Nissan Navara Radio Code Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exTreMe
    exTreMe's avatar
    Erkek

Aracin hiç bi yerinde yazmaz hırsızlığa karşı önlem. Sadece servis verir kodu aracın sahibine.

Olması lazım hocam o seri numarasına o kod çıkıyor :/ bakayim tekrar

F<ornication U<nder C<ontrol of the K<ing :Pp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek

Senin kod için aşağıdaki sayfadan yardım istedim. Cevap gelirse ileteceğim sana. 

Bir yıl önce benim ford focus c-max'te de kodu bulamamıştım. 

Şu sayfadaki mailden adam kodu göndermişti ücretsiz.

http://ukbookshelf.co.uk/

Birçok markanın kodlarını gönderiyor. Isterseniz de 2-3 dolar bağış yapabiliyorsunuz. 

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Geçen laboratuvar aracınında aküsü bitmişti nissan navara servise değiştirdik aküyü, araç kiralık olduğu için sürekli gidip geliyor. Telefonla aradım radyo kod hatası veriyor diye bilgileri verdim kodu verdiler. Telefonla ara servis yardımcı olacaktır. 

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

hiç bir servis teyp kodu için ücret talep edemez şayet bu servisler aynı zamanda satış yapan bayi ise. Telefonda hırsızlık nedeniyle vermezler ancak ruhsat ile servise müracaat ettiğinizde verirler oldu ki servis ücret istedi diyelim orada müşteri karşılama yetkilisine müşteri ilşkileri yöneticisi ile görüşmek istediğinizi bunun markalar tarafından yasaklanmış işlem olduğunu ve genel merkez ile görüşmek istediğinizi belirtin kodu vermekle kalmayıp önce kodu güzelce girerler sonra da arabayı yıkayıp memnuniyetinizi sağlamak için teslim ederler :))) Git beş kuruş vermeden bu davranış scriptini ezberle uygula ve teybini kullan.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

hiç bir servis teyp kodu için ücret talep edemez şayet bu servisler aynı zamanda satış yapan bayi ise. Telefonda hırsızlık nedeniyle vermezler ancak ruhsat ile servise müracaat ettiğinizde verirler oldu ki servis ücret istedi diyelim orada müşteri karşılama yetkilisine müşteri ilşkileri yöneticisi ile görüşmek istediğinizi bunun markalar tarafından yasaklanmış işlem olduğunu ve genel merkez ile görüşmek istediğinizi belirtin kodu vermekle kalmayıp önce kodu güzelce girerler sonra da arabayı yıkayıp memnuniyetinizi sağlamak için teslim ederler :))) Git beş kuruş vermeden bu davranış scriptini ezberle uygula ve teybini kullan.

Eyvallah kuzen deneyecem :) 

alektamovikmovik
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    Efendi bunu yazdı

Senin kod için aşağıdaki sayfadan yardım istedim. Cevap gelirse ileteceğim sana. 

Bir yıl önce benim ford focus c-max'te de kodu bulamamıştım. 

Şu sayfadaki mailden adam kodu göndermişti ücretsiz.

http://ukbookshelf.co.uk/

Birçok markanın kodlarını gönderiyor. Isterseniz de 2-3 dolar bağış yapabiliyorsunuz. 

Eyvallah gelirse bekliyorum hocam. Çok sağol 

alektamovikmovik
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı

Geçen laboratuvar aracınında aküsü bitmişti nissan navara servise değiştirdik aküyü, araç kiralık olduğu için sürekli gidip geliyor. Telefonla aradım radyo kod hatası veriyor diye bilgileri verdim kodu verdiler. Telefonla ara servis yardımcı olacaktır. 

Yarın sırf bunun için erken kalkmaya çalışacam. Bakalım nasıl olacak 

alektamovikmovik
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek

Sorry ... Nissan Dealer or a Radio Decoding Service for this code diye mail geldi maalesef.

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    Efendi bunu yazdı

Sorry ... Nissan Dealer or a Radio Decoding Service for this code diye mail geldi maalesef.

Bugün farklı arayışlara girecem. Umarım şirkette evrakları bulurlarda uğraşmam boşuna. İlgilenen, ilgilenemeyen herkese çok çok teşekkür ederim. Sağolunuz sevgili tarikatım.

alektamovikmovik
Toplam Hit: 3625 Toplam Mesaj: 40
nissan radio code radyo kodu akü