Nette Aşklar Yalan..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

çok sinirliyim.. uykusuzum.. kafayı yicem..

Kısaca özet geçeyim..

bu zamana kadar nette 3 kıza aşık oldum

1 kız. msndeki herkese aşkım diyormuş beni boynuzluyormuş.. msn şifresini öğrenince anladım durumu

açıklaması: özürdilerim oldu  3 ay sürdü ve bitti

2 kız. msnine tanımadığı gördüğü her erkek adresini ekliyomuş.. msn şifresini öğrenince anladım durumu

açıklaması: msn ne bilmiyordum yeni öğrendiğim için öyle oldu.. 4 yıldı sürdü ve bitti

3 kız. 4 tane msn adresi var 3 tanesinin şifresi var.. bi msni daha vardı sadece ailem ekli demişti ..

az önce bi piçlik yapıp o msne girdim merak ettim ailesini..

karşılaştığım manzara mı?

liste alayı erkek dolu.. bir sürü küfürlü mail playboylu mail et beni li mail var...

kafam çok pis attı cinayet işlicem yeterse yeter böyle netinde msni icat edeninde aq..

açıklama isticem akşam.. bakalım bunun açıklaması ne..

yeter bıktım inanmayın net aşkına bu zamana kadar hep net aşkını savundum ama 1-2 3. de yeterse yeter .. varsa sevgiliniz

tüm msn adreslerinin şifrelerini alın kim var kim yok kontrol edin.. kapattırın msni aldırmayın msn listesini yeni bi mail açın

sürekli kontrol altında tutun veya neti yasaklayın.. ellerim titiriyo hala kalp krizi geçircem ne biçim iş bu ya yeterse yeter ya 

bi akıl bi fikir bişey verin bana  

:|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

Lan sende mandıradan mı buldun bunları? Eklemişsin kaşarları :)))

Kaşar için adam öldürülmez. Sen hiç duydunmu tostunu çaldı adam vurdum diye birşey. O yüzden sikleme bence.

ftw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

hepsi beni mi buldu ama ya :C güvendim ben onlara ya hepsine güvendim ya :C .. bir erkeğin olamayacağı kadar sadık oldum..

başka bi erkeğin yapmayacağı şeyleri onlar için yaptım.. bana revami ya :C .. bıktım dünyadan bıktım insanların güven verememesinden

yemin ederim bıktım ya :C 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    aylin aq!

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

Altın Kurallar

MADDE 1 : Kızlar genelde babalarına benzeyen erkekleri tercih ederler bundan kasıt otoriter vs.. filan. O yüzden hiçbir kıza fazla iyi davranmayacan.  

MADDE 2 : Sadık olmayacaksın. Her an yamuk yapabilirmiş gibi bir izlenim vereceksin ki aklı sende olsun.

MADDE 3 : Kıza karşı hiçbir zaman çok duygusal olmayacaksın. (Bkz: Madde 1)

Bunların en az ikisini ihlal etmişsen sıçtığının resmidir.  

ftw
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek
    bu maddlere ben de katılıyorum fakat bu maddeler karıyı bağladıktan sonra geçerli. bağlma safhasında kullanıldıklarında büyük sıçılabilir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    yalan

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuna
    Tuna's avatar
    Erkek

iyide gardaş onca zamandır nettesindir..

bir kişinin ne zamandır takıldığını yazılarından çıkartamıcak kadar safmısın ?

duruma göre hareket etsen iyiymiş.yani karşındakinin bir internet kurdu olduğuna dair içinde en ufak bir şüphe uyanırsa tavrını koymalıydın.ona göre hareket etmeliydin.

+bu tür olaylarda kızı tavlıyım kız bana versin mantığıyla sohbet edersen yanılırsın üzülürsün.

internette aşk;; bence zor. ama kızı daha önceden tanıyondur, yıllardır görmemişsindir. veya kızla çeşitli sebeblerle bi şekilde tanışmışsındır ve uzun zamandır arkadaşca görüşüyorsundur o zaman amenna.ama öteki türlü boş görüyorum.doluluğu nerde derseniz. doluluğu aşkın tarifinde yatıyor.aşkın özünde yatıyor. yani Allah sevgisi. haşa biz Allahı somut olacak görüyormuyuz. hayır. ama seviyoruz. aşkta Allah sevgisinden bir çise olduğuna göre illahi karşımdakini göryüm aşık olayım deyi bişey yok ama görerek göz göze gelerek nefesini hissederek birşeyler paylaşması başkadır. bahsettiğim türdeki aşklar zaten aşırı azınlıkta.amcamın gönül gözü açıktır. hatun kişide sözünün eridir. o zaman olabilir.nitekim internetten evlenip mutlu olan insanlar var. ama internetten tanışıp evlenip ayrılanlardan az olduğu kesin.

bunlara ek; güven olayı apayrı incelenmesi ve üzerinde durulması gereken bir mevzu.zamanında okey oynama merakım varkene çok denk gelirdi. evli çoru çocugu var. gece kocasının altına yatıyor. yüz bulsa pis düşüncelerine seni alet edip sanal seks denilen iğrencligi yapacak.midesini ruhunu kediler tikesice.

yeri gelmişken bir örnek daha vereyim. okey oynuyordum. devamlı masama gelen bir hatun kişi vardı.bana msn adresi al dedi.aldım eyvallah. şifresini biliyorum.

gel zaman git zaman kız bana yavşıyor. yalan yok az kalsın bend eriyordum. neyse takmadım. bir müddet sonra bana o lafları edenin msn hesabına girdim.ya deli yah. ulan içinde bir ben yokum.hep sap dolu.yalan olmasın birka hatun maili varsa iyi.arkadşlık sitelerinden gelen mailler cabası:A ekli msnlerden biride internet üzerinden tanıştığım erkek arkadaşlarımdan birinin maili:) dünya küçükmüş sözü ordan beridir aklıma yer etti.neyse hatuna   kendikendine bi mail gönderdim. okumuşturheralde.

ve ne safım ki halen acaba bende hakkı varmıdır diye düşünmekteyim.

kusura bakma biraz yaranı deştim. Allah sabrını versin pesimist. Allah çekemeyeceğimiz yükleri yüklemesin bize.

sana tavsiyem. en yakın dostum diye tabi ettiğin insanlar bile gün gelip seni arkandan vururken internet üzerinden maceralara atılma. bu sana bi ders olmuştur ama olmasa daha iyiydi heralde.

aslan gibi delikanlısındır git yakın çevrenden fethi zor fatihi tek birilerini bul onlara takıl. internetten yazışcakmışsın yine yazış. sonuçta türkiyede artık çoğu evde internet mevcut.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

8 yıldır netteyim net insanlarını kızlarını bilirim.. ama güvenmek.. işte asıl sorun burda.. 2 yıldır görüşüyoruz 5 aydır başladı bişeyler..

ortada bi güven var.. ama sorun nette deil kızda işte.. öss psikolojisi diye avutmaya çalışıyorum kendimi :/

ya bu etrafımda da böyle sırf nette değil yani.. neyse ya.. bilmiyorum kafam çok karışık.. nette msn, hayatta cafeler vs.. bi farkı yok işte..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

hacı sen bu kızlardan hiçbiriyle görüştünmü canlı onu bilmek lazım

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek