folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Öğrenci Affı 2022- Okula Geri Dönebilirsiniz.

Öğrenci Affı 2022- Okula Geri Dönebilirsiniz.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    rocktivate bunu yazdı

ben en son 2005 de acık ögretim yazmısım bizim iiçin de geçerlimi bu :D bunun tam detayı kapsadıgı yıllar felan bilgisi olan yokmu

geçmişe yönelik oluyor. Yıl sınırlaması gelmeyecektir. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rocktivate
    rocktivate's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    rocktivate bunu yazdı

ben en son 2005 de acık ögretim yazmısım bizim iiçin de geçerlimi bu :D bunun tam detayı kapsadıgı yıllar felan bilgisi olan yokmu

geçmişe yönelik oluyor. Yıl sınırlaması gelmeyecektir. 

eyv agustosta aöf kayıtları varmıs sanırım dedigin gibiyse kayıt yapar devam ederiz teşekürler.

saçma sapan konuşma la.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Yüksek lisans yarım kaldıydı decam mı etsem acaba. Ama tezdir vs dir derslerdir işlerden vakit yok. Off kafam karışık. Bide gazideydim gaziyi hiç sevemedim hocalar vakit ayırmıyordu

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

Yüksek lisans yarım kaldıydı decam mı etsem acaba. Ama tezdir vs dir derslerdir işlerden vakit yok. Off kafam karışık. Bide gazideydim gaziyi hiç sevemedim hocalar vakit ayırmıyordu

Yapmış olmak için yapacaksan tezsiz de düşünebilirsin. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

gecen sene yuksek lisanstan basarisizlik/devamsizlik/eksik ders gibi sebeplerle atilmistim ben de girebilio muyum :D

black implies white, self implies other, life implies death.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    syklops
    syklops's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

gecen sene yuksek lisanstan basarisizlik/devamsizlik/eksik ders gibi sebeplerle atilmistim ben de girebilio muyum :D

Ben 2011'de kazanmıştım o zaman atılma yoktu, sonra işler değişti, 7 sene bir şekil kayıt olup devam ettim, bitmeyince attılar. Yakın zamanda başvuracağım, beni kabul ederlerse büyük ihtimal sende kabul olursun. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Noldu ya bu iş, bazı tektük Üniv. Açmış kayıtları ama çoğunluğu siklemiyor bile galiba? Olay ne durumda var mi bilgisi olan

Kurtlar tasma takmaz....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

Noldu ya bu iş, bazı tektük Üniv. Açmış kayıtları ama çoğunluğu siklemiyor bile galiba? Olay ne durumda var mi bilgisi olan

siklemediğini neye dayanarak söylüyorsun ? Karar yayınlandı ise okula gidip dilekçe ile kaydını yapabiliyorsun aynı gün. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rocktivate
    rocktivate's avatar
    Erkek

aöf ten bilgi aldım ben 5 temmuzda yasa resmi gazetede yayınlanmış ama bürolara daha bilgi ve yazı gelmemiş agostosun ilk haftası gelir yazı dediler 

saçma sapan konuşma la.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

Bizim okul yayınladı dilekçe örneği ve belgeleri filan 7 kasıma kadar başvurun dedi.

Ama en sona bu cümleyi koymuş:

7417 sayılı Kanun ile 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’na eklenen geçici 83. maddenin
    uygulanmasına ilişkin usul ve esaslar Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı tarafından
    belirlendikten sonra bu sayfada yayımlanacaktır.

Bu cümleden nasıl bir mevzu sıkıntı çıkabilir ayıqamadım. Anlayan varsa bir yardım.

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
Toplam Hit: 3487 Toplam Mesaj: 27
öğrenci affı kayıt yenileme üniversite kayıt