NOD32(Çok Acil Yardım Lazım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esquire
    Esquire's avatar
    Erkek

o zaman bana bir bardak soğuk su, bir adette xp service pack 3 lü bir cd gözüm aydın diyelim

işin garibi rapsharede nod32 virüs bulmadı oda ayrı bir olay olsa gerek. 

boş
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blood_rhyme
    blood_rhyme's avatar
    Erkek
    arkadaşlar virüslü falan diyosunuz ama ben indirip kaspersky ile tarattım bişey çıkmadı

EY YARALI KÜKREYEN ASLAN, SENİN GEZDİĞİN GÜZEL SAHRALAR ZULMÜN KÖPEKLERİNE KALDI, ARTIK GAFLET UYKUSUNDAN UYAN ! ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek
    bas bas bağırıyoz nod321.com diye :)

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

JordanoR bunu yazdı:
    -----------------------------
    bas bas bağırıyoz nod321.com diye :)

bide Türkçesi gibi bişey , reklamlarına tıklamadan kullanabilkirsiniz :F

www.nina.com

@edit yanlış kopyalamışım

http://nod32.forum777.com/ 

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esquire
    Esquire's avatar
    Erkek

sabaha kadar anti virüs taramalarında başka makinalarda taratılmasına rağmen bir şey bulunumadı veya ben bulamadım. sisteminin upload yapmadığı veya benden habersiz bir şeyler indirdiği tespit edilememiştir. 

güvenip güvenmemek sizlere kalmıştır. 

boş
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thenumb
    thenumb's avatar
    Erkek
    Esquire bunu yazdı:

sabaha kadar anti virüs taramalarında başka makinalarda taratılmasına rağmen bir şey bulunumadı veya ben bulamadım. sisteminin upload yapmadığı veya benden habersiz bir şeyler indirdiği tespit edilememiştir.

güvenip güvenmemek sizlere kalmıştır.

birisi olaya bi aydınlık getirsin. bende zamanında (zamanında dediysemde 1 ay filan önce) crack ya da serial ararken 50 yıllığını ne mi bulmuştum. içinde bi i.nelik olduğu aklımdan geçti ama dedim trial kullanmayayım 50 melli kuram dedim...gitti yani anlaşılan bizim her ne pok varsa... tabi bu trojan kaynıyosa ihtimali esquire yok diyoo.lannn ne yoku sen iyi misin onda kaynıyo diyenn varsa ya da bi bok içinde dicek olan Uğur Dündar gibi avutçak bi insan varmı :S ona göre format filan atammm pc ye 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibadeath
    ibadeath's avatar
    Erkek
    ya bilgisayarlarda fix mix sikinti yaratiyor arkadaslar. 50 yilligi kurdum sonralardan guncelleme sikintisi yasadim yapmiyor guncelleme ben nasil guncel viruslerden koruyacagim bilgisayari. 67 yillik hakkinda bilgim yok ama deneyin isterseniz yinede. tuttum zorla sinirden arkadasdan 2009'un sonuna kadar orjinal lisansli nod32'sinin id ve pw sini istedim verdi oda :) onu kullaniyorum linkdeki virusu mevcut orjinal lisansli nod32'im buldu bende onun yalancisiyim.

a fix for grace
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabudun
    karabudun's avatar
    Erkek

Bırakın 50-60 yıllığı, NOD un kendi sitesinden indirin ve kurun. Süresi dolunca aşağıdaki linklerden güncel şifreleri bulursunuz.

http://www.nod321.com

http://www.for-ever.cn/nod32/

"Bugünden geru divanda, dergahta, bergahta, mecliste ve meydanda Türkçeden başka dil kullanılmayacaktır." KaramanoğluMehmet Bey - 1277 -
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErPecker
    ErPecker's avatar
    Erkek

buyur kardes gecerli key

USER NAME  :   AV-6199744      PASSWORD :swetso2vgh

ben bi aygır sen bi taysın..Bırakın uLan ses yankılansın . fİqeR Ki Ase ME---------alayına FCUK OFFF------------
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek
    ClamTk Virus Scanner kullanin ubuntuda var ben çok memnunuummm (((: bigün ezik olmadiğimiz anlaşılınca çıkcam dicem ((: hani bi çocuk vardı.. linuxu vardi diye ((((: heheheh kolay gelsin..

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
Toplam Hit: 6593 Toplam Mesaj: 21