New Folder.Exe

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtkkkcakmak
    kkkcakmak
    kkkcakmak's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sa arkadaşlar benim pcde bir  virüs girmiş tüm bilgisayarın gizli/açık dosyalarına kendini kopyalamış klasör gibi görünüyor ama klasör değil exe uygulaması:S format dahi çektim olmadı...

Bir daha profilindeki herhangi bir extra bilgi bölümüne, bu yazıdan başka bişi yazarsan seni atarım...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

bugünlerde herkes combofix diyor, hijackthis ile ikisini denesene, formatla gitmeyen şey bununla gider mi bilemem ama koy gitsin kime zararı var =))

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Combofix i dene.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek

Smart Virus Remover aracını kullanabilirsiniz. Ücretsiz ve ufak boyutlu bir programdır.

Programı indirmek için tıklayın

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

newfolder hahahah :D çağımızın virüsü aslında çok eski virüs bu tr de son 1 senedir var berbat bişi saniyeler içinde tüm ağa yayılıyor :)= bir kaç arkadaşım fıormaata denediler formatlada silememişlerdi psikopat bişi combofix i dene başka hiç bir antiyi deneme combi sildi sildi silemedi format at olmadı f dsik çek olmadı hdd değiştir :)=

NewFolder.exe(Yardım)175612/20/2007 2:17:14 PM

http://www.chip.com.tr/forum/New-Folder_t32878.html

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acemi-webci
    acemi-webci's avatar
    Erkek
    bütün diski formatladığına emin misiN?

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

CHIP'i hiç takmayın beyler hatta o siteye güvenlik adına bişey öğrenmek için uğramayın bile forumdaki kullanıcılarının güvenlikten bir haber yönetimide aynı şekilde.hocam combofix sorununa çözüm olmadıysa ben yardım edeyim ? teamviewer ID ve Şifreni ver bağlanıp temizlim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    formatla nasıl gitmez yaw

...said addicted.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

bende şu lanetolasıca nmdfgds0.dll virüsü vardı. pc açıldığında 1,5 saat hiçbişey yapamıyordum.

bugün int. araştırdım, combofixledim şimdilik düzgün gözüküyor. inş. çıkmaz bidaha çok illet bi vürüsmüş, ve flash bellek ile bulaşıyormuş :S

///______________
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek
    Her Dosyanın içinde oluyor aynen söylediğin gibi..Fakat bırak formatı ben normal şekilde sildim.eğer tıklayıp çalıştırdıysan doğal olarak silinmiyor hiçbiri..Görev yön. Den kapat çalışan tüm uygulamaları(new folder.exeleri) ardından normal siliniyor..Fotmatla silinmemesine imkan yok..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

newfolder diyince aklıma rene ve selçuk üni macerası geldi =)

bi ara bendede vardı bu sorun ama nasıl çözdüm bilmiyorum :| format atsan bile farklı sürücülere klonluyo kendini tüm hdd biçimlendirmen gerek, kaldı ki benim önemli dosyalarım filan var formatta atamam :D ama nasıl çözdüm bilmiyorum :/

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
Toplam Hit: 4296 Toplam Mesaj: 19