folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Nickinizin Anlamı

Nickinizin Anlamı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRzMaN
    KaRzMaN's avatar
    Erkek
    Bilirsiniz işte, KaRzMaN... Yazıldığı gibi okunur. Bazıları karizma adam diyo, karizmatik anlamı çıkaranlarda var ama kağızmanda sanıolar

koysalar önüme barikatta, çocukta yaparım tarikatta :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    1997 yılında bir arabanın arkasında gördüm zuha1117 diye bir yazı ilk nickim o oldu..1ay kullandım tabi o zamanın ateşiyle daha ingilizce bile bilmeden koyduğum birnickti sözlüğü açıp kendimde bilgisayarkurdu nun anlamını yapmıştım COMPUTERWOLF eheh.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moonspell
    moonspell's avatar
    Erkek

MOONSPELL  99 istanbul depremı gecesı kız arkadasımın yanında ilk opustugumuzde ay a bakarken AYINBUYUSU demiştim bunu ingilizce karaktere doktum ve "moonspell" OLdu...

deprem oldu kız arkadasım öldü moonspell hep bende kaldı.........

heh işte oyle
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vertigoneto
    vertigoneto's avatar
    Erkek
    vertigoneto: Bunu tıptakiler bilir bir de İzmir. Karşıyakadakiler. Vertigo tıpta başdönmesi demek. İnternetin hızla yayıldığı başdöndüren gelişme  dönemlerdeki nickimdi. Vertigo+neto e daha ne diim.

Hayatta iki şey sonsuzdur. Bİrincisi evren ikincisi insanların aptallığı. Ancak birincisinden o kadar emin değilim. <br> <br> A.Aynştayn <br>
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek
    walla benimki de adım ve doğum yılım.

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek
    abi zaten belli türkçe nin önde gideni

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tatanga25
    tatanga25's avatar
    Erkek
    sakaryaspor resmi taraftarları TaTaNGaLaR

sevgilim bitti bu aşk hoşçakal diyorsun olsun dağ gibi çeker giderim üzüntü yaratmam ömrümü verdim yollarına serdim diye hiç önemi yok RİCA EDERİM...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ered-Nimrais
    Ered-Nimrais's avatar
    Erkek

Ered Nimrais:Ered Nimrais olarak da bilinir.Bilinen orta dünyanın güneybatısında bulunan önemli bir sıradağdır .Üçüncü Çağın ikinci bölümünde,rohan kuzeyde, gondor güneyde olacak şekilde aradaki sınırı oluşturmuştur.

Elf lisanından türkçeye çevrilişi: Ered Nimrais=Ak Dağlar.

"And as we wind on down the road Our shadows taller than our soul. There walks a lady we all know Who shines white light and wants to show How ev"rything still turns to gold. And if you listen very hard The tune will come to you at last. When all are one and one is all To be a rock and not to roll. And she"s buying a stairway to heaven" Led Zeppelin-Stairway to Heaven
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLooD_ME
    BLooD_ME's avatar
    Erkek

BLooD_ME

"BEN KAN'IM" anlamına geliyo.. Yalnız aklınıza bişi gelmesin psikopat filan diilim :)

eĞeR tARiHteN dErS aLıNsAyDı ; taRiH tEkErRüR eTmEzDi...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ludacrise
    Ludacrise's avatar
    Erkek
    Ludacrise orjinali Ludacris

Saçların bir bir dökülsün, herkes neşe içindeyken senin boynun bükülsün, öksürdükçe ciğerlerin parça parça dökülsün, bütün ömrün ağlamakla geçsin, kulakların tıkansın baykuş sesi dinlemekten, hep Azrail"i bekle canını alması için, en sevdiğin elbisen tabutuna sarılsın, yılan, akrep bol olan yere mezarın kazılsın, Mezar taşına ALLAHSIZ diye yazılsın...
Toplam Hit: 30893 Toplam Mesaj: 168