folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Öğrenciler İçin Hangi Banka Kartını Tavsiye Edersiniz ?

Öğrenciler İçin Hangi Banka Kartını Tavsiye Edersiniz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CorretzA
    CorretzA's avatar
    Erkek

Öncellikle iyi günler,

Öğrenciyim ve hesap kesim ücreti almayan bi banka kartı almayı düşünüyorum. İnternetten biraz araştırma yaptım. Enpara ve İgaranti kartları hakkında biraz araştırma yaptım. Garanti kartında forumlarda bir süre sonra havale/eft ücreti alındığından bahsedenler olmuş. Peki siz bu kartlardan birini kullanıyor musunuz ? kullanıyorsanız tavsiye eder misiniz ?  İki kartıda kullanmış biri varsa hangisi size avantajlı geldiği ile ilgili sorularım var arkadaşlar..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek

enpara fena değil. adamlar çok acayip amk. yoğun bir ilgi var. müşteri hizmetlerini arıyorum mesela. kapattıktan sonra geri arıyolar görüşmeden memnun kaldınız mı vs. kartı aldıktan sonra 1 ay boyunca her gün aradılar nerdeyse memnun musunuz falan diye:D

..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    CorretzA bunu yazdı

Öncellikle iyi günler,

Öğrenciyim ve hesap kesim ücreti almayan bi banka kartı almayı düşünüyorum. İnternetten biraz araştırma yaptım. Enpara ve İgaranti kartları hakkında biraz araştırma yaptım. Garanti kartında forumlarda bir süre sonra havale/eft ücreti alındığından bahsedenler olmuş. Peki siz bu kartlardan birini kullanıyor musunuz ? kullanıyorsanız tavsiye eder misiniz ?  İki kartıda kullanmış biri varsa hangisi size avantajlı geldiği ile ilgili sorularım var arkadaşlar..

garantıden uzak dur kesınlıkle 

enpara guzel ben tuım hesaplarımı kapattım bır vakıfbank ısbankası ve fınanskullanıyorum .enpara dısında hıc para bırakmıyorum hesaplarımda 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    yapikredi play kart kullaniyorum. cogu kez uxcak bileti.almak ve taksit yapmak disinda hic bir ise yaramiyor limiti 500 tl.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

iş bankası aylık para kesmiyor öğrenci belgeni götürürsen ama para yatırımına 3 lira alıyor....

vakıf aylık 5 lira kesiyor galiba ama ondada internetten alışveriş yaparsan kesmiyor diye söylemişti şubedeki kadın vakıf havaleye para almıyor... 

birde iş bankasında aynı hesaba tanımlı 2 kart çıkartıyorlar biri kredi kartı biri hesap kartı oluyor kredi kartını sen alıyorsun banka kartını eve bırakıyorsun onlar hesaba para koyar gibi koyuyor sende yine kartından parayı çekiyorsun olduğun yerde... böyle yapan arkadaşlarımda var ama hiç denemedim...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Enparanın üstüne yok hocam hiç düşünme, ayda 3 kereden sonraki bankamatik kullanımından ufak bi ucret cekiyor sadece şubesi olmadığı için

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

Ben de enpara diyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Bankaların neredeyse hepsi öğrencilerden hesap işletim ücreti almıyor. Öğrenci belgeni vermen gerek.

İş Bankası ideal neredeyse her köşe başında ATM'leri var.

Kendine İyi Bak ..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigor
    zigor's avatar
    Erkek

enpara ve iş bankası kullanıyorum, son 2 taksit bittikten sonra iş bankası k kartı- bankamatik kartını iptal ettirip kurtulacağım. 

kesinlikle enpara 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Enparanın üstüne yok hocam hiç düşünme, ayda 3 kereden sonraki bankamatik kullanımından ufak bi ucret cekiyor sadece şubesi olmadığı için

o da başka bankanın atmsinden çekince oluyomuş sanırım, finansdan yaparsan sorun yok galiba

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CorretzA
    CorretzA's avatar
    Erkek

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar  o zaman enpara kartı için başvuru yapim ben  :)

Toplam Hit: 1447 Toplam Mesaj: 12