folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder O.Çoçukları Karakol Bastı: 2 Asker Şehit

O.Çoçukları Karakol Bastı: 2 Asker Şehit

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piyons
    piyons's avatar
    Erkek
    Bingöl'ün Genç ilçesinde bir jandarma karakoluna saldıran PKK'lılar 1 astsubay ve 1 eri şehit etti. 5 askeri de yaraladı.
    Bingöl'ün Genç ilçesine bağlı bir jandarma karakoluna dün gece saldıran PKK'lılar ile askerler arasında çıkan çatışmada 1 astsubay ve 1 er şehit oldu. Yaralanan 5 asker hastaneye kaldırıldı. Bölgede geniş çaplı bir operasyon başlatıldı.

30.06.2006 11:12
    alıntı f5haber.com

""Yaşamak bu kadar sıkıcıysa..Ölüm ne kadar acıdır..."" http://img337.imageshack.us/my.php?image=hirbo1yb1.jpg http://img337.imageshack.us/my.php?image=hirbo2ca5.jpg http://img71.imageshack.us/my.php?image=hirbo4od2.jpg
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    yapar a.q çocukları her kim yaptıysa.

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    hepsinin a.q. özellikle de adadakinin a.q. amerikası ne çıkıyosa onlardan çıkıyo !!!

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibrahim_c
    ibrahim_c's avatar
    Erkek
    ya bunları nbuyutme benım alt komsum dıyor gunde 150 pkklı gomuyoduk amcam dıyor koyu bastık pkk lıların kursuna dızdık ohooo bızden 1 alıyorlar kendılerınden 1000 verıyorlar pekı neden tukenmıyorlar cunku sureklı bır nufus destegı var paralarıda bol koylerı somuruyorlar yakında genc nufus kalmayacak orada gorurusunuz

Yukarıda yazan medeni durum seceneklerinde neden DUL yok !!! ben belkı dulum
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sdOscr
    sdOscr's avatar
    Erkek
    ole bır oldukı artık adamlar ankarada ataturk salonunda bir partinin konuşma sırasında herkez bu piçin bayraklarını actılar sonra korumalar dagdaki piçler gibi giyinmiş gazetede gordum bulabilirsem buraya verırım resmini

Zahirimde zuhur eden ilk şerefsizlik abidesi.Yıktı gitti batınımı adilik efektli sillesi.Çiviyi çakıp sökünce kalmaz mı sanki izi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek
    Orospunun Evlatları İste Aq ... !! Bunların Hepsini Toplııp Bi Çukurua Atıp Yakmak Lazım ... !!!

www.yesilgrow.com - Growshop
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WeBCiN
    WeBCiN's avatar
    Erkek
    A.Q ÇIKARTMALARI ALLAH HEPSİNİN BELASINI VERSİN

sizin risk dedikleriniz benim için bir fırsattır
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ombra
    ombra's avatar
    Erkek
    ibrahim_c doğru sölüyon ama o.çocukları sürekli üretimdeler kadınlar 40 larına gelmiş halen doğuruyolar aslında doğudakilere en fazla 2-3 çocuk doğurmalarına izin vercen ama adamlar nüfus kağıdı çıkartmıyolar ki Hepsinin toptan a.q
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    abi ben anlamıyorum neler oluyo 3-4 sene önce sürekli teröristler ülüyodu ne oldu ne değişti anlamadım sürekli askerlerimiz şehit oluyo sürekli sürekli...

1 kahpe evladı ölüyo 10 asker şehit oluyo...

ARTIK BİŞEYLER DEĞİŞMELİ ASKERLERİMİZ PİSİ PİSİNE GİDİYO...

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    eskiden çok terörist ölüyodu.
    neden?
    çünkü devamlı kuzey ırağa girilip operasyonlar yapılıyodu.artık böyle bi durum yok...
    yurt içinde de kamp olmadığı için artık operasyon olmuyo.
    ırğa da nde ngiremediğimiz belli zaten.
    cesaretsiz ve gurursuz bi yönetim yuzunden
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dogan08
    Dogan08's avatar
    Erkek
    terör örgütü grublarının hepsinin Allah belasını versin...suraya bak yaa bizm vatanımızın askeri ölüyor bizim tayyip serefsizde kıbrıs konusma yapıyor o kadar:.....
Toplam Hit: 2138 Toplam Mesaj: 14