Oneplus 6 Tanıtıldı (Evet Buda Çentikli)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Migros’a gelmiş. 3.800 lira. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek
    HeyQirs bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

@HeyQirs

Ben telefon bataryası kısmını bahsetmiştim. Sen bu sektörün içindesin daha iyi bilirsin ama bildiğim kadarıyla Samsung ve Sony kendi telefonlarında kendi üretimleri batarya kullanıyor. Hatta Xiaomi'de Sony ve Samsung üretimi batarya kullanıyor.

Yok be hocam lion sektoru dusundugun gibi bile degil oem uretiliyor suan 2. Bir fabrika yok diye biliyorum hatta samsung yada lg sony vs hic birinin yok uretimi

http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/samsungun-batarya-ureten-fabrikasi-alev-alev-yandi-40359998

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cahitnuri
    cahitnuri's avatar
    Erkek

Sanırım çentik olayında en mantıklı hamleyi Huawei P20 Pro 'da yapmış. Normalde cihaz centikli ama ayarlardan centiği kapatabiliyorsun. Daha dogrusu centiğin sagına ve soluna siyah bir alan giydiriyor :D

https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=Jbm44Q6u8QE

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 2975 Toplam Mesaj: 15
oneplus