folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Newyork Serbest Bırakıldı!

Newyork Serbest Bırakıldı!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Android
    Android's avatar
    Erkek
    yapılan yüz kızartıcı bi suçtur övünmeye gerek yok kişisel fikrim tahribat ailesine yakışmayan bir davranıştır.

(M.Sc) Master Science, Electronics and Communication Engineering
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Android bunu yazdı:
    -----------------------------
    yapılan yüz kızartıcı bi suçtur övünmeye gerek yok kişisel fikrim tahribat ailesine yakışmayan bir davranıştır.
    -----------------------------

Aynı fikirdeyim , sistemin açıklarını bilip devleti soyanlardan , bankaları boşaltanlardan  , bilgisiyle hırsızlık yapanlardan ne farkı var ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Çıkmasına Sevindim, Geçmiş Olsun Newyork, Ancak Salakları dolandırmak konusunda güveni kötüye kullanma hususunda arkadaşa katılıyorum, Güvenen kişi salak olamaz, Güveni kötüye kullanan Salak olabilir ancak. Zira aynı Güveni bir daha alamaz. Gel gelelim Newyork bu Arkadaşımız yinede Sağ salim çıkması önemli, Sevindik tabiki.

Türkiyede Hırsız yada dolandırıcı olmak yada olmamak, saf insanlar ne sandınız her yer bunlar la kaynıyor, bi etrafınıza akıl gözler le bakıverin, Veznedar dan tutunda Görevi başındaki bir polisin Aldığı Rüşvet olayına kadar hepside Hırsızlık olayına girmiyormu, Kötüye kullanılmış Devlet görevlisi yetkileri mesela o yüzden Türkiye Ortamında bir ülke için Hiçte yüz kızartıcı Suç işlememiş, Asıl yüz kızartıcı suçu Elinde Düzenli maaşı olupta yapan Gözleri doymayan emlak sahibi Hödüler yapmaktadır ancak onlar Görünmez pelerinle Evraklar la oynamalar yaparak Rüşvet yedirerek işlemlerini yaptıkları için Kimse tarafından Görülmezler. Saygılar.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SwaT_Hack
    SwaT_Hack's avatar
    Erkek

Vay Salih İyi Yırttmışssın Ha Gerçekten Sevindim

Biri Sen Metris Cezaevinde Diyordu :D Gitmeye Korkuyoz Bizide Alırlarsa diye diyordu :D

IT FS..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun :J

dont think twice its all right
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Newyork
    Newyork's avatar
    Erkek
    Vay Bea Eski KonuLari OKudum DertLendimm..!
Toplam Hit: 7449 Toplam Mesaj: 37