folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Online Linux Sistem Yönetimi Eğitimi

Online Linux Sistem Yönetimi Eğitimi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi27
    asi27's avatar
    Erkek
    asi27 bunu yazdı

Zaman uyarsa ben de varım. 

Teşekkürler

Bana bilgiler gelmedi dostum Rica etsem bana da bilgileri iletirmisin. Bu arada belge istiyen arkadaşlara  TBT logulu katilim belgesi hazırlama fikrimi de belirtmek isterim, sıcak bakın olur belki

.

BİZDE BİLİRİZ BİR KALBİN EN DERİN YERLERİNE İZ BIRAKMASINI,ŞAYET FARKINDA OLMASAYDIK YÜREĞİMİZDEKİ TAHRİBAT'IN...!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    asi27 bunu yazdı
    asi27 bunu yazdı

Zaman uyarsa ben de varım. 

Teşekkürler

Bana bilgiler gelmedi dostum Rica etsem bana da bilgileri iletirmisin. Bu arada belge istiyen arkadaşlara  TBT logulu katilim belgesi hazırlama fikrimi de belirtmek isterim, sıcak bakın olur belki

hocam TBT logosu uygun olmaz cünkü cogunluk site dısından ama bir sey ayarlama sansımız varsa bi bakalım ona.

mail adresini göndermis miydin?

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

yer var mı?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

offline video çeksen ?

Living Death
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ArmadA bunu yazdı

offline video çeksen ?

interaktif bir egitim olmasını istiyorum.

offline video cektigim gibi wareze düsecek nasıl olsa, bunun düsmeyecegini de bilemem o ayrı da offline olunca ögrenci fazla ciddiye almıyor, bu sekilde daha anlamlı egitim.

@mavitutku

evet.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
Toplam Hit: 2748 Toplam Mesaj: 26
linux egitimi