folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Notebook Tamiri Konsunda Fikir Ve Öneri?

Notebook Tamiri Konsunda Fikir Ve Öneri?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Milamber
    Milamber's avatar
    Erkek

arkadaşlar kısaca durumu izah edeyim şimdi ben bayramdan önceki hafta işe giderken servis aracı ile kazayaptım yani ben kullanmıyordum sadece yolcuydum... henüz mahkeme sonuçlanmadı ama suçlu karşı taraf... herneyse adamın 2007 model aracında kasko olmadığı için bendeniz henüz notebook umu alamadım... bende birşey yok ama notebookun ekranı ölmüş durumda özel sırt çantasında olmasına rağmen...

şimdi kaza ile ilgili mahkeme sonuçlanınca ben suçlu olan taraftan notebook umu karşılamasını isteyeceğim. ancak o zamana kadar notebooksuz kalmak istemiyorum ve bu nedenle bu notebookun ekranını tamir ettirmeyi planlıyorum... yetkili servisini aradığım zaman malesef telefonlara cvp verilmiyor...

notebook asus x52sa modeli sistem modeli ise f3sa idi yanılmıyorsam asusun performans modeli ilk çıktığında oldukça pahalı idi ama cihazı ben yaklaşık 4 ay önce patronumdan ikinci el olarak çok ama çok uygun bir fiyata aldım... şimdi bu ekranın komple değiştirilmesi gerekiyor ve ben yetkili serviste yaptırmak istiyorum yardımcı olabilecek olan varmıdır öneride bulunabilecek olan...

Fırtına koparmaktır işim... Uzaklar Yolcusu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek

swordfish arkdasimiz bu isleri yapiyor pm at yardimci olur. Bİldigim kadari ile yetkili servis degil..

edit: Bu arada geçmiş olsun..

Parlayan bizi paylar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Milamber
    Milamber's avatar
    Erkek

sağolasın hocam dediğim gibi Allah yüzümüze baktı cana geleceğine mala geldi... devrilen aracın içinden çıktığımda sadece biraz kolum ağrıyordu... :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xCs
    xCs's avatar
    Erkek

anakradamısın hocam sen?

GranT Me SerEnity!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Milamber
    Milamber's avatar
    Erkek

malesef hocam kayserideyim ankarada yetkili servis var gerekirse bir gün gidip görüşeceğim yani durumu

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

benimde laptopun sağ kenarında üstten aşağıya dik bir yeşil çizgi çıktı bunu nasıl tamir yaptırabilirim ?

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xCs
    xCs's avatar
    Erkek

archair23 bunu yazdı:
    -----------------------------

benimde laptopun sağ kenarında üstten aşağıya dik bir yeşil çizgi çıktı bunu nasıl tamir yaptırabilirim ?

floresandandır.tamır edılırse ıyı yoksa ekran bılırısnız buyuk masraf.ankarada olsanız yardımcı olurdum

GranT Me SerEnity!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

xCs bunu yazdı:

archair23 bunu yazdı:

floresandandır.tamır edılırse ıyı yoksa ekran bılırısnız buyuk masraf.ankarada olsanız yardımcı olurdum

amcam götrmüş sadece o çizgiyi yapmak için 200 tl istemişler yha istanbuldayım ben

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xCs
    xCs's avatar
    Erkek

Milamber bunu yazdı:

malesef hocam kayserideyim ankarada yetkili servis var gerekirse bir gün gidip görüşeceğim yani durumu

birader senn bilgisayar grantı kapsamındamı şimdi?

GranT Me SerEnity!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xCs
    xCs's avatar
    Erkek

dogrudur.ama tamır olursa 100 liraya halladersin.ekran deıscekse modelıne gore  en az 200 cıkcıak cebınden.

GranT Me SerEnity!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

xCs bunu yazdı:

dogrudur.ama tamır olursa 100 liraya halladersin.ekran deıscekse modelıne gore  en az 200 cıkcıak cebınden.

hp bide 17 inç ddeğştrmeye değil yapmasına okdar istemşler değiştrmesi kim bilir nekdar

Toplam Hit: 1613 Toplam Mesaj: 17