folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Not Alma Ve Takvim İçin Hangi Uygulamaları Kullanıyorsunuz.

Not Alma Ve Takvim İçin Hangi Uygulamaları Kullanıyorsunuz.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Arkadaşlar ben not alma için evernote, takvim içinde Outlook Takvimini kullanıyorum. farklı programları denemek için sizin kullandığınız programları merak ettim. evernote'dan özellikle hiç memnum değilim. yazılımsal olarak bugları çok fazla

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PersonalJesus
    PersonalJesus's avatar
    Erkek
    C10H15N bunu yazdı

Arkadaşlar ben not alma için evernote, takvim içinde Outlook Takvimini kullanıyorum. farklı programları denemek için sizin kullandığınız programları merak ettim. evernote'dan özellikle hiç memnum değilim. yazılımsal olarak bugları çok fazla

Notion favorim. Ayrıca her şeyimi onda saklıyorum. Dersler, konular, kodlar her şey...

Üze Tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

notion +1

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Defter. Aşırı kötü bir kısa süreli hafıza kapasitesine sahibim, ben uygulama açana kadar unuturum. 

abi unutmadan bi bakim belki kullanışlıdır diye indirdim ama ölüm gibi karmaşıkmış be, bunu kullanılabilir hale getirmek için küloyla kokayin lazım aq saatlerimi alır bu ne. Defter candır. 

SweetyVolty tarafından 08/Tem/21 06:47 tarihinde düzenlenmiştir

Çok sıkılıyom
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    PersonalJesus bunu yazdı
    C10H15N bunu yazdı

Notion favorim. Ayrıca her şeyimi onda saklıyorum. Dersler, konular, kodlar her şey...

hocam daha önce kullanmıştım, uygulamanın açılımı aşırı yavaştı aynı sorun devam ediyor mu? 99.99% uptime önemli kriter benim için

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

ayfonun notlar uygulaması üzerine tanımam. resim tarayıp fotokopiye çevirip mail atma özelliğinden tut kullanım kolaylığına kadar zehir gibi . 

aynı şekilde ayfonun takvimide olmasa olmaz gibi birşey. 490129398 tane ileriye dönük hatırlatmar var. birkaç dokunuşla hemen işimi çözüyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    zalimadam bunu yazdı

ayfonun notlar uygulaması üzerine tanımam. resim tarayıp fotokopiye çevirip mail atma özelliğinden tut kullanım kolaylığına kadar zehir gibi . 

aynı şekilde ayfonun takvimide olmasa olmaz gibi birşey. 490129398 tane ileriye dönük hatırlatmar var. birkaç dokunuşla hemen işimi çözüyor.

Bu denklemde tek eksiğim iPhone'um hocam

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dalyKadir
    dalyKadir's avatar
    Erkek
    C10H15N bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

Bu denklemde tek eksiğim iPhone'um hocam

Birde macbook olursa tadindan yenmiyor

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

Pc tarafında Windows un kendi uygulaması "Yapışkan Notlar" mobil de " Google Keep "

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

abi wtf bi baktım pc 90°C'leri zorluyor döndüm ve dedim ki yanüüüürsün canını yediğimin bilgisayarı (fuat ağbi) 

düşman dötüne resmen chromium tabanlı browser çakması uygulamalar ya aşırı uyuz oluyorum şu olaya (adı neydı unuttum şimdi spotify, discord vs) 

Çok sıkılıyom
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seogram
    seogram's avatar
    Erkek

Not almak için google drive'da excel'i kullanıyorum.

takvim için de google calendar

Toplam Hit: 1355 Toplam Mesaj: 17
not uygulaması