Note 8 Almak İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shivo
    shivo's avatar
    Erkek

beyler fan edition'ı samsunglara soruyorum yok diyorlar bunlar sanırım trde satılmıyor ?

ben dual sim değilde tek sim almak istiyorum şurada 2.279'a var dual sim http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-note-fan-edition-dual-sim-ithalatci-garantili-p-HBV000008SNQF?magaza=CEPGEN

gün geçtiktçe parası 10ar 20şer düşüyor.

trye gelir mi bu bilen var mı tek simlisi? dual de sorun yaşayacak gibi hissediyorum :|.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    shivo bunu yazdı

beyler fan edition'ı samsunglara soruyorum yok diyorlar bunlar sanırım trde satılmıyor ?

ben dual sim değilde tek sim almak istiyorum şurada 2.279'a var dual sim http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-note-fan-edition-dual-sim-ithalatci-garantili-p-HBV000008SNQF?magaza=CEPGEN

gün geçtiktçe parası 10ar 20şer düşüyor.

trye gelir mi bu bilen var mı tek simlisi? dual de sorun yaşayacak gibi hissediyorum :|.

FE Türkiye'ye resmi olarak gelmedi. FE'nin tek simlisi bildiğim kadarıyla yok boşa bakma. Çift sim karttan neden korkuyorsun anlam veremedim. Çift sim kartlı sorunlu cihazlar 8 sene öncede kaldı. Televizyonlu kıçından anten çıkan telefonlar vs.

FE ve Note 8 arasındaki yarım saniyelik gecikmeye takılanlar olmuş. Note 8'de 6 GB ram var. Yani arkaplanda daha fazla uygulama açık tutabiliyor. FE'nin ise 4 GB. İşlemci ram dolunca arkaplandaki uygulamaları kapatıp yeni açılan uygulama ile meşgul olduğu için oluşan bir gecikme o.

En ucuz fiyatları baz alırsak aralarında 1.100 küsur lira fark var. 

mkyb tarafından 08/Oca/18 21:43 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

kızacaksın belki ama mi mix 2 al daha ucuza daha iyisi. kalemi yok tabi. 

Yaşıyor muydun? 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigor
    zigor's avatar
    Erkek

Eğer herhangi bir yerde denemediyseniz bir mağazada 5 dakika olsun denemenizi öneririm.

Aynı durumdaydım, iphone x, note 8 hangisi diye düşünürken note fan edition aldım, müthiş bir cihaz.

Hem bir telefona o kadar para verilmez, hem de verince kumanda gibi telefon alınmaz. Gerçekten çok biçimsiz bir cihaz, bir bakın mutlaka, içinize sinerse yine de siz bilirsiniz. 

Sizinle aynı durumdayken bir anda hepsiburadadan aynı gün teslim fan edition aldım, çok memnunum, bir sıkıntı çıkarana kadar yada ilginç bir cihaz üretilene kadar devam ederim bununla. 

Ve mavi rengine mutlaka bakın, ilginç derecede güzel bir model. Belki 5-6 arkadaş çok güzelmiş diye yorum yapmıştır. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marad10a
    marad10a's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı

kızacaksın belki ama mi mix 2 al daha ucuza daha iyisi. kalemi yok tabi. 

Yaşıyor muydun? 

Aynen. Ben yazacaktim bunu.

Ilk yillarimda tbt de en sevdigim muritti sonra yazmayi bıraktı birden ://

Toplam Hit: 2278 Toplam Mesaj: 16
yardım note 8