Okul İçin Güvenlik Kamerası (Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar okulumuzda güvenlik kamerasının bir tanesi arıza verdi çalışmıyor. Çalışmayan yerine, bulunduğu yerin önem derecesi biraz düşük, çalışan bir kamerayı söküp taktık. Çalışmayan için burada (Kars-Sarıkamış'ta) bir kamera sistemi uğraşan abiye gittim kameranın ömrünün dolduğunu bunun tamirinin olmadığını öğrendim. Sağolsun bana parasız(sanırım okul olduğu için parasız) çıkma bir kamera verdi çalışırsa bunu kullan dedi (ki çalıştığını da söyledi) denedim olmadı çalışmadı. Geri götürdüm gene başka bir kamera verdi bu da çalışmadı. Sanırım bizdeki cihaz o kameraları desteklemedi ondan çalışmadı ya da gerçekten çalışmıyordu.

Neyse okulumuzun (Sarıkamış Mustafa Kemal Paşa Ortaokulu) bir kameraya ihtiyacı var. Hayır yapmak isteyen olursa çıkma ya da sıfır bir adet kamera ihtiyacımız için daha öncede Buradaki Bilişim Teknolojileri Sınıfını kurarken çok desteğini gördüğüm bu forumdan yardım istiyorum, görüp ilgilenenlere, gönderirim diyenlere duyrulur. teşekkürler.

Kamera ile ilgili bir iki fotoğrafım var ama bilgiler eksik sanırım da kamera bırakacağım linkteki kamera.

Kameramız bu linktekinden

Kamera görüntülerinin altında AHD yazdığını da belirtmek isterim. Kamera ile ilgili başka birşey soran olursa en kısa zamanda kameraya bakıp dönüş yaparım

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bedeng
    bedeng's avatar
    Erkek

imkanım yok ama üste çıksın diye yazıyorum

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Aramizda konudan anlayan hocanin isine yarayacak olan kamerayi birisi bulsun, bende alayim.

https://www.bilisimdeposu.com/index.php?route=product/category&path=60
    Bunlardan her hangi birisi oluyor mu?

Antikky tarafından 17/Kas/22 23:16 tarihinde düzenlenmiştir

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nigdeli
    nigdeli's avatar
    Erkek

Hocam pm bakarmisin

Sahte bahara aldanma ayazda kalırsın...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek
    Antikky bunu yazdı

Aramizda konudan anlayan hocanin isine yarayacak olan kamerayi birisi bulsun, bende alayim.

Geri dönüşleriniz için çok teşekkür ederim hocalarım. İmkanı olan birilerinin çıkıp yardımcı olacağından emin olduğum için konuyu açmak istedim burada. Hayrınız kabul olur inşallah. Yardımcı olduğunuz olmak istediğiniz için çok teşekkür ederim hocalarım :) 

Antikky hocam,  nigdeli hocamız pm atmış kendisine dönüş yaptım olaki bir durum değişikliği olursa sizinle konu üzerinden irtibat kurarım [hangisi oluyor, bu cihazda hangisi çalışır bu konuda hiçbir fikrim yok :( ], Teşekkürler

nigdeli   Dönüş yapıldı. Teşekkür ederim.

eyuperol tarafından 18/Kas/22 00:19 tarihinde düzenlenmiştir

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

@cybermole

Kurtlar tasma takmaz....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nigdeli
    nigdeli's avatar
    Erkek

Hocama dış mekan kamera lazım bende çıkma iç mekan kamera var o sebeble yardımcı olamadım başka arkadaslarin elinde dış mekan kamera varsa iş görür 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek
    nigdeli bunu yazdı

Hocama dış mekan kamera lazım bende çıkma iç mekan kamera var o sebeble yardımcı olamadım başka arkadaslarin elinde dış mekan kamera varsa iş görür 

Teşekkürler hocam ilginiz için.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

Antikky hocam yardımcı olursanız güzel olacak.

Bir kaç ekleme yapayım

bir görselde kamerayı takacağımız yer beyaz o ile işaretli 

bir görselde bozulan kameranın modeli

bir görselde de şuan aktif olan iki kameranın görüntüsü (bozulan kameramız solda görünen aynısı)

Yardımcı olacaklara, olmak isteyenlere şimdiden çok Teşekkürler.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nigdeli
    nigdeli's avatar
    Erkek
    Antikky bunu yazdı

Resimlerden anlasilan hocama analog tvl ahd denilen kameralar uyar eski sistem çünkü. bu linkdekide olur benzerleride olur hocam. 

Edit linki koymamışım

https://www.hepsiburada.com/b2-ahd-1643-2mp-3-6mm-fixed-lens-36-ir-led-4in1-analog-ahd-tvi-cvi-bullet-kamera-p-HBCV00000F9ZJ0

nigdeli tarafından 19/Kas/22 01:44 tarihinde düzenlenmiştir

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    nigdeli bunu yazdı
    Antikky bunu yazdı

Resimlerden anlasilan hocama analog tvl ahd denilen kameralar uyar eski sistem çünkü. bu linkdekide olur benzerleride olur hocam. 

Edit linki koymamışım

https://www.hepsiburada.com/b2-ahd-1643-2mp-3-6mm-fixed-lens-36-ir-led-4in1-analog-ahd-tvi-cvi-bullet-kamera-p-HBCV00000F9ZJ0

abi daha iyisini alsak?

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
Toplam Hit: 3234 Toplam Mesaj: 21
kamera güvenlik güvenlik güvenlik kamera