folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Öcalana Af Mecliste Dile Getirildi

Öcalana Af Mecliste Dile Getirildi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahraman
    Kahraman's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı:
    -----------------------------
    hersey olurda, apo ya af olmaz. apo affedilip sartli veya sartsiz salindigi gun, tc kimlik ve pasaportumu yirtarim.
    aynen hoca..

Bir tek gece vardır insanın hayatında. Ömür boyu sürer nöbeti... Bu da öyleydi. İyi ol... Sağ ol.. Uzak ol... Ama bir daha görme beni!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    genctit
    genctit's avatar
    Erkek

hayatta yırtmam o kmliğimi yırttıpda bu piç kurularınımı mutlu edelim.

dünyada iki türlü halk hareketi yada halk devrimi yada halk darbesi vardır.

1. liderlerin halkı sokağa döktüğü :bu eylemde liderler halkı tekrar eve sokarlar istediklerini alınca (yada birileri verince)örn:turuncu devrim mesela 

2. halkın kendi kendine sokağa döküldüğü : bu eylemde halkı kimse evine sokamaz halk istediği kelleyi istediğini alana kadar girmez evine örn:fransız devrimi

yıtmak yerine ben 2. yolu tercih ederim ben kimliğimi yırtacağıma onlara almak istedikleri kimliği yediririm.

kendisini besleyen eli ısıran köpek,gün gelir o elden kurşun yer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    yirtmak 1. yol degil, 2inci yolunda uzerine asfalt dokeyim, oyle zevkin izdirabini skerim, akil verme bak dalgana. carrrrrrrrt diye yirtacam ayse teyze bile sasacak.

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek

hükümet tavrını belli ediyor sanki gaza geliyolar hafiften dış işleri bakanımız olası sınır ötesi tatbikatlarla ilgili tüm partilere bilgi verilecek fakat dtp yi iplemeyecek bu habere çok sevindim..

açık konuşmak gerekirse  dtp nin kapatılmasını istemem çünkü bunlar ne yapıyosa gözümüzün önünde yapıyo ve meclistede herkez bunları bildiği için söledikleriyle kalıyorlar karantinaya alınmış trojen gibiler.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zinar3535
    zinar3535's avatar
    Erkek
    turuncu bunu yazdı:

hükümet tavrını belli ediyor sanki gaza geliyolar hafiften dış işleri bakanımız olası sınır ötesi tatbikatlarla ilgili tüm partilere bilgi verilecek fakat dtp yi iplemeyecek bu habere çok sevindim..

açık konuşmak gerekirse  dtp nin kapatılmasını istemem çünkü bunlar ne yapıyosa gözümüzün önünde yapıyo ve meclistede herkez bunları bildiği için söledikleriyle kalıyorlar karantinaya alınmış trojen gibiler.

sana katılıyorum kardeşim aksi takdirde cahil insanları doldurmaları kolaylaşır şu şekildeki oda kürtleri haklarımızı gasp ediyolar demokrasi yok eşitlik yok kürtleri ikinci sınıf olarak görüyolar vs .vs devam ederler büyük bi kısmı cahil olan kürt kardeşlerimiz( bu arada bende kürdüm) malum gerçekleri bilmeden onların saflarında yer alırlar biz bunların bizi saçmalıklarıyla bölmesine müsade etmedikçe bunlar hiç bir nane yiyemezler istedikleride o zaten sadece pkk lılar değil pkk nın arkasındaki dış güçlerde aynı şeyi istiyo bölmek bölmek bölmek amaaaaaaaa nah bölerler.... 

ZİNAR KERE ZİNAR
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek
    sacmalamayin yok boyle bisey ne afi tc buna izin vermez ne olursa olsun

Diriliş... /// Inadina Ofke Inadina INTIKAM
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    babbaaCanN
    babbaaCanN's avatar
    Erkek

Bu millete yapılabilecek en büyük kazık bu olurdu herhalde...

Atcan apoyu AliSamiYen e yanınada bir babayiğit  ... :) gerisi o babayiğite kalmıs ...

Biz Burdayızzz Bizim RahaT Etmediğimiz yerde Hiç Kimse istirahat Edemezzz http://www.youtube.com/user/babbaaTR
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    babbaaCanN bunu yazdı:

Bu millete yapılabilecek en büyük kazık bu olurdu herhalde...

Atcan apoyu AliSamiYen e yanınada bir babayiğit  ... :) gerisi o babayiğite kalmıs ...

Sen ne Diyon AliSamiyene Atarlarsa Yanınada bir babayiğit koysalar Babayiğide sıra gelmeden tozu kalmaz orada. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

hojucuk bunu yazdı:
    hersey olurda, apo ya af olmaz. apo affedilip sartli veya sartsiz salindigi gun, tc kimlik ve pasaportumu yirtarim.
    ----------------------------

hocam af apoyuda kapsasın.. taksimde korumasız normal biriymiş gibi çıkarılsın... televizyonlarda bas bas bağrılsın şu gün şu saat diye...

bu devlet o herife gereken cezayı vermiyorsa bıraksında halk versin...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    besiktasulan
    besiktasulan's avatar
    Erkek

niye alisamiyen ? :D

at inönüye :P..

abi bu adamı bizim devletimiz götüremiyo ya ona yanıyorum..

zehirleyipde mi öldüremezsinz be....

zehirle öldü de göm..bitsin..

veya yak.. yangın çıkar..

yangında öldü de..

ÇOK MU ZOR.. ?.

Eski Exploit :D -------- Oyunu kazanmak istiyorsan olması gerektiği gibi değil olduğu gibi oynicaksın..
Toplam Hit: 3079 Toplam Mesaj: 22