folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Online Oyunlar Yazı Dizisim Benim Bakınız

Online Oyunlar Yazı Dizisim Benim Bakınız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eFe19KAN
    eFe19KAN's avatar
    Erkek

Var mı online gamer buralarda

Neyse sorun diil olmasa bile bi tane deli hepinizi başlatmaya yeter herhalde

www.knight-online.com.my giriniz

Darkeden online araştırınız

Ragnorak online bakınız

ama ben genelde knight online dayım deli süper manyak oyun bağımlılık yaptı hastası oldum diyorum dedim

Respectly

Sonsuza kadar yaşayabilen ölü değildir, Tuhaf zamanlarda ölüm bile ölebilir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eFe19KAN
    eFe19KAN's avatar
    Erkek

Bu arada yazı dizisi olmadı ama genede şuralara bi bakın sizi asıl dizi orda

http://www.oynasana.com/forum/m238575 Knight online(beleş ama sınırlı)

http://www.oynasana.com/forum/m238202 Dark Eden online (full beleş 240mb)

http://www.oynasana.com/forum/m238576 Line Age2 en kalitelisi en pahalısı 1.4 gb total 2.5gb

Şimdi oldu...

Sonsuza kadar yaşayabilen ölü değildir, Tuhaf zamanlarda ölüm bile ölebilir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    oom bana knight online deme.. onların ta sülalerini ....   ulan oynadık oynadık sonra oyunu kapattılar a.k sonra açtılar bizim üyelikler gitmiş.. manyak ganimet vardı bende piskopat oynuyodum  karakter mal [ sorcerer ] büyücü yani puhgauhaha

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    bende ara sıra knight oynuyorum ares1 de sen nerede oynuyosun?

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    grunak
    grunak's avatar
    Erkek

ben kinghtonline oynuom

çok güzel lwl60 mster charım var   ama

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

soldat en iyisi buymuş. ak knightonline da oynadık level 30 olduk şimdi 360bin istiyo sikerim oyle oyunu.

ftw
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    pezevenk bunu yazdı:

soldat en iyisi buymuş. ak knightonline da oynadık level 30 olduk şimdi 360bin istiyo sikerim oyle oyunu.

hehe ben 1 haftada level 35 oldum bidahada kasmadım :)

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    grunak
    grunak's avatar
    Erkek

Bu oyunda çk iddaılıyım  beramus serwerında oynuorum nickim IDeviL assasıım lwl 60 ım

bide

lwl 60 priset ım var oda lwl 60 paladın kreal gibi oyun kımse laf etmesın ulen dagıtıram :)tabi  herkesıbn dusuncesı farklı  oyunda lwl 55 den sonra lwl atlanmıo sıkıcı olabilir o ısralar ama colanyzone giderken zevk alrısın bide SAVASLARDA çok güzel oluo

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zemin
    zemin's avatar
    Erkek
    ben hayla oynuyorum usa serverında xigenon da  lvl 54 mage yim bide assasian var 45 :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebeluser
    rebeluser's avatar
    Erkek
      Project Entropia oynayan yok mu yaw? Çok sakıncalı yaw bu online oyunlar.... alamıyosun kendini oyundan, sonra bakıyosun sabah olmuş...

There are 10 types of people in this world, those who understand binary and those who don"t.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    breakover
    breakover's avatar
    Erkek
    japonun biri knight online malezya serverinde 52 saat boyunca oynamış.Adam kepmiş zuahha ddikkatli olun walla 3 aydır başından kalkamıyodum.cypherda lvl 57 mage var bıraktım walla bir haftadır oynamıyom psikolojim bozuldu bozulacak krizlere giriyom
Toplam Hit: 4830 Toplam Mesaj: 16