folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Odamda Tuhaf Birşeyler Var

Odamda Tuhaf Birşeyler Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek
    Enquinx35 bunu yazdı
    21li bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

dalga geçmeyin adamla pskolojik rahatsızlıklar bence fiziki hastalıklardanda zor.  yani senin odanda başka bir varlık vardiye ancak senin zihnin üretebilir ispatta edenezsin. insanın beyni cok kolaylıkla yapabilir bu tarz garip algılama durumlarını yani kafanın içinde çözmen lazım oda da varlık var felan diye kendini tribe sokma 

dalga geçenlere edecek tek kelimem yok. şu alay edenler yaşadıkları mental ortopediyi herkesçe standartmışçasına zannedip alay ediyorlar.. 3 sene önce 18 yaşında kardeşim vefat etti sonra severek nişanlandığım kızdan ayrıldım, babam kalp krizi geçirdi vs. vs. vs.. onca şey yaşadım evet psikolojimin iyi olmadığını biliyorum fakat özellikle bu oda da üzerime negatif enerji çöktüğü için bilgi seviyelerinin iyi olduğuna inandığım tbt müridlerine danışayım dedim sağolsun sen ve futurist gibi bazı halden anlayan insanlar adam akıllı cevap verdi.. şu götlerinin periyodik cetvelinden element türeten imitasyon cem yılmaz'lara diyecek tek kelamım yok.. birgün şu içinde bulunduğum duruma düştükleri vakit empati kurabileceklerdir.. dilerim bu duruma düşmezler.

Kardeş yaşadıklarini bilmiyordum ben siradan bir can sikintisindan olan bir sorun sandim o yuzden farkli bir yorum yazdim. Kusura bakma yazdigim icin. Odani filan degistir istersen bende senin gibi odada uyuyamiyordum sıkılıyordum odayi degistirdim duzeldi bi dene bence .

hocam sen öneride bulunmuşsun tepkim sana değildi bazı arkadaşlar konuyu bildiğin şamar oğlanına çevirmiş tepkim onlara. kız arkadaş hususuna gelirsek nişan atma olayından sonra hiçbir kızla duygusal yakınlık kuramadım.

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek

Odada mastürbasyon yap, partnerin varsa çağır ve o odada sevişin.1 gün sonra tekrar girip dene bakalım.Odanın duvarların renginide değiştirebilirsin.

Ciddiyim.

Seminerist tarafından 22/Haz/17 19:45 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

işin sakası bi yana sen hocam birşeylerle ugras cin o bu ugrasma korku filmi yok azrail işi bırakırsa din işlerinden uzak dur güzel bir abdest al git namaz kıl. dua et. 

cybermole tarafından 22/Haz/17 20:12 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek
    21li bunu yazdı
    Enquinx35 bunu yazdı
    21li bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

dalga geçmeyin adamla pskolojik rahatsızlıklar bence fiziki hastalıklardanda zor.  yani senin odanda başka bir varlık vardiye ancak senin zihnin üretebilir ispatta edenezsin. insanın beyni cok kolaylıkla yapabilir bu tarz garip algılama durumlarını yani kafanın içinde çözmen lazım oda da varlık var felan diye kendini tribe sokma 

dalga geçenlere edecek tek kelimem yok. şu alay edenler yaşadıkları mental ortopediyi herkesçe standartmışçasına zannedip alay ediyorlar.. 3 sene önce 18 yaşında kardeşim vefat etti sonra severek nişanlandığım kızdan ayrıldım, babam kalp krizi geçirdi vs. vs. vs.. onca şey yaşadım evet psikolojimin iyi olmadığını biliyorum fakat özellikle bu oda da üzerime negatif enerji çöktüğü için bilgi seviyelerinin iyi olduğuna inandığım tbt müridlerine danışayım dedim sağolsun sen ve futurist gibi bazı halden anlayan insanlar adam akıllı cevap verdi.. şu götlerinin periyodik cetvelinden element türeten imitasyon cem yılmaz'lara diyecek tek kelamım yok.. birgün şu içinde bulunduğum duruma düştükleri vakit empati kurabileceklerdir.. dilerim bu duruma düşmezler.

Kardeş yaşadıklarini bilmiyordum ben siradan bir can sikintisindan olan bir sorun sandim o yuzden farkli bir yorum yazdim. Kusura bakma yazdigim icin. Odani filan degistir istersen bende senin gibi odada uyuyamiyordum sıkılıyordum odayi degistirdim duzeldi bi dene bence .

hocam sen öneride bulunmuşsun tepkim sana değildi bazı arkadaşlar konuyu bildiğin şamar oğlanına çevirmiş tepkim onlara. kız arkadaş hususuna gelirsek nişan atma olayından sonra hiçbir kızla duygusal yakınlık kuramadım.

Hmm kız arkadaşın olmadigi icin boşluktasin bunun farkinda degilsin bence duygularini paylasabilecegin bir sevgilin olsa sorunlarin baya gecer emin ol buna. Benimde sevgilim yok, hayatin bi tarafi eksik geciyor. Napcam sevgiliyi diyorum hayat kızsizda yürüyor diyorum ama o boslugu bence sevgili dolduruyor. Çunku kendine ceki duzen veriyorsunsun özen gosteriyorsun hayat cekilebilir oluyor. Ailenle paylasamadigin seyleri onla paylasip dertlesebiliyorsun. Elini tutup gezmek vs unutturuyor bazi seyleri. Bende 5 senelik iliskimi bitirdim. Cok sey yasadim şuan 2 senedir bi kizin eline dokunmadim cok korkak oldum sevgi konusunda guvenim yok kapandim iyice icime. Boyle işte....

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

Son durum nedir konuyu biraz aktiflik getirelim.

Dipnot: Konu gittikçe aşka sevgiliye ayrılığa gidiyor ve herkes bu konuya bakan 3 kişiden 2.si kesin ayrılmış.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek
    frekaze bunu yazdı

Son durum nedir konuyu biraz aktiflik getirelim.

Dipnot: Konu gittikçe aşka sevgiliye ayrılığa gidiyor ve herkes bu konuya bakan 3 kişiden 2.si kesin ayrılmış.

hocam arkadaş söyleyince cevap verdim hani belki o da bir faktördür babında.

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Bilim adamı olarak açıklamasını yapayım

Yaşadığın olaya context dependent memory deniyor. Mesela çocukluğunun geçtiği odada geçmişi çok daha iyi hatırlayabiliyorsun, aynı hisleri yaşayabiliyorsun. Odandan çıkıp mutfağa girdiğinde kafanda bambaşka bir context oluşuyor.

Odanda başına gelmiş ters bişey var mı?

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Yaşadığın olaya context dependent memory deniyor. Mesela çocukluğunun geçtiği odada geçmişi çok daha iyi hatırlayabiliyorsun, aynı hisleri yaşayabiliyorsun. Odandan çıkıp mutfağa girdiğinde kafanda bambaşka bir context oluşuyor.

yalnız benim çocukluğum bu evde geçmedi 3 yıl oldu buraya taşınalı. Başıma gelmiş birşey hususuna gelirsek bu evde başıma çok şey geldi kardeşimi kaybettim nişanlımdan ayrıldım vs. türlü sorunlar yaşadım.. ama oda da özel olarak yaşadığım birşey yok hocam. senin bilginin enginliğini bilirim.. sence vaziyet nedir ne yapayım.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Yanlış yönlendirme...

Bahsedilen kavramının psikolojik anahtar kavramları *geriye dönük ketleme, *placebo etkisi, *hazır bulunuşmluk, *konversiyon, *okb, *mental disorder gibi kavramlar.

Bunun analizi ve teşhisi, tanısı da bizim işimiz.

En doğru olanı bir anamnez almak.

Konu sahibi İstanbul'da ise ofisime gelebilir. 

‎‎‎
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khayyam
    Khayyam's avatar
    Erkek

Psikologa git hocam. Cin ya da kotu gucler diye bir varlik soz konusu degil. Bu tarz inanclar samanliktan gelen inanclar. Ki aslinda samanlikta da boyle birtakim metafizik yaratiklar soz konusu degil. Avam boyle yorumlamis. Neyse cin diye baska varliklar kuranda reddedilir. Hatta melekler seytanlar dahi ayri bir varlik degildir. Hepsiyle bizlerden bahsediliyor. Neyse cinnin kelime anlami gizli olan gibi bir seye denk geliyor. Cennet mesela cinn ile ayni koktendir. Dunyada sayisiz varlik var sayisiz bilinmeyen var. Cinn diye bahsedilen de Araplarin bilmedigi varkliklar. Tabi bizim bilmediklerimiz de bize gore cinn. Insu cinn denildiginde bilinen ve bilinmeyen deniliyor. Atiyorum kutup ayisi mesela. Unutmayin kuran toplayan demektir. Evreni icinde toplar. Ve oku deniliyorsa evreni ve evrene okudur bu. Muhammed evreni okumustur ve evrene okumustur. 

Ha stres vs aslinda iyi bir seydir. Hayatta sadece iyi duygular yok. Iyiyi bilmek icin zaten kotuyu de bilmek lazim. 

Khayyam tarafından 28/Haz/17 23:47 tarihinde düzenlenmiştir

Felekler her gece ömür gömleği dikmede, nice dikilmiş gömleğin yakasını yırtmada. Zamane, her gün nice neşeliyi sudan çıkarmada, nice dertliyi toprağa sokmada.
Toplam Hit: 5008 Toplam Mesaj: 42
oda metafizik stres