Niye Gelmedi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HiO
    HiO's avatar
    Erkek
    merak ediyorsunuz niye bole 1 topic actıımı pactan bahsediorum.. bilmeenler icin unlu rapci tupac, 96 da olduu bilinior ama teorilere gore bu 1 plandı ve 7 yıl sonra gelecekti 13 eylul bekledik gelmedi 25 eylul dienler vardı yine gelmedi tek 1 ihtimal kaldı yılbaşı gecesi nie diceksiniz hail mary sarkısında (makaveli 7th day theory albumu) 5. sn de "they say I"m dead, wait 7 years" ve son cıkan albumu(2002 de better dayz albumu)nde outrosunda "expect me nigga expect like jesus, I"m coming back" dior yani beni bekleyin isa gibi gelecegim dior eger gelmezse senelerce kandırıldık deathrow tarafından. neyse 1 ocagı beklicez.. rapciler goruslerinizi bekliorum

2pac 4ever doubLe 0wnz u!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    o adam öldü.... harbiden öldü... bmw 7.40 ın içinde kurşunladılar daha nolsun...

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    Deathrow´un
    satis kampanyasinda kullandigi bi reklamdan baska bisey degil o.
    Yani ben inanmiyorum kardes öle bise yolduguna
    adam öldü .
    inanmak istemeyenler ölmedi diyo ayri mesele
    öldü 2Pac .

Laaaaaan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HiO
    HiO's avatar
    Erkek
    kabus oyle 1şe olabilirmi alla alla adamlar yalancı damgası yicekler gelmezse ozellikle suge knight ve annesi afeni shakur. better dayz albumunde nie koysunlar boyle 1 şeyi resmen pac gelecek bekleyin demişler(2002). satış için olması cok mantıksız neredeyse her hareketinde adamın 7 teorisi var soylediin cok mantıksız pac buyuk 1 yalancı olamaz bence yasıodur fakat gelmeyebilir zaten roportajlarda falan ozgur 1 yasam istiyorum diordu rap i de bırakacaktı zaten.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    tupac coktan imamin kayigina bindi beyler
    yok geri donecekmi$, yok $oylemi$, yok boyleymi$ vs vs...
    hepsi hikaye

Sati$lar du$mesin diye bir suru lagaluga uyduruyolar
    inanmayin hijbirine
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HiO
    HiO's avatar
    Erkek
    sevmiyor olabilirsin ama simdi bana teorilerini yazdırma. eger satış için bu teoriler uyduruldu diorsan pac hakkında hiçbirşey bilmiorsun demektir indir hail mary klibini adam mezardan kalkıp dusmanlarını teker teker olduruo mezar tası kırılıo aynı sarkıda geri gelecegim 7 yıl bekleyin dio yorum yap dediysek atıp tut demedik.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    genc
    2pac hakkinda ne düsündügüm hakkinda yanilgin varsa sayfama bak.
    Ben sadece adamin öldügünü düsünüyorum
    hic kimse sakli yasayamaz bu devirde bence.

Laaaaaan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HiO
    HiO's avatar
    Erkek
    kardes senin siteni cok ii inceledim 1 kac gun once yaklasık 1 hafta once. bunları goz onune alarak yazdıımı belirtiim dusuncene saygı duyarım yeterki pac ı sevin amac bu diil mi ;) olmus veya olmemis benim icin her zaman yasıyor

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    HiO bunu yazdı:
    -----------------------------
    sevmiyor olabilirsin ama simdi bana teorilerini yazdırma. eger satış için bu teoriler uyduruldu diorsan pac hakkında hiçbirşey bilmiorsun demektir indir hail mary klibini adam mezardan kalkıp dusmanlarını teker teker olduruo mezar tası kırılıo aynı sarkıda geri gelecegim 7 yıl bekleyin dio yorum yap dediysek atıp tut demedik.
    -----------------------------

eheh yanli$ anladin heralde. ben pac'i sevmem demedim.
    öldü dedim. atip tuttugum da yok. madem gelicekti hani nerde???? niye gelmedi? 13 eylul diye bas bas bagiran ben miydim?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HiO
    HiO's avatar
    Erkek
    13 eylul 25 eylul gibi tarihler yok sarkılarında sadece 7 yıl bekleyin dio hemen hemen cogu sarkısında var teoriler ozellikle all eyez on me ve makaveli the don killuminati 7th day theory albumlerinde ozellikle better dayz albumunde outro da isa yı beklediiniz gibi bekleyin dio tek 1 ihtimal var dediim gibi yılbaşı gecesi. goruslerinize saygı duyarım yine de.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ben bo$una beklemeyin derim
    bu olaylarin ticari oldugunu Ray Charles bile gordu
Toplam Hit: 7625 Toplam Mesaj: 37