folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Nokia Yeni Modellerini Tanıtıyor (360 Derece Canlı)

Nokia Yeni Modellerini Tanıtıyor (360 Derece Canlı)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

##konu ile alakasız##

guduwap ve cepteamde .sis dosyaları ayrıştırıp çeviri yapmayı öğrenmiştim. Sonra ceptemde epey yürümüştüm. Yatılı okul yıllarımın soğuk gecelerinde :DDD herkes uyurken ben dosyayı bozmadan çeviri yapmaya uğraşırdım hey gidi beeeeee o günler geldi nedense aklıma.

Ne programlar vardı o zamanlar.....

###

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı

##konu ile alakasız##

guduwap ve cepteamde .sis dosyaları ayrıştırıp çeviri yapmayı öğrenmiştim. Sonra ceptemde epey yürümüştüm. Yatılı okul yıllarımın soğuk gecelerinde :DDD herkes uyurken ben dosyayı bozmadan çeviri yapmaya uğraşırdım hey gidi beeeeee o günler geldi nedense aklıma.

###

Bende Maxicep'te takılırdım. Çilekeş ve Ramazan12345 vardı o zamanlar ünlü çevirmenler. Çilekeş 2010'da lösemiden vefat etti.

https://www.maxicep.com/forum/kategori/s60-maxicep-ozel-turkce-uygulamalar.295/

mkyb tarafından 15/Nis/17 02:42 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    heza bunu yazdı

##konu ile alakasız##

###

Bende Maxicep'te takılırdım. Çilekeş ve Ramazan12345 vardı o zamanlar ünlü çevirmenler. Çilekeş 2010'da lösemiden vefat etti.

Allah rahmet eylesin.

İşi öğrenenler hep dağıldı kendi sitelerini açtı maxicepte öyle kuruldu diye hatırlıyorum. Ama hala bi o kaldı aralarında öyle yada böyle.

Nokia 6 için (3gb ramli model galiba) 8 çekirdekli 64bit işlemci nasıl 1.4Ghz  oluyor rezil derecede düşük değil mi?? Hesap hatası mi var yoksa harbiden işlemciden batırmışlar mı?

Edit: Aynı işlemciyi kullanan telefonlar

http://www.epey.com/akilli-telefonlar/yonga-seti-chipset/qualcomm-snapdragon-430-msm8937/

Kararı siz verin artık. Hiç beklentiye girmiyorum ben.

heza tarafından 15/Nis/17 02:49 tarihinde düzenlenmiştir

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

3310 dan bahsediyosunuz. android mi olmalıydı? :D yapmayın o telefonun kullanım amacı farklı

bence nokia 5-6 güzel telefonlar

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Rami bol oyuncu bilgisayarı gibi düşün hocam maksat göz boyamak. :)

MaxiCep forum Donanımhaber'den banlanan yöneticiler tarafından kuruldu. MaxiCep'te 2006-2008 arası şahane ortam vardı ama yönetim sağlam üyeleri kaçırdı. Sonrasında çoluk çocuk doluştu. Akıllı telefonların yaygınlaşması ile bu tip sitelere artık ihtiyaç kalmadı. Artık Google Play ve App Store var. Eskiden forum forum dolaşırdık Symbian uygulama için. Gerçi forum konsepti genel olarak öldü. Millet Facebook gruplarına kaydı.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    angels_demos bunu yazdı

3310 dan bahsediyosunuz. android mi olmalıydı? :D yapmayın o telefonun kullanım amacı farklı

bence nokia 5-6 güzel telefonlar

bence olabildiğince ucuz alo alo telefonu olmalıydı öyle de oldu

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Nokia c6-01 vardı ozamanlar C7 ler N8 ler meşhurdu ne cfw ler yapardık  Ne günlerdi bee :D

next next next install
Toplam Hit: 3578 Toplam Mesaj: 28
nokia made in finland