folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Okulun Kütüphanesindeki Adını Bile Bilmediğim Kızı Arıyorum

Okulun Kütüphanesindeki Adını Bile Bilmediğim Kızı Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

Evet sevgili müritler mevzu derin okul kütüphanesindeki kızı uzun zamandır izliyorum muhabbete de giremiyorum ne diyeceğimi de bilmiyorum çok utanıyorum kitaplarından edindiğim tahminlerle ingilizce moleküler biyoloji genetik okuyor ama ondan bile emin değilim hep dibinde oturuyorum birgün akbilini göreyim de adını öğrenebileyim diye ama o da nafile çok fena tutuldum heran aklımda. bölümünün sitesine girdim her gördüğüm ismi facebookta arattım arattıklarımdan her fotoğrafına yapılan beğenileri inceledim yok diğer sosyal medyalarda da en az bu kadar uğraş içindeyim. Bulamıyorum.

Çakal olan arkadaşların diline düşme pahasına yardım istedim onlar da bulamadı ve dillerine düştüm artık dalga da geçiliyorum inşallah kızın haberi olur da insafa gelir.

Uzun lafın kısası ben bu kızın ismini nasıl öğrenebilirim bir yardım edin kafayı yiyicen.

Lütfen bir yardım eli uzatın 

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

ne bunda bu kadar büyütülecek, anlamıyorum. @@,)

boş bir anını bul(kütüphanede ders çalışmadığı bir an)

ne kadar çok ders çalışıyorsunuz, dikkatimi çekti diyerek, ilk önce kendi ismini söyleyerek tanış işte.

o ve onun gibiler, Ne İLK olacak NE DE SON.

@@,)

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Yuzunu bildigim gercekte karsilastigim bir insan benle o sirada konusamayip arkamdan stalk edip ancak bilgisayarin arkasina saklanip yazabiliyorsa ben o insani ciddiye almam. Bence karsilasinca direkt hangi bolumdesin diye basla konusmaya, kizin benle ayni fikirde olmasi yuksek olasilik (:

sigara değil, balık olan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

Okulun öğrenci listesini bulabilir miyiz 😅

Okul çomü

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
Toplam Hit: 1029 Toplam Mesaj: 4
kız kütüphane aşk sevgi aşk mbg aramak bulamamak hoşlantı i̇lgi