Ödüllü Santranç Turnuvası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek

SpArK bunu yazdı:
    -----------------------------

JPriest katılırsa bu turnuvayı tıkıp geçer :)

Eyvallah SpArK sağolasın :)

Hacı listeye beni de ekleyin, gelirim.

Sen hiç kaval çaldın mı?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    irem27
    irem27's avatar
    Dişi

Boyle guzel bir sosyal etkinligi baslattiginiz icin cok sevindim , bende soyle bir bakinip Tahribat'a uygun bir satranc tahtasi bulayim dedim ve bakin ne buldum :)

tbt%20chess

votka guzel bir odul olmus sanirim kazanan katilan tum Tahribatli arkadaslari ile beraber acip icecektir :))

votkayi tek basina mi iciyorsunuz ? yavru agzi denilen bir renkte olan guzel bir koktely de yapabilirsiniz ,

votkaniz var :) biraz seftali likoru,biraz tekila ve nar surubu ve portakal suyu ile buz dolu bir karistiriciya turk kahvesi bardagi kadar votka ,yarisi kadar seftali likoru , yine yarisi kadar tekila , bir miktar nar surubu ve uzerine de portakal suyu eklediginizde buzla beraber calkalayin bardaklariniza kopurmesini saglamak icin biraz yukardan dokup icine de lezzet vermesi icin iki dilim portakal atip afiyet ile turnuvayi kutluyabilirsiniz :)))

tabi ac karnina da gitmez once bir balik corbasi icmeye mi gitseymissiniz :))

Bu arada katilim cok olursa bir kafe yerine belki istiklal caddesinde olan satranc merkezini de dusunurmusunuz , elinizdeki satranc seti yeterli kalmazsa onlarin hazir kurulu masalarinda bu turnuvayi duzenlemenize memnun bile olacaklarini dusunuyorum , ucret alacaklarini da sanmam :)

İstanbul Satranç Derneği - Sakızağacı cad. 19/4 Yoğurtçu İş Hanı(İstiklal Cad. Ağacami yanındaki sokak, Hacı Abdullah lokantası yanı) Beyoğlu Tel:0-212 245 64 57

katilim 50 kisiyi gecerse kazanana bende , kabul ederseniz , bende de bir esi olan ve gorenlerin cok begendigi excalibur satranc setini  gonderip hediye etmek istiyorum :)

chess%20set

ilgilenenler icin degisik bir tarz acilis

http://www.videoizlesin.com/9526-satrancta-kuzey-gambiti/

hepinize basarilar dilerim :)

There was an irem come unto the earth,born in the holy land of Pennsylvania,raised in the mystical east of Allentown.She believed she had the power to help herself and all mankind,so that others saw her power and came to her to be healed of their troubles and their many diseases.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByShaDowWw
    ByShaDowWw's avatar
    Erkek

arkadaşlar eger isterseniz 26 sınada kaydırabiliriz bazı arkadaşların sınavı varmış ama online turnuvaya pek sıcak bakmıyorum ben bişey yaparken karşımdakini görmek isterim nasıl tepki verdigini nasıl davrandıgını online oyun sıkıcı bence..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    yaz benide

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    irem27
    irem27's avatar
    Dişi

Katilacak arkadaslarimizin listesinin son durumunu gorebilirmiyiz ? Kac kisiye vardi cok merak ediyorum :)

There was an irem come unto the earth,born in the holy land of Pennsylvania,raised in the mystical east of Allentown.She believed she had the power to help herself and all mankind,so that others saw her power and came to her to be healed of their troubles and their many diseases.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByShaDowWw
    ByShaDowWw's avatar
    Erkek

1.ByShaDowWw

2.calpazhan

3.kronik

4.avatar

5.ameros (belli degil)

6.FCN (belli degil)

7.JPriest

8.griffin

sanırım daha konuyu görmeyenler var hem daha çok var o güne kadar umarım sayı artar. :( artmazsada şansımıza

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByShaDowWw
    ByShaDowWw's avatar
    Erkek

ama katılım baya bi az şu an için

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByShaDowWw
    ByShaDowWw's avatar
    Erkek

8 kişimi yani gelicek sayısı :S:S:SS

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Erkek