folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Nissan Juke 'A Ne Yapılabilir.

Nissan Juke 'A Ne Yapılabilir.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LinkinMeTiN
    LinkinMeTiN's avatar
    Erkek
    Maddox bunu yazdı

Ya beyler araba konusu hassas bir konudur bu adam bu arabayı almış parası buna yetmiş ya da herneyse sonuçta bu araba adamın elinde yapacak birşeyi yok bu adam beğenir alır ben beğenmem bu gayet normal birşey zevkler ve renkler tartışılamaz. abimgilin ünide çocuğun juke vardı kızlar çocuğun peşindeydi gözlerimle şahit oldum buna. :) 

Modifiye konusuna gelince hocam , düz arabaya sticker takman çok komik olacaktır.

1-xenon far takabilirsin.
    2-arka cama müzik dalga şöleni yapabilirsin
    3-Kapı altı 3d nissan logoları var onlardan alabilirsin
    4-Stopları boyatabilirsin 
    5-Ses sistemi döşetebilirsin 1500w 
    6-arabanın dışına istediğin renkde şerit çektirebilirsin veya kaplama yaptırabilirsin
    7-arabanın içine göstergelere karbon kaplama yaptırabilirsin
    8-jant alabilirsin ve boyatabilirsin
    9-arabanın altına istediğin renkte neon taktırabilirsin
    10-camlara film çekersin
    11-balataları renkli alırsın
    12-gaz pedal otomatik değilse debriyaj pedallarını değiştirebilirsin 
    13-içine ekranlı müzik çalar alabilirsin

not: sadece dışardan gösteriş amaçlı bir modifiye istiyorsun sanırım bu yüzden bunları ekledim dahada eklenir.Ama performans diyorsan motor yüklemesi gibi ufaktan başlayayım diyorsan tr 'de para yetmez. :)

ağzına sağlık hocam eyvallah 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

açılır tavan yaptırırsan enteresan bir görünümü olabilir.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LinkinMeTiN
    LinkinMeTiN's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

aracın orjinalliğini bozmamak lazım hocam. kestircen falan .. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

Hocam plasti-dip boya bi araştır. Evde kendin rahatlıkla boyayabilirsin. Baktın olmadı eski haline döndürebilirsin.

Şafak 1152!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    128Kbps
    128Kbps's avatar
    Erkek
    LinkinMeTiN bunu yazdı
    Maddox bunu yazdı

Ya beyler araba konusu hassas bir konudur bu adam bu arabayı almış parası buna yetmiş ya da herneyse sonuçta bu araba adamın elinde yapacak birşeyi yok bu adam beğenir alır ben beğenmem bu gayet normal birşey zevkler ve renkler tartışılamaz. abimgilin ünide çocuğun juke vardı kızlar çocuğun peşindeydi gözlerimle şahit oldum buna. :) 

Modifiye konusuna gelince hocam , düz arabaya sticker takman çok komik olacaktır.

6-arabanın dışına istediğin renkde şerit çektirebilirsin veya kaplama yaptırabilirsin
    10-camlara film çekersin

not: sadece dışardan gösteriş amaçlı bir modifiye istiyorsun sanırım bu yüzden bunları ekledim dahada eklenir.Ama performans diyorsan motor yüklemesi gibi ufaktan başlayayım diyorsan tr 'de para yetmez. :)

üzerinde gelen jantları zaten güzel ama istersen eğer bi kaç '' daha yükseltip aracı basabilirsin.

9. madde çok gereksiz hocam. şahine çevirmeye gerek yok arabayı underground yapmıyoruz heralde :D

https://t.me/pump_upp
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bu arabaya bi juke yapılmaz

küfrederiz villalara kulübeden
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    128Kbps bunu yazdı
    LinkinMeTiN bunu yazdı
    Maddox bunu yazdı

10-camlara film çekersin

üzerinde gelen jantları zaten güzel ama istersen eğer bi kaç '' daha yükseltip aracı basabilirsin.

9. madde çok gereksiz hocam. şahine çevirmeye gerek yok arabayı underground yapmıyoruz heralde :D

Hocam sen neon lambasını büyük ihtimal ilk underground oyununda gördüğünden bu kelimeyi söyledin diye düşünüyorum.Neon ışığı senelerden beri yurttışında en güzel şekilde döşenmekte ve yapılmaktadır.Senin etrafında olan o şahin doğan kasaların altına yanına stop lambalarının farların etrafına içine NEON diye dediğin şey aslında bildiğimiz LED lambadır :) ve bu yüzden bir boka yaramıyan bir görünüm sağlar slikonsuz düz led lambaları akü yardımı ile çalıştırıp "lan olum harika durdu" deyip doğru ve düzgün şekilde takılmadığında aslında bir boka yaramayan parçadır ve ve gerçekten arabalara ( arabasına göre ) yakışmaktadır:) en kısa örneği ; 

Yurtdışında neon ; 

Türkiyede neon ; 

Photoshop u ne güzel kullanıyorlar arkadaslar. :) 

NOT: Türkiyede yapan yokmu gerçekten yabancılara taş çıkaracak arkadaşlar var yapan ama ne yazık ki az sayıda :) Türkiyede'de gerçekten hakkını verenler var 

ve ve 14.madde - @LinkinMeTiN kardesim , elektronik blow off piyasaya var onlardan alıp birtane takabilirsin. :) gösterişli olur dışarda filan

gaza basarsın çektiğinde juızzzzz diye bir ses :) ses kesin değildir değişiklilik gösterebilir :) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    LinkinMeTiN bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

orjinalliğinin amk. aldığım her aracın üstünü açtırdım satarken ucuza da gitmedi aksine değer kazandı. sorulan tek şey şu: kışın su alıyor mu :) ben aracın üstünü tümüyle kestirmiyorum, openair dedikleri tenteyi uygulatıyorum onu da sanayide yaptırmıyorum ithalatçı firmasına yaptırıyorum, frame çelik olduğu için kaskoyu da bozmuyor, ruhsatta oynama ve tüm masrafıyla 4000 liraya mal oluyor. geçen hafta sattığım swiftin de üstü açıktı tentenin fiyatını üstüne koyup sattım.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    command3r
    command3r's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kapıların oraya basamak koyabilirsin

djarum black kanka
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    LinkinMeTiN bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

orjinalliğinin amk. aldığım her aracın üstünü açtırdım satarken ucuza da gitmedi aksine değer kazandı. sorulan tek şey şu: kışın su alıyor mu :) ben aracın üstünü tümüyle kestirmiyorum, openair dedikleri tenteyi uygulatıyorum onu da sanayide yaptırmıyorum ithalatçı firmasına yaptırıyorum, frame çelik olduğu için kaskoyu da bozmuyor, ruhsatta oynama ve tüm masrafıyla 4000 liraya mal oluyor. geçen hafta sattığım swiftin de üstü açıktı tentenin fiyatını üstüne koyup sattım.

4 değidle 2bin e aynı kalitede bişeyler olsaydı valla bende yaptırırdım.. gereklide bişey aslıdna bence.

.
Toplam Hit: 7002 Toplam Mesaj: 41