folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Omega3 Ve Diğer Vitaminler

Omega3 Ve Diğer Vitaminler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cenk88
    cenk88's avatar
    Erkek

Vitamin ve multivitaminlerin kullanımı, vucutta eksik olan vitamin ihtiyacını karşılayacak kadar kullanmak doğru olandır.

Vitamin markalarina gelince bence doktorlar büyük rol oynuyor. Örneğin;  GNC firmasindan doktorlar baya bi para kazanmaktadır. Reçete yazarken sirf indirim adi altinda reçeteye kaşe basarlar kendi adlarını. 

Parmaton yerine, multibionta da tercih edebilirsin. Parmaton dan biraz daha etkilidir, bilgin olsun. Tanıdık eczaneye  sorabilirsin. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek
    vitamin ve mineral fazlasını vücut dışarı kullanmadan atıyor evet ama onu dışarı atmaya ugraşan böbreklerin zamanla anası s..kili.or, eger kullanmak için bi zorunlulugun yoksa bana göre iki günde bir yada 3 günde bir kullanmak en mantıklısı, yada bir hafta kullanıp bir hafta kullanmamak

:) mutluyum, huzurluyum
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Bu hapların içerisinde genelde B ve C vitaminleri bulunur, onların da fazlasını işersin.

A,D,K,E hariç vücutta vitamin depolanmaz zaten.

Bunlar %90 psikolojik hocam.

Hapı içince günde 10km koşacağına inanırsan, koşarsın. Kafanda soru işareti varsa bir halta yaramaz.

Pharmaton kullanıyorum :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

hergün 1 türk kahvesi 2 espresso 1 french içen ben ramazan girdi benim uyuşuk la bildiğin embesil gibiyim phormaton varya 10 numara ilaç kullanıyorum çok nadir zamanlarda bazı zaman kafa kardırmıyo beyin kısa devre yapıyo ismail bilir :) ozaman iyi işe yarıyo

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Pharmaton ve Energy Plus+ diye iki farklı ilaç denedim. Ve gördüm ki ikiside hiçbir boka yaramayan para ısrafından birşey ifade etmiyor. Hatta inanırmısınız bilmem, pharmaton kullandığım zamanlarda kendimi daha yorgun hissediyordum. Ciddiyim

Cigu bigule :(
Toplam Hit: 2097 Toplam Mesaj: 16
omega3 pharmaton vitamin