Nokia Vs Kvk Garantisi Sorunsalı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

arkadaşlar 5800 xpress music telefonumu 7.kez garantiye gönderdim cuma günü.beni geçen pazartesi nokia türkiye aradı kaydınızı kapatıyorum ve siz değişim talebiyle kvkya gönderin teknisyen arkadaşlar bakıp onaylarsa cihazınızı değiştireceğiz tüm aksesuarlarıya gönderin dediler tamam dedim.Cuma günü gittim Turkcell TİM e oradakiler hangi telefonu veriyorlar biliyor musun dediler hangisi dedim c5-03 mü ne var ya o dediler benim tepem attı benim güzelim 5800 üretilmiyormuş artık o yüzden tamam güzel hoşta flaşı olmayan auto focusu olmayan tipsiz bi boktan telefonu almak istemiyorum faturamdaki parayı istemeye hakkım var diye biliyorum doğru mudur acaba?

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Neobantist
    Neobantist's avatar
    Erkek

Herkes 5800 ından şikayetçi bi benimki sağlam çıktı galiba bu güne kadar :) Dostum aslında önerdikleri telefonla takas etsen pekte zararda olmassın tabi aksesuarları yanında verilecekse.

fuck off!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Neobantist bunu yazdı:
    -----------------------------

Herkes 5800 ından şikayetçi bi benimki sağlam çıktı galiba bu güne kadar :) Dostum aslında önerdikleri telefonla takas etsen pekte zararda olmassın tabi aksesuarları yanında verilecekse.

flaşı yok auto focusu yok ben istemiyorum hocam çaktırma kask alacağımda 500 tl ye tam geliyor 489 tl faturada yazan fiyat :)

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

güncel

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

garanti sartlarina bak ama alamazsin bence al sat paketini acmadan

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uye1500
    uye1500's avatar
    Erkek

Telefonun aynı parçası 3 kez farklı parçaları 5 kez değiştiyse veya serviste 20 iş gününden fazla kaldıysa, muadil ürün veya para iadesi hakkın doğar. Para iadesi istediğini kvk ya bildirirsen ona göre işlem yaparlar vermek istemezlerse kaymakamlıklardaki tüketici haklarından yardım isteyebilirsin. Fakat senin durumunda yukardaki şartları yerine getirmeden nokia kendi insiyatifiyle yeni telefon vermek istiyorsa para iadesi şansın yasal olarak mümkün değildir.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

uye1500 bunu yazdı:

Telefonun aynı parçası 3 kez farklı parçaları 5 kez değiştiyse veya serviste 20 iş gününden fazla kaldıysa, muadil ürün veya para iadesi hakkın doğar. Para iadesi istediğini kvk ya bildirirsen ona göre işlem yaparlar vermek istemezlerse kaymakamlıklardaki tüketici haklarından yardım isteyebilirsin. Fakat senin durumunda yukardaki şartları yerine getirmeden nokia kendi insiyatifiyle yeni telefon vermek istiyorsa para iadesi şansın yasal olarak mümkün değildir.

+ olarak c5-03 u ben kullanıyorum hocam rahat ol :d ekranı da senin o beğenmediğin kamerası da 5800 ınkini havada öper karada okşar  (: o konuda sıkıntın olmasın..  ayrıca haline dua et yenisini gönderiyorlar (: kullanıcı hatası bile diyebilirlerdi kvk dan (: kvk az top değil çünkü.

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jetlag
    jetlag's avatar
    Erkek

faturandaki tutarı sana ödemek zorundalar tabi fatura elindeyse

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

rapidhacker550 bunu yazdı:

arkadaşlar 5800 xpress music telefonumu 7.kez garantiye gönderdim cuma günü.beni geçen pazartesi nokia türkiye aradı kaydınızı kapatıyorum ve siz değişim talebiyle kvkya gönderin teknisyen arkadaşlar bakıp onaylarsa cihazınızı değiştireceğiz tüm aksesuarlarıya gönderin dediler tamam dedim.Cuma günü gittim Turkcell TİM e oradakiler hangi telefonu veriyorlar biliyor musun dediler hangisi dedim c5-03 mü ne var ya o dediler benim tepem attı benim güzelim 5800 üretilmiyormuş artık o yüzden tamam güzel hoşta flaşı olmayan auto focusu olmayan tipsiz bi boktan telefonu almak istemiyorum faturamdaki parayı istemeye hakkım var diye biliyorum doğru mudur acaba?

hocam babam yurtdışından  getirdi pek inceleme şansım olmadı daha kaydını yapamadığım için ama güzel telefon c5-03.O kadar kafanı bozma.

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

seagate189 bunu yazdı:

rapidhacker550 bunu yazdı:

hocam babam yurtdışından  getirdi pek inceleme şansım olmadı daha kaydını yapamadığım için ama güzel telefon c5-03.O kadar kafanı bozma.

hocam c5 03 auto focusu yok ki ben kağıttaki yazıları netleştireceğim yok ayrıca faturada elimde kutunun içine herşeyini koydum fatura kvk belgeleri cart curt

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Atkafalı Nokia gitti microsoftun kucağına oturdu.gül gibi telefonları mezbelelik çöp oldu.Adam gibi symbian ı düzeltip piyasasını koruyamadı androidin karşısında.o telefondan tanıdığım birisindede var sürekli kasılıyor adam gibi kullanamıyor ona 1 yıl önce alma bu telefonu nokia yazılım desteğini kesecek dedim anlamadı.şimdi 600 milyonunu hurda haş etti.Benim Sony güncelle dediğiinde bi yerlere bağlanıyor yazılımını güncelliyor.ama 1 yıl öncesine kadar kendini güncelleyen nokia telefonlar şimdi yazılımsızlıktan dökülüp kasılıp kalıyor.Nokia ların tek sevdiğim yanları Carl Zeis mercek kullanmasıydı.Ama onlarda işe yaramayacak Nokia kendi uçurumunun kenarında dolaşacak.piyasayı ottan boktan samsung lar sarmış gidiyor.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
Toplam Hit: 2598 Toplam Mesaj: 25