folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Ofise Yazıcı Alacağım Ama Sorularım Var? Anlayanlar Konuya

Ofise Yazıcı Alacağım Ama Sorularım Var? Anlayanlar Konuya

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek
    AslanAmca bunu yazdı

Abi senin bilgi işlem departmanında  çalışan elamanlar vardı ?  xd 

Konu ile ne alaka yav

"bea"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı

günlük ve aylık toplam baskı adedin nedir? 

5k falan.

3 farklı a4 kğıt tipi kullanıyorum, 3 farklı min 500 lük sepeti olması gerekiyor. ayrıca 100 150 sayfayı aynı anda çekip hızlıca tarayacak taratıcısıda olmalı. dünyanın en ucuz baskı maliyetli hızlı yazıcısı olması lazım hocam

ExpirE tarafından 09/Ara/23 10:31 tarihinde düzenlenmiştir

"bea"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Kiralamayı düşünürmüsün?

Artı&artı firması, yada konica ile iletişime geç bir fiyatları sorgula, çıktı başı para verirsin. Bakım yok toner yok, herşey firmaya ait, sen sadece kirasını ve çıktı aldığın adet kadar ödeme yaparsın.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı

Kiralamayı düşünürmüsün?

Artı&artı firması, yada konica ile iletişime geç bir fiyatları sorgula, çıktı başı para verirsin. Bakım yok toner yok, herşey firmaya ait, sen sadece kirasını ve çıktı aldığın adet kadar ödeme yaparsın.

hocam diğer ofisimide laboratuvarda 10 yıllık xerox var. sanırım 1 kere bakım yaptırdım. 10 yıldır kira parası ödesem daha çok vermiş olmazmıydım?

"bea"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek
    ExpirE bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı

5k falan.

3 farklı a4 kğıt tipi kullanıyorum, 3 farklı min 500 lük sepeti olması gerekiyor. ayrıca 100 150 sayfayı aynı anda çekip hızlıca tarayacak taratıcısıda olmalı. dünyanın en ucuz baskı maliyetli hızlı yazıcısı olması lazım hocam

konica minolta olanlara bi bak hocam ikinci el ucuz bulursun tonerlerinide dolumda yapabilirsin hazır muadilleride var kimileri alıyor 10k bile baskı yapmdan satışa koyuyor sayaçtan bakıp alınabilir.. yani ben sıfr cihaz almak yerine elinden cıkarmak isteyenlerden bul derim..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Makineye 100k para verip, muadil toner olayına girmek mantıklı değil hocam. Benim 30 tane pagewide cihazım var, ne kadar maliyetli olsa da bu riske girmem.

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    ExpirE bunu yazdı
    x-files bunu yazdı

Kiralamayı düşünürmüsün?

hocam diğer ofisimide laboratuvarda 10 yıllık xerox var. sanırım 1 kere bakım yaptırdım. 10 yıldır kira parası ödesem daha çok vermiş olmazmıydım?

Tabi hocam hesap kitap size kalmış bir durum. Alternatif sundum sadece size.  Xerox orjinal tonerleri de yaklaşık 3-5 bin tl civarı sanırsam. Bu kadar para verip cihaz alacaksanız orjinal toner kullanmanız çok sağlıklı olmaz.

Şimdiden hayırlı olsun hocam.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı
    ExpirE bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı

5k falan.

konica minolta olanlara bi bak hocam ikinci el ucuz bulursun tonerlerinide dolumda yapabilirsin hazır muadilleride var kimileri alıyor 10k bile baskı yapmdan satışa koyuyor sayaçtan bakıp alınabilir.. yani ben sıfr cihaz almak yerine elinden cıkarmak isteyenlerden bul derim..

dediğin hiç mantıklı değil hocam ben işletmeyim. 2. el ürün 1 yıl sonra bozulursa muhattabım yok. 

"bea"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek
    ExpirE bunu yazdı
    AslanAmca bunu yazdı

Abi senin bilgi işlem departmanında  çalışan elamanlar vardı ?  xd 

Konu ile ne alaka yav

Bilgi işlemcin sana tavsiyede bulunamıyor mu ? Yada fotokopisi makinasının bile peşine düşen patron oğlu senmisin xd 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NiKoTiN
    NiKoTiN's avatar
    Erkek

hp pagewide pro yazıcılara bi bakmanızı tavsiye ederim

NiKoTiN
Toplam Hit: 1995 Toplam Mesaj: 42
yazıcı