folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Nokia N73 Kullananlar Kullanmışlar.. Nasıl Teldir?

Nokia N73 Kullananlar Kullanmışlar.. Nasıl Teldir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

Şuan bende 6630 var fakat artık emekli etme zamanı geldi :) .. nokia N73 araştırdım geceden beri hoşuma gitti özellikleri fiyatıda uygun

Fakat gönlüm N73ME'dan yana.. 

Amma velakin Me ve klasik arasında pek fark olmadığını sadece yanında gelen hafıza kartı ve siyah kasa farkı olduğunu söyleyenler var

kimisi diyor n73 çok yavaş, az ses veriyor, kimisi diyor me de 4 haporlör klasikte 2 hoparlör var, kimisi diyor başka bişey..

bu telefonu kullanan var mı klasik veya me sini.. nasıl teldir ? memnun musunuz karşılaştığınız sorunlar nelerdir vs ?

me klasik arasındaki kulaktan dolma değilde gerçek farklılıklar nelerdir? 

:|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaanabak
    kaanabak's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Arkadaşımda var pek bişi diyemicem hakkında kullanmadım  ama... ama bi mesaj yazdım , gönderilirken kitleniyor telefon 2 dakka sonra açılıyor kendiliğinden.. 

"Less is More"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LostDream
    LostDream's avatar
    Erkek
    Ben N73 kullanıyorum yaklaşık 1 ay oldu sorun yok kilitlenme falan olmadı.Son güncelleştirme ile baya bi güzel oluyo tel. .N73ME deki yazılıma benzer bi yazılım yükleniyo.Ben memunum hocam süper bi tel. azıcık yavas onu da lifeblogu kapatarak ve arama kayıtlarını saklama süresinin falan kısaltarak hallediyosun .. Mükemmel telefon.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    guru
    guru's avatar
    Erkek
    n73 kullanmadım ama arkadaşta vardı şarkıları hep o telden açardık çünkü fena ses veriyo ;)

..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serenat
    serenat's avatar
    Erkek

5 aydir kullaniyorum tek sorun biraz yavas

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    eğer symbian la işin olmayacaksa git sony ericson modellerine bak derim sony ericsson bence şu an nokia dan çok daha kaliteli teller yapsana rağmen hala nokia daha çok tutuluyor bunun bence tek sebebi artık iyice oturmuş nokia millet vazgeçemiyor ayrıca şunu da sölim al eline bir nokia aynı özelliklerdeki se al bir tanede fiyatları karşılaştır nokia çok pahalı satıyor teli nasıl olsa oturtmuş adam paso kazıklıyor bence se ürünlerinide incele ama symbian benim için önemli değil diyorsan

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

yorumlar için saolun ..

illa nokia olacak değil zaten fakat aradığım özelliklerin hepsi bi arada sadece nokiada var..

kaliteli kamera, kaliteli ses, video izleme, fm, kızılötesi,bluetooth,symbian sayesinde oyun, program vs olayları..

Nokia 5700 XpressMusic de güzelmiş ama kamera olayı kötü sanırım. n91 ve n93 alamıyorum ne yazıkki 

1 milyara kadar yolu var peşin alcam zaten.. diğer üst markaları çok pahallı nokianın :/ bide açılır kapaklı sevmiyorum işte..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordVader
    LordVader's avatar
    Erkek

Hoca baq bendede 6630 Music Edition vardi gercekten 6630lar bayagi bi eskiyebilio neese ben onu 2 hafta once N95le emekli ettim, N73 kullandim herseye ragmen guzel telefon bence. Carl Zeiss 3.2 mp kamerasi bayagi iyi super diebiliriz hatta :))

Haa iPhone alacaktim hacklendi fln fln o hayalim suya dustu :)

Ayrica N73te kamerayi kapatan kapak cart die kirildi gozumun onunde onuda soliyim :D  

I find your lack of faith disturbing.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    n95 i kaça aldın memnun musun? kamerası iyidir de ses, hızlılık ve diğer özellikler bakımından n73 le karşılaştırırsan nasıl tel?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

4Ever 3100

Gayet Ciddiyim !

http://yigitdemirag.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LostDream
    LostDream's avatar
    Erkek

kaliteli kamera, kaliteli ses, video izleme, fm, kızılötesi,bluetooth,symbian sayesinde oyun, program vs olayları..

+ Ofice

hepsi var N73 al pişman olmazsın :)

Toplam Hit: 7350 Toplam Mesaj: 24