folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Öldüm Sonra Geri Dirildim Ve Gördüklerim...

Öldüm Sonra Geri Dirildim Ve Gördüklerim...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

son günlerde harbi sıyırmış durumdayım :) delirdim sanırım farkında değilim.

konuya gelelim:

lisedeyken sık sık yaptıgımız bir aktivite vardı.böyle uzun uzun soluk alıp verdikten sonra kişinin boynunun iki ucundan sıktıgımızda o kişi 3-5 saniye kendinden geçerdi,titrerdi,tepki veremezdi,acı fln hissetmezdi.bunun sebebi tansiyonun aniden artması veya azalması ve beyne kan gitmemesi durumuydu.

sevgilimle beraber yaşıyoruz.2 gün önce gece 3 gibi bu aktivite aklıma geldi ve sevgilime yapmaya kalkıştım :)

kız arkadaşım ilk denememde ayakları boşaldı,yatağa devrildi,kendine geldiğinde ise kustu.

sonra bana yapmasını söyledim.ilk yaptıgında ışıklar çoğaldı,bi süre tepkisiz kaldım,kolumu bacağımı hareket ettiremedim sonra kendime geldim.çok zevkli bi durumdu ve bi kez daha tekrarlamasını söyledim,bu sefer sonuna kadar sık boğazımı komutunu verdim ve olan oldu.. :)

şimdi yaşananlara geliyorum..sallamıyorum hocalar tıpatıp anlatıyorum :D

sevgilim boğazımı dakikalarca sıkmış..ben tam koltuga düşecekken bacaklarım bükülmemiş ve yere doğru düşmüşüm.düşerken kafamı lcd sehpasının sivri ucuna büyük bi darbeyle çarpmışım ve kendime gelmem yaklaşık 5 dakika sürmüş.ağzımdan tükürükler sıçramış ve aşırı derecede titremişim,halıya dizimi hızlı hızlı sürtmüşüm.(bunları ben hatırlamıyorum)

bu esnada yaşadıklarım ise hayret verici:

etraftaki sesler çoğalmaya başladı,çığlık sesleri duymaya başladım ve odanın duvarları simsiyah renge büründü.çığlıklar durmadan artıyordu ve çoğu sanki kulagımın dibinde çığlık atıyomus gibi geliyordu..o sırada kız arkadaşım gökçe kapıyı açmaya gitti,eve yaklaşık 20 kişi girdi ve herkes bana bakarak yüksek seslerle ağlamaya başladı.bunları hayal olarak görmedim,kriz esnasında gözlerim açıktı ve halüsinasyonun on kat daha kuvvetlisiydi.tıpatıp gerçekti.salviada yaşadıklarımdan bile daha gerçekti..bana ağlayan insanlar öldüğümü söylüyordu ancak ben bağırıyordum ölmedim diye duyamıyorlardı..o sırada duydugum çığlık sesleri kesildi,insanlar salonun kapısına baktılar,bende kapıya yöneldim.5 yıl önce vefat eden dedem göründü.özledim dedi ve sustu.o sırada ben gerçekte,dizimi halıya hızlı hızlı sürtüyomuşum.aynı zamanda titreyip zıplıyomusum yattıgım zeminde..dizim harıl harıl kanamaya başlamış işte tam o anda ben uykudan uyandım.gökçenin gözeri inanılmaz derecede korku doluydu ve ben uyanmamla çığlık atarak noluyo gökçeeee diye haykırmışım.gökçe içime cin girdi sanmış ve koşmaya başladı..evin kapısna doğru koştu..ben o sıra yarı kendimde yarı hayal dünyasındaydım.gökçenin gözlerine baktıgımda asıl şoku yaşadım.kız arkadaşımın göz yuvalarının içi oyulmuştu.biran kendime geldim ve tek hatırladıgım şey diz kapağımı kanatmaya çalışmamdı.

bu yaşadıklarım hayal değildi canlı gördüm.magicmushroom,salvia vb. şeylerdeki etkiler  değildi,gerçekti hocalar :D

öldümde dirildim mi lan ben :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    gözleri oyulmuştu :D:D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Bu işin arkasında kim var İSRAİL!

Hepimizi ele geçirmeye çalışıyorlarrrrrrrrr....

http://img.donanimhaber.com/upfiles/853188/92052A243318450A90F08FAF6DD49F49.gif

"bea"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

Tırstım lan :D

Edüt : Senin içinde 3 harfli bişey var orta harfi i

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

kedi alerji yapıyo belliki...

l enfer c est les autres Sartre ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    k2ankaya
    k2ankaya's avatar
    Erkek

Geçmiş Olsun.d ne diyim

Everybody has a plan.Till they get punched in the mouth. MT
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thewhitewizzard
    Thewhitewizzard's avatar
    Erkek

durumunu pek iyi görmüyorum son zamanlarda : )

sabır
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

scuderia bunu yazdı:
    -----------------------------

kedi alerji yapıyo belliki...

-----------------------------

alerji ne kelime hocam kız arkadaşımın ısrarı yüzünden sahiplendim ben bu lanet kedileri..hayatımı miktiler amk hayvanları

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

ben kaçar beyler... :D 
    hepinizi tanımak güzeldi.. 

http://www.leyladansonra.com/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuRaT55
    MuRaT55's avatar
    Erkek

sen kedileri sat... kiz arkadasin ile bogaz slkmak yerine baska seyleri slkmaya odaklan :D:D:D

sana seviyoruz :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

hepsi illuminatinin işi.

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
Toplam Hit: 17698 Toplam Mesaj: 116