folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Nükleer Enerji Santral Kazasini Animasyon Kliple Anlatan Rapci

Nükleer Enerji Santral Kazasini Animasyon Kliple Anlatan Rapci

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rocketadam
    rocketadam's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=1iN1RTLLQjo

Bir milletin zenginliği hisse senetleri değil, hissi senetleridir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

götümüzün dibindeki kıçı kırık ülkelerde var bizde olunca hemen patlar zaten olmasın

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek

Türkiyenin komşu ülkelerinin çoğunda nükleer santraller var. Ermenistanın bile var. Bu enerjiden mahrum kalmak doğru değil. 

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T3SL4
    T3SL4's avatar
    Erkek

greenplace denile kurumu mason locası finanse ediyor.

ağaç kurt kuş sevdalısı varsa gitsin amazonda yaşasın oldu amk ağaç kesilmesin diye yol yapmayalım köprü yapmayalım taş devrinde yaşayalım amk.

Nüklere Tam Destek.

Stay hungary Stay foolish
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    pcdoktor636 bunu yazdı

@unbalanced hocam konu nükleer olmasa sonuna kadar haklısın. Ama diğer müridlerin de dediği gibi bu işi uluslararası kuruluşlar test ediyor, yani bizim Türk'lere bırakılmayacak bu iş. Ayrıca ben de bildiğin üzere california'da okuyorum şu an. Dediğin gibi ben de burada Türk'lerle tanıştım ama eğitim derdi falan olan yok. Burda yüzlerce avrupa'lı gördüm, onların da pek okulla alakası yok açıkçası. Sadece Türk halkı değil, bir çok yer giderek bu hale geliyor. Idiocracy diye bir filmde geçen 2 replik:

"Evrim süreci en fazla üreyeni ödüllendirmeye başladı ve zeki olanları yok olma tehlikesiyle karşı karşıya bıraktı"

"iq seviyesi yüksek entellektüeller eş beğenmekte güçlük çekerken, psikolojik sıkıntılardan, kariyer kaygılarından, sürekli planlı yaşamaktan ve hesap yapmaktan çocuk sahibi olamazken iq seviyesi düşük cahiller kısa zamanda evlenip, önüne gelenle yatıp, çok çocuk yapıp hızla çoğalmaktalar. bu durum toplumsal anlamda zeka gerilemesine sebep oluyor, binlerce yıldır süren doğal seleksiyon tersine dönüyor ve insanlar aptallaşıyor."

Durumumuzu aynen özetliyor diye düşünüyorum.

Nükleer enerjiyi de destekliyorum, kesinlikle olması gerek. akmary nickli mürid zaten gayet güzel şeyler yazmış, bunun haricinde firex'in de yazdığı bir yazı vardı bu konuda, onu da kesinlikle okumanızı tavsiye ederim.

hocam orada çalışacak insanların çoğu türk olacak, ve ben bu insanların çalışma sistemine güvenmiyorum. Herkeste bir bilmiş olayı var. Başka ülkeler kontrol edecek diyorsun da bu kontroller 7/24 mü olacak? Ve ne kadar süre.. Sonuçta belli bir süre sonra biz kendimiz hallederiz denilecek, iş kontrolden çıkacak. Zaten devletin umrunda olan bir şey değil, dediğim gibi devlt özelleştirecek bir süre sonra, belki işçiler bile taşeronla çalıştırılacak ... 

Ekonomik yönden bakınca türkiye nin ihtiyacı var, ama bu kadroyla,bu bilinçle olacak insanlar değil. Kendi insanımı küçümsemek amaçlı bir şey yazmıyorum ama gerçek bu. Bizler dünyanın kendi etrafında döndüğünü zanneden ama hiç bir şey üretmeyen insanlarız. Burada arnavutlar bile türklerle tembel diye dalga geçiyor, arnavut kim ya? ama işte halimiz böyle..

@h44n, hocam sen isviçre yi hiç gördün mü? Bi gün imkanın varsa buyu gel göstereyim sana yolu da köprüyü de binaların kalitelisini de? cern de burda, genel olarak dünya ile ilgili her şey buralarda konuşuluyor, (siyaset futbol) yani uluslarası toplantılar v.s. hep burada.. Ve ekonomisi senin ülke ekonominden 10 kat daha iyi. 8 küsür milyon nüfusu var, adamların asgari ücreti senin ülkendekinin 10 katı kadar. Hayat pahalılığı ise 2-3 kat fazla.  Ve bu ülke yemyeşil bir ülke.. O kadar yeşil ki aklın hayalin durur o derece yeşil.. 

demek ki yapılabiliyormuş... ;)

unbalanced tarafından 13/Eyl/14 13:19 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

boş boş linkler atıyorsunuz mk. ergenin biri movie maker ile video yapmış sizde fırsat bu fırsat konu açalım diyorsunuz.

sonra elektriğe zam gelince sokaklara çıkıp jop biber gazı yiynce ağlıyorsunuz polis bizi dövdü diye.

nukleer santral başıboş bırakılmadığı sürece bir zararı tehlikesi yoktur. atıp tutmayın.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezeruludag
    sezeruludag's avatar
    Erkek

Yeşil enerjinin nesi varmış Rüzgar Tribünleri ve Güneş Panelleri iş görmüyormu ? neden riski olan ve herhangi kaza durumunda tehlike seviyesi çok yüksek olan birşey kullanalım nükleer enerjiyi savunmanızı anlamıyorum Riski olamayan enerji mevcut 

Hatasız Kod Olmaz... :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T3SL4
    T3SL4's avatar
    Erkek
    sezeruludag bunu yazdı

Yeşil enerjinin nesi varmış Rüzgar Tribünleri ve Güneş Panelleri iş görmüyormu ? neden riski olan ve herhangi kaza durumunda tehlike seviyesi çok yüksek olan birşey kullanalım nükleer enerjiyi savunmanızı anlamıyorum Riski olamayan enerji mevcut 

Riski olmayan rüzgar tribünleri ile ancak ev enerjisi sağlarsın biz burda sanayi enerjisi yüksek enerjili sistemlerden bahsediyoruz.

Rüzgar tribünleri ile ütü , tos makinesi işinde işe yarar :)

Stay hungary Stay foolish
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Bakınız 19xx nükleer kazası. Bu kazalar bu işin fıtratında var. Her fırsatta bu lafla dalga geçenlerin bilmem kaç yıl önceki santralleri örnek gösterip o zamanki kazaları dillendirmesi çok komik. Her şeyde öyle yada böyle risk var. Geçen gün Türkiye'de güneş paneli santrali kuracağız açıklamasının altında okuduklarım beni fazlasıyla güldürdü. Herkes "temiz enerjiye" yönelinmesini istiyor. Fakat güneş paneline dahi "oradan göç olacak kuş ölecek olmasın" diyenler var. Kimseyi %100 memnun edemezsiniz. O yüzden çene yormak boşuna. Bu proje yapılacak dendiyse bir şekilde zorla da olsa yapılır. Çok düzgün bir proje de yapılsa o proje eleştirilir çarpık bir proje yapsa da yerin dibine sokulur.

Toplam Hit: 2832 Toplam Mesaj: 20