folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ödünç Fotoğraf Makinesi Lazım

Ödünç Fotoğraf Makinesi Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

önemli up

ebedi devlet
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bi güven meselesi var biliyorum ama foto makinesini vericek müridle yüz yüze görüşcem bende olsam bende güvenmem haklısınız ev adresi iş adresi tel no herşeyimi vericem yani ne bilim tyler dayı beni tanır serdar abi vardı bi ara hani onları kefil göstermiyorum yanlış anlaşılmasın ama sitede tanınan biriyim en azından 2008 de fln öyleydim şimdiden tüm müridlere saygılar ya zaten beni yüz yüze görseniz tipimden ne bok olduğum anlaşılır yani mülayimiz yani :)

ebedi devlet
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek
    hocam dslr var ama veremem. sony nin 12 mp makinasi var istersen onu vereyim. Oda olmaz dersen al benim telefonu git guzel cekiyor kamerasi 5 mp :) ( samsung galaxy w )

Gel bili bili gates
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

canon eos 5d var bende

vereyimde yolda birşey gelirse kırılırsa çizilirse zararı karşılayacak mısın

"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek

vakti zamanında bana da lazım olmuştu olduğunu bildiğim bir iki arkadaşıma sordum. Yok falan gün lazım yok bilmem kimde dediler ayar oldum iki gün sonra dandik dundik bişey aldım lazım oldukça da kullanıyorum şimdi bunu niye anlattım. Kusura bakma ama sen bu haftalık kullanıcam diyosun al bitane işin oldukça kullan kimseye de yüz kızartma en güzeli

Dictionary
    x
    +
    ?
    Null.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

MaTRiXe bunu yazdı:
    -----------------------------

vakti zamanında bana da lazım olmuştu olduğunu bildiğim bir iki arkadaşıma sordum. Yok falan gün lazım yok bilmem kimde dediler ayar oldum iki gün sonra dandik dundik bişey aldım lazım oldukça da kullanıyorum şimdi bunu niye anlattım. Kusura bakma ama sen bu haftalık kullanıcam diyosun al bitane işin oldukça kullan kimseye de yüz kızartma en güzeli

Dictionary
    x
    +
    ?
    Null.

hocam zaten imkanım olsa almaya niye müridlerden istiyim sende haklısın tabi de hani istiyorum ki oralarda fotoğrafçı ayağına takılıp hava yapalım hocam 24 yaşındasın hani anlıyosundur i bizi :) 

@allura hocam gerçi san pmden attım ama makinene bişi gelmez ama geldi varsayalım ne yapar ne eder zararını karşılarım o konuda içini ferah tut.

ebedi devlet
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

sağlam bi makina (yani dslr )  bence emanet verilmez hacı.. pişman olursun emanetin canı g.tünde oluyor bişey olursa zararı ödemekde zor

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

20 gün önce filan çok samimi 15 senelik mahalle arkadaşımdan dslr yı ödünç aldım 1 günlüğüne fuar için sonra eve geldim fotoları attım evde makro denemeleri yapıyorum filan atıorum fotoları filan derken bir baktım card error diyor lan dedim ne diyor çıkatıp takıyorum h kartını yok olmuyor kapatıyorum açıyorum pil çıkar tak filan yok yok yok kartı çıkarttım el feneri ile içine baktım ki kart okuyucu kısımdaki 3 tane dişin 2 si yamuk biri içine gömüşmüş cımbızla düzelt filan yok kendi makinemolsa içini açarım ama bunu da yapamıyorumgötürdüm hayyam a kartalda oturuyorum bu arada neyse hayyamda bir yer tarşf ettiler adam dedi bırak 5-6 saat sonra gek sabah gitmiştim neyse  karşıda gezdim filan yaptı adam 80 liraya

Kiiii ben kolay kolay hayatta kimseden bişi istemembir şey olur diye bunu aldım çok samimi arkadaşım öle olmasa yine istemem hocam sen boşver dslr a  ödünç alma çünkü dslr a farklı bişi sahibiyle duygusal bağları olan bir şeu cep teli gibi düşün özel bir şey

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Allura bunu yazdı:

canon eos 5d var bende

vereyimde yolda birşey gelirse kırılırsa çizilirse zararı karşılayacak mısın

bana gönder valla 2 tane alırım ben hevesimi alayım yeter yoksa şeytan dürtüyo 2000 verip alcam bi 600d :)

İmzalamazsam ne olcak?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

muride yardım olsun konu up

ödünç mal alma derim :)

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
Toplam Hit: 2750 Toplam Mesaj: 33