Online Onparmak Scripti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    greenboy2
    greenboy2's avatar
    Erkek

s.a muridler yaklaşan adliye katiplik sınavına hzırlanan arkadaşlara yönelik bi web sitesi yapmak istiyorum söyleki sistem bi metini otomatik olarak atayacak ve 3 dk muhdet vericek 3 dk içinde yazılan kelime sayısı ve doğru yanlış sayısını bilirleyecek bu işlemi yapabilecek hazır bi script mevcutmudur yardımlarınızı bekliyorum.

Ben Nezaman Tahttan İndim ki... Siz Kral Oldunuz... Susarsam Çatışma... Konuşursam Savaş... Yazarsam Destan... SEVERSEM DEVRİM OLUR...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arne
    Arne's avatar
    Erkek

Hocam sıfırdan yazmasına yazması uzun sürer. BURADAN     Bilgi edine bilirsin yani orayı örnek alabilirsin.

Tahribat.com/Dua Ederek bekliyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek

e bilader, benim klavyemde turkce karakter yok, ben kullanamiyorum o siteyi :/

Diriliş... /// Inadina Ofke Inadina INTIKAM
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arne
    Arne's avatar
    Erkek

O benim sorunum değil hocam. ama yinede BURADA var

Tahribat.com/Dua Ederek bekliyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yabanci bir site var burada.

http://turkish-speedtest.10-fast-fingers.com/

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek

bu katiplik olayına nasıl başvuruyoruz hocam?

..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    greenboy2
    greenboy2's avatar
    Erkek

lepusmorris bunu yazdı:
    -----------------------------

bu katiplik olayına nasıl başvuruyoruz hocam?

zamanı gelince adelet bakanlığının resmi sitesinden duyuru yapılıyor hocam sonra gerekli belgeleri toplayıp duyuru tarihine göre il adliyelerine başvuru yapılıyor...

Ben Nezaman Tahttan İndim ki... Siz Kral Oldunuz... Susarsam Çatışma... Konuşursam Savaş... Yazarsam Destan... SEVERSEM DEVRİM OLUR...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    greenboy2
    greenboy2's avatar
    Erkek

ama gerçekten önemli bu konu yaa yardımcı olabilecek arkadaşlar ulaşabilirse sevinirm.. script yoksa yazılsa iyi olur. sitede yayınlayacagım metinlerden birisi kesinlikle adliyede çıkacak metindir.. yardımcı olursanız sevinirim... burada bir çok webmaster var illaki yardım etmek isteyen olacaktır biliyorum yok illa kar elde etmek istenirse premium üyelik sistemi yapılabilir. ama ben isterimki ücretsiz olsun herkez yararlansın yardım edebilecek muridler pm larinizi bekliyorum

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    greenboy2
    greenboy2's avatar
    Erkek

yokmu muridler yardım edebilecek yaaa

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

bilmiyorum kimsin neyin nesisin... ama böyle yazmışsın...  sitede yayınlayacagım belgelerden birisi kesinlikle adliyede çıkacak sorulardır..

buna nasıl garanti verebilyorsun ? insanların duygularıyla oynuyorsun....? tamam site yapacaksan yap ama böyle rant sağlamaya çalışma... her adliyenin kendine göre soruları oluyor.. herşey oradaki yüksek makama kalmış... 

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    greenboy2
    greenboy2's avatar
    Erkek

FeRoCi bunu yazdı:

bilmiyorum kimsin neyin nesisin... ama böyle yazmışsın...  sitede yayınlayacagım belgelerden birisi kesinlikle adliyede çıkacak sorulardır..

buna nasıl garanti verebilyorsun ? insanların duygularıyla oynuyorsun....? tamam site yapacaksan yap ama böyle rant sağlamaya çalışma... her adliyenin kendine göre soruları oluyor.. herşey oradaki yüksek makama kalmış... 

benim güzel kardeşim adliyede belli başlı metinler mevcuttcur yüksek makama kalan bişey değildir. biraz nette araştırma yaparsan benim koyacagım metinlerin neredeyse tamamına ulaşırsın kimsenin duyguları ile oynamaya çalışmıyorum soru değil bi metin 3 dk içinde yazılması gereken metin umarım anlamışındır saygılar

Toplam Hit: 2513 Toplam Mesaj: 12