık sonları severler. Sonu kendi arzularına göre yorumlarlar.

Ben açık uçlu, yoruma açık sonları seviyorum. Bu dizinin sonu da tam da bu şekilde.

Daha fazla soru yok, sadece bir kaç alternatifli son var, sen hangisine yakın hissediyorsan onunla mutlu oluyorsun :)

Blue Screen of Death
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

arayışlardaydım iyi oldu bu teşekkürler attım favori'ye..

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

khatun un ne demek olduğunu bilen var mı ya? 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
Toplam Hit: 6206 Toplam Mesaj: 43
the oa