Neye Yatırım Yapıyorsunuz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

evet arkadaşlar son günlerdeki ekonomik buhramlar piyasadaki belirsizlik ve siyasi istikrarsızlık v.s medya ve = liğin diğer ucunda piayasa yatyırımcı olarak küçük orta büyük düzeyde neye ne yatırıyorsunuz ve neye göre yatırıyorsunuz sizin için borsamı altınmı dolarmı şöyle bir tahrbat nabzı yoklayalım duygu ve taktiklerinizi alalım örenelim öretelimm

tahribat.com a can feda
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

Şimdilik faize :):)

Edit: faize derken yatırım olarak değil anca faiz ödeyebiliyoruz manasında 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    faiz ve dolar şimdilik :)

Her Hakkım Saklıdır
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    ben ytl olarak tutuyom paramı aslında bi işler cevirmek geliyo içimden ne bileyim ticarettir ,borsadır, altılıganyandır:d falan ama cesaret edemiyom i ara kafe acıyodum nerdeyse gaza gelmiştim (http://www.timothys.com/) sonra korsan taksicilik yapsam diye dusundum oda olmadı bilmiyom bişeyler yapıp para kazanmak istiyom ama ne yapacagım konusunda kararsızım yaratıcı fikirleri olan varmı :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tugra
    tugra's avatar
    Erkek
    bu durumda bişeye yatırım yapanın aklından zoru vardır hocam neye yatırım yapacan olan oldu euro alan paranın a...k. du daha şu noktada hiçbişey alınmaz altın desen yükseleceği belli öyle daha uçmaz para bağlamaya değmez ee euro dolar desen malum hali zaten hazine bonosu desen hiçç bulaşılmaz napcan ytl yi sevecek tutacaksın gerisi boş..

anlamayana Davul Zurna Saz ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nikita
    nikita's avatar
    Erkek
    borsadan şimdlik uzak durun ama her düşüşün bir yükselişi olacaktır ... şimdilik en iyisi dolar
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek
    yatırım yapmak için önce para artırıp kenara koymak lazım, öle bişe olamadığı için ne yatırımı la ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek
    Altın acayip bir düşüş yaşadı, ve sanırım aldığım bilgilere göre daha da düşecek. 1-2 hafta sonra altına yatırım yapın karlı çıkarsınız :|

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek
    hacı param yok :)

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SawIV
    SawIV's avatar
    Erkek

Tavsiyem 2 ay içinde tasarruflarınızla dolar alın. Yıl sonuna kadar elinizde tutun.

Not: Bu yazıyı okuyup çok para kazanan olursa %5 gönderebilir, kaybeden olursa hepimize geçmiş olsun birlikte kaybettik :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    en iyisi ytl olarak vadeli banka hesabı açmak :D benim param yok ama olanlar için söylüyom :D

///______________
Toplam Hit: 3010 Toplam Mesaj: 12