folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Okullara 4 Haziran"Da Çevre Tatili

Okullara 4 Haziran"Da Çevre Tatili

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chinggis
    Chinggis's avatar
    Erkek
    Okula geç kaldım , girip yazayım dedim . Özel okul sanırım bu yüzden olabilir ; bizde tatil değil . Temizlik falan da yok , tam gün ders amk .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PriesTBT
    PriesTBT's avatar
    Erkek

Amk tatil filan yok bizim okulda 3 tanede sınav var bugün ne b*k yicem bilmiyorum :D  @okuldan bağlandım :d  

selam gençlik!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sosyopat
    Sosyopat's avatar
    Erkek
    Yaşasın Üniversiteli Olmak :) Ama bu kadar da acayip bi uygulama ilk defa Türkiye'de oluyor. Gerçi alıştık artık lodos tatili kar tatili dolu tatili vs. gibi tatillere bu da temizlik tatili sanırım bir arkadaş iyi söylemiş toplarsın temizlersin öğleden sonra piknik yaparsın dağıtırsın. Kısır döngü :D

Eğer En İyisi Olmak İstiyorsan Sana Saygı Duymalarını Sağla, Saygı Duymalarını İstiyorsan Kimseye Saygı Gösterme, Kimseye Saygı Göstermezsen Saygıyı Sen İcat Ettin Zannederler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiLGeN
    BiLGeN's avatar
    Erkek

kerim bunu yazdı:
    -----------------------------
    bizim okulu aksama kadar temizle bitmez la =) [şişli end. mes. lisesi ]

aha tahride bnm okuldan kişicanda varmış(mutluluk gözyaşları)

şimdide hava atma kısmı : )(şişli and. tknk. lisisesindeyim ben)(ayrıca aylık 6 milyar maaşım bir adet ferrarim var : )

ayrıca video şık olmuş ; P 

Hoşgörü
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeverSayNever
    NeverSayNever's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Tatil değilmiş üstelik yoklamada aldılar devamsızlık problemim olmasa gitmezdim de gitmek zorunda kaldım ben anlayamıyorum gereksiz bir ton tatil yapıyorlar :|

Asla Asla Deme. . .
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    valla dün müdür açıklama yaptı herkez sivil gelsin çöp topluycaz piknik yapcaz die sabah gittik valilikten yazı gelmiş kene var die [Çorum da kene çok] tekrar evlere dağıldık
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    sanırım bugünü karlı çıkaran az kişiden biriyim :) herkes dağılmış yapmamış vs bize dün dediler sivil gelin çöp toplucaz piknik yapıcaz die gittik hazırlandık etimiz köftemiz vs dana çayırı denen biyer var oraya gittik önce temizledik sonra piknik yaptık hojalar falan süper bi gündü ama yarın okulu temizleyecez.. müdür vakit kalsın piknik için die okulu elletmedi bugün...:)

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmetguveli
    ahmetguveli's avatar
    Erkek
    ya sadece ilköğretimlere tatil:D

Senden mehcur iken düştük Diyar_ı Liseye Not yine gösterdi hüsran hüsran üstüne Ahmet Güveli
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

ozAnkaraguclu bunu yazdı:
    la olmaz amk yaa o gün yazılı var olamadık bi şu yazılıyı olup kurtulmak istiom artık a.q :/

ben uyuyakaldım die gitmedim. felsefeden yazılı yapmıs hoca. bi ben yokum sınıfta. geçerli bi bahanesi yoksa yazılı yapmayıp 0 vercem demis ak xS 

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek
    bize çöp toplattılar ama gene bi chiplik yaptık tabiki:D 2 tane çikolata yedim çöplerini elime alıp bütün gün gezdim görene topluom dedim:D zaten yan oquldaki karıda rahat bıraqmadı:S
Toplam Hit: 5409 Toplam Mesaj: 31