folder Tahribat.com Forumları
linefolder Programlama Genel
linefolder Online Odeme Yontemleri

Online Odeme Yontemleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

Selamlar,

Turkiyede odeme yapilacak bir site icin kullanilabilecek entegrasyonlar neler? daha once hic boyle bir sey yapmadigim icin cok fazla bilgim yok. iyzico var bildigim kadariyla. masterpass muhabbeti var bir de. Masterpass icin kod vs bulamadim hic. iyzicoyu kullaninca masterpass otomatik geliyor mu mesela? 

masterpass'ten kastim, bu numaraya kayitli kart var zaten diye uyari cikiyor, tekrar kart bilgilerini girmenize gerek kalmiyor vs. bir de mobil uygulama icinde, hic kart falan bulastirmadan app store hesabimla ode gibi bi secenek cikartmak mumkun mu ? mumkunse mesela trendyol vs neden boyle bir opsiyon sunmuyor, kesintisi cok mu fazla ? 

black implies white, self implies other, life implies death.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gremlin
    gremlin's avatar
    Erkek

https://www.tahribat.com/forum/sanal-pos-odeme-sistemi-yurtdisi-kart-254722

burada tavsiye almıştım. 

şuan sipay değerlendiriyorum

imza.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Bunlardan hariç bankaların kendi sanal posları var. Onları kullanabilirsin.

Kuveyttürk ücretsiz mesela.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Bunlardan hariç bankaların kendi sanal posları var. Onları kullanabilirsin.

Kuveyttürk ücretsiz mesela.

Tabi her bankanın posu sadece kendi kredi kartına taksit yapıyor. Mesela yapı kredi bankasından sanal pos aldığınızda sadece world cardlara taksit seçeneğiniz oluyor. Bunu da göz önünde bulundurmakta fayda var

Titanyumun gücü adına!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acemi-webci
    acemi-webci's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

Selamlar,

Turkiyede odeme yapilacak bir site icin kullanilabilecek entegrasyonlar neler? daha once hic boyle bir sey yapmadigim icin cok fazla bilgim yok. iyzico var bildigim kadariyla. masterpass muhabbeti var bir de. Masterpass icin kod vs bulamadim hic. iyzicoyu kullaninca masterpass otomatik geliyor mu mesela? 

masterpass'ten kastim, bu numaraya kayitli kart var zaten diye uyari cikiyor, tekrar kart bilgilerini girmenize gerek kalmiyor vs. bir de mobil uygulama icinde, hic kart falan bulastirmadan app store hesabimla ode gibi bi secenek cikartmak mumkun mu ? mumkunse mesela trendyol vs neden boyle bir opsiyon sunmuyor, kesintisi cok mu fazla ? 

iyzipay, sipay ve visa tek tıkla ödeyi kullandım. hepsi kolaydı, api dokümanları var. hatta iyzipayde api flowlarını denemek sistemine entegre etmek için hesap açmana gerek yok, sandboxu public. https://dev.iyzipay.com/

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

shopinext kullanabilirsin firma falan istemiyor online satış yaptığın bir platform olması yeterli. api ile bağlantı yapılabiliyor.

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://weepay.co/

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek

Küçük bir not:

Paytr önce teklif gönderdi, komisyonu yüksekti. Aradan birkaç gün geçti, aradılar; iyzico düşünüyoruz dedim.

Sonra tekrar teklif gönderdiler daha düşüktü.

Pazarlık yapın yani

binin yarısı beş yüz o da bizde yok
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    aylmz bunu yazdı

Küçük bir not:

Paytr önce teklif gönderdi, komisyonu yüksekti. Aradan birkaç gün geçti, aradılar; iyzico düşünüyoruz dedim.

Sonra tekrar teklif gönderdiler daha düşüktü.

Pazarlık yapın yani

kaç komisyon teklif ettiler ve iyzico kaç teklif etti

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
Toplam Hit: 1164 Toplam Mesaj: 9
sanal pos mobil odeme online odeme