folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Nokia E6 Deri Kılıf Arıyorum, Hiç Bir Yerde Bulamadım, Bilen Yada Elinde Bulunan ?

Nokia E6 Deri Kılıf Arıyorum, Hiç Bir Yerde Bulamadım, Bilen Yada Elinde Bulunan ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Nokia E6 için deri kılıf arıyorum fakat hiç bir yerde bu şekilde olanı bulamadım.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/nokia-e6-deri-kilif-3-x-film-46915698

Ürün bu arkadaşlar, bunun komple beyaz olanını arıyorum, bulduklarım dış deri kısmı beyaz, içindeki silikon kısmı ya siyah ya da şeffaf. Ben tamamen beyaz olanı arıyorum. Çin sitelerine filan bakmadım aciliyeti yüksek çünkü.

Yardımcı olursanız çok sevinirim. Böyle kişisel bir amaç için sizleri uğraştırıyorum kusuruma bakmayın.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Linkte verdiğin ürün kapanmış 

Bahsettiğin bu mu hocam ?

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-nokia-e6-beyaz-deri-kapakli-kilif-plus3-ekran-koruyucu-108279698/detay

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    tosun bunu yazdı

Linkte verdiğin ürün kapanmış 

Bahsettiğin bu mu hocam ?

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-nokia-e6-beyaz-deri-kapakli-kilif-plus3-ekran-koruyucu-108279698/detay

Hocam bu ama yan kısmına bak, orası siyah, ben orası da beyaz olanı arıyorum telefonun takıldığı silikon kısmı da beyaz olacak yani

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

http://www.sanalpazar.com/Nokia-603-Beyaz-Deri-Cekmeli-Kilif-3xfilmi__isp3055832

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    tosun bunu yazdı

http://www.sanalpazar.com/Nokia-603-Beyaz-Deri-Cekmeli-Kilif-3xfilmi__isp3055832

Yok hocam bu s3 lerde "flip cover" filan varya o tarz bişe arıyorum. önceki linklerde olduğu gibi kapaklı, telefon kapagın içindeki sert slikon bölgeye yerleştirilecek şekilde olanlardan.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

up

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muritcan
    Muritcan's avatar
    Erkek

dx'e bak hocam orda olur bence

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

O değilde E6 nasıl telefon ? Memnun musun ? Şarjı falan nasıl ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

üretim fiyatı 50 kuruş olan kılıfları 30-40 tl gibi fiyatara satıyorar ya gelde çıldırma

mademki türksün systeme göster ürksün
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Ben de e-6 kullanıyorum, kılıfa ihtiyaç duyan bir telefon olduğunu sanmıyorum, çamura düşürdüm, asfalta düşürdüm, merdivenden düşürdüm, kedi sürekli ısırır, bozuk para dolu cebime atarım bir sıkıntı görmedim.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

O değilde E6 nasıl telefon ? Memnun musun ? Şarjı falan nasıl ?

Hocam bende S3 var, e6 yı kız arkadaşıma alıcam, bana kalırsa e6 için aradığı kılıf çok kaba olacak hiç yakışmayacak ama napalım emir demiri keser :P

Şaka bi yana android istemiyorsan ve klavye istiyorsan güzel. ama klavyeye ihtiyac duymuyorsan çok daha güzel telefonlar var. kamerası onun da 8MP ama galaxy s3 ile arasında (foto olarak) sıra dağlar kadar fark var. Genel olarak 10 üzerinden 6 ancak veririm kullanışlık açısından. Bir kere wifi olan bir telefon için ekranı çok küçük, ayrıca o ekranda dokunmatiğe ihtiyac yok.

Toplam Hit: 1488 Toplam Mesaj: 13