folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Nette Bi Dedikodu Dolanıyor Sizlerede Sorayım Dedim :)

Nette Bi Dedikodu Dolanıyor Sizlerede Sorayım Dedim :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DonnieDarko
    DonnieDarko's avatar
    Erkek

nette gezerken işde bi elemandan duydum aslı yoktur diye düşünüyorum genede emin olmak istedim

tbt ünlü hack sitelerinden imt ( imhatimi ) acılınca ana server sirketini arayıp işde mahkemeye veririz sitenin yayını durdurun die sıkıstırmıs ...  öle duydum .. dedim koca tbt ne istesin imtden dedim  genede sizlerlede  paylasıyım böle dedi kodu baslatanlarda  aslını burdan okusunlar istedim ... Saygılarımla ...

Sanki tüm hayatım boyunca, yanlış melodiyle dans etmiş gibiyim...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

IMT denen bi hack sitesi varmış, ilgim ve alakam olmamıştır... Gerçi daha önce hacklemişiz biz onları databaseleri tahribatta yayınlanmış vs ama unutmuşum :)

Daha önce bildiğiniz gibi yaklaşk 5-6 tane ayrılan moddan bir tanesi, diğerleri ile kavga edip, Buradan ayrılmalarına sebep olan sitenin ana sayfasına trojan koymuştur...

Bununla yetinmeyip bir kac müridi hackleyip, daha sonrada imhatimi isimli siteye gidip, ben tahribatın yöneticisiydim, oradan ayrıldım, onlar ezik sitesidir vs tarzında hakaretlerde bulunmuştur...,

Net aleminde her kücük site gibi, onlarda tahribata bok atma girişiminde bulunmuştur, bu o kadar sinirlendiğimiz bir olgu değildir...

o sitenin tek sucu, sitelerinde tahribata hakaret edilmesine imkan tanınmasıdır...

FAKAT, DAHA SONRADAN İMHATİMİ DENEN SİTENİN SAHİBİNEDE SÖYLEDİĞİM GİBİ, HİÇ BİR ŞAHIS, YADA HİÇ BİR KİMSE, BENİM SİTEME GİREN MÜRİDİ, KENDİ SİTESİNE SOKTUKTAN SONRA, ONLARI HACKLEYEREK, MÜRİDİMİ DOLANDIRAMAZ...

Müridlerin hacklendiği olayı duyulur duyulmaz yapılan bazı girişimlerde bu olayın sonucuna vardık, ve daha sonra imhatiminin sahibi ilede görüşerek yardım ettik elimizden geldiğince...

Hatta sitesinin acılması için ben yardım ettim, hatta eğer asp host olsaydı, hayrıma onlara host bile verecektim...

Bu arada, bu eski mod denen ikiyüzlü yüzsüz herifin yaptıkları ile, diğer ayrılan modlar olan khaine dkn firex cold-m4 antioksidan denen üyelerin sucu yoktur...

şerefsizlik sadece bu kişiye özeldir...

Elimizde gerekli log ve bilgilerin tamamı bulunmaktadır, sadece yukardaki iddanın gerçekliğini kanıtlamak için gerekli ekran götüntüsü aşşağıya koyuyorum gereksiz sesleri susturmak için...

Onun haricinde iddalar dewam ederse elimdeki diğer logları server sahipleri ile olan görüşmelerin loglarınıda koyarım siteye fakat, bu saatten sonra insan içine cıkacak yüzleri kalmaz biz hack sitesiyiz die, ondan dolayı karışmıyorum...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    neler oluyoda hbaerimiz yok pembe dizi gibi site :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Kimsenin bi yere şikayet edildiği yok,

biz tahribat.com a hakaret edildiği ve buradaki muridleri hacklenmeye calışınmasından dolayı, imt denen siteyi kapattırdık...

Gerçi benim pek alakam yok ama, acıklamayı yapmak bana kaldı...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek
    Tarikatımızın bu denli çocukça çamur atmalardan dolayı yıpratılamayacağı kanaatindeyim..

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DonnieDarko
    DonnieDarko's avatar
    Erkek
    tskler acıklamadan  dolayı kimsenin aklında  soru işareti kalmamıs oldu  hersey ayrılan bir modun  marifeti :(

Sanki tüm hayatım boyunca, yanlış melodiyle dans etmiş gibiyim...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    tahribat a mod olunmaz kafa kaldırmaz bak böyle ne güzel user user takılıyom :) ara sıra hava almaya çıkartıyolar :) Tabi teklif gelirse değerlendiririz ;)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Uzun zamandır bilimum küçük çapta olayları yazma gereği duymuyoruz... Gene küçük bir olay olarak gözüken bu küçük olaya gelirsek, kendi çaplarında bir hek sitesi olan siteyi birkaç dakikada kapattırdık, sebep olan kişinin o siteye tahribatta yetkiliydimde bende artık sizinleyim dediği için , tahribata hakaret ettiği için ( bulunduğu çapı kadar kapladığı alanda ) , mekanı başına yıkılmıştır...

Öyle laf atıp , ben yapmadım etmedimle olmuyor bu işler... Yazılanlara hep cevap verdi bu site ;) Ama önemsenmeyecek kadar basit bir işti... O yüzden önemsemeye gerek yok, cezalarını çektiler yeter o kadarı.

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek

imhatimi admini mectruy denmi bahsediosnz ?

her kimden bahsediyosanız politikamız şu olmalı.

tbt ye dokunmayan 1000 yıl yaşasın :] 

Dalgasız denizde herkes kaptan.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

:D

Bugune kadar tahribat durduk yerekimseyle ugrasmamistir zaten.Butun loglari ortaya koysak iht elemanlari sicar.Ilk dakikalarda tahribata laf atip peygamber edasiyla msn de sohbete dahil olup , sohbet sonrasinda 14:26 da sohbet bitiyor 14:28 de iht ye erisim duruyor :) Adamlar ciddiyetimizi anlamayinca sohbet sonrasi olayin ciddiyietini anladilar...neyse iht ile falan arada sorun yok , sorun renenin dedigi gibi "tahribat bunyesinde kimsenin kilina zarar gelmemeli" felsefesinden kaynakli...Pire icin yorgan yaktik yani :D

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek

ComputerWolf bunu yazdı:
    -----------------------------
    :D
    -----------------------------

:) 

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
Toplam Hit: 2832 Toplam Mesaj: 15