Nodejs *** İs Not A Function

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Hacılar aşağıdaki gibi bir nodejs modülüm var. Daha önce sorunsuz çalışıyordu ancak sonra ne oldu bilmiyorum ancak startMatch çağırıldığın da findInChatQueue fonksionunu bulamıyor. Ama endChat çağırıldığında buluyor. Intellij Idea ile yazıyorum. Onda herhangi bir error warning filan vermiyor konu hakkıda acaba neden olabilir? (function private olsun diye module exports'un dışında yazdım.)

Modul: http://pastebin.com/R5fHLqyk

Hata:

startMatch userId:1019254201511912

TypeError: findInChatQueue is not a function

at Object.startMatch (/opt/justtalk/messenger-platform-samples/node/matchmanager.js:23:35)

at receivedMessage (/opt/justtalk/messenger-platform-samples/node/app.js:228:22)

at /opt/justtalk/messenger-platform-samples/node/app.js:67:11

at Array.forEach (native)

at /opt/justtalk/messenger-platform-samples/node/app.js:63:27

at Array.forEach (native)

at /opt/justtalk/messenger-platform-samples/node/app.js:58:16

at Layer.handle [as handle_request] (/opt/justtalk/messenger-platform-samples/node/node_modules/express/lib/router/layer.js:95:5)

at next (/opt/justtalk/messenger-platform-samples/node/node_modules/express/lib/router/route.js:131:13)

at Route.dispatch (/opt/justtalk/messenger-platform-samples/node/node_modules/express/lib/router/route.js:112:3)

TeRRoR tarafından 28/Şub/17 16:42 tarihinde düzenlenmiştir

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Malesef.. Kodları görebileydik iyidi (Yurtta VPN çalışmıyor)

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Sorunu çözdüm. Typo hatası var diye mal gibi var findedInChatQueue = findInChatQueue(userId);  yeri findInChatQueue = findInChatQueue(userId);  yapmışım. Kafamı s*kiyim demek istiyorum...

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı

Sorunu çözdüm. Typo hatası var diye mal gibi var findedInChatQueue = findInChatQueue(userId);  yeri findInChatQueue = findInChatQueue(userId);  yapmışım. Kafamı s*kiyim demek istiyorum...

http://www.tahribat.com/forum/php-de-bir-kod-blogunun-islevi-226952#msg2816008

Ahh ahh.. arada girip bakarım bu mesaja..

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
Toplam Hit: 829 Toplam Mesaj: 4
nodejs