folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Netgalaksi - Gibirnet Help!

Netgalaksi - Gibirnet Help!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

Ön Ödemeli Servislerde;

Mesela 12 aylık abonelik için önödeme yaptık 1000 - 2000 küsür TL Comnet'e ÖRNEĞİN.

Memnun kalmadık 40 45 50 gün kullandık IIIH dedik ki ayrılalım bari sonra, Sorunsuz para iadesi oluyor mu? Tecrübe eden var mı bu tarz bir süreci yoksa  yokuş mu yapıyorlar uğraş diye??

Teşekkür ettim..

türknet sorunsuz yapıyor sanırım bu iade olayını. comnet de asla yapaz gibi geliyor bana :D

krypt bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Millenicom

Netspeed

Turknet

bunlardan pek şaşmayın 3-5 lira ucuz diye a net yok b net gitmeyin. 

Millenicom'un kotu bir musteri iliskileri yonetimi var. Baglattiktan sonra net hizimin cok dusuk oldugunu farkedince ticket actim. Hizinizda problem yok diye mesaj attilar. 3, 4 kere tekrarladim kesinlikle bir muhattap bulamadim, surekli otomasyon uzerinden mesajlar. Daha sonra vazgecip hatti kapattirma istegi yolladim ertesi gun aradilar. Gibirnet'e gectim adami ariyorum cep tel'den "Abi hemen hallediyorum." deyip cozuyor isimi :D

doğru çok kötü o açıdan milleni..

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı
    LaNCeLoT bunu yazdı

Comnet her IPTV çalışmayabiliyormuş , sorunlara gel pfff

Kendileriyle görüştüm 1 Şubat zammı da şaibeli dediler kesin olacak diyemediler. 

Şu da bir diğer sorum idi.

GibirNet te Önödemeye izin veriyor ama Temmuz a kadar olarak bilgi geçildi bana.. ( Haziran'da kallavi zam vurUcaklar belli ki)

Ulan yapsana şunu 12 Ay , Hey Allahım.

Kurtlar tasma takmaz....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

https://www.tahribat.com/forum/gsm-ve-kablolu-internet-firma-tarife-paket-tavsiye-253740/62#msg3332991

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
Toplam Hit: 2521 Toplam Mesaj: 24
i̇nternet sabit telefon netspeed netgalaksi gibir gibirnet commet