Öpüşmek ?!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gafman
    gafman's avatar
    Erkek

sevgili muritler valla manyaksınız. bende 2 sene önce bir kızla öpüştüm kız o zamana kadar 4 kişi ile ateşli öpüşmeler geçirmiş banada öğretti:D:D:D

güzel ve çoooooookkk acayip bir duygu ama gerçekten kız bilmiyorsa zevk piç oluyor.

benim gibi yapın oturun öğretin:D:D:D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Sabi sübyan arasında kalmışız a.k. !!!

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pic_Boy
    Pic_Boy's avatar
    Erkek
    Antikky bunu yazdı:

Hocam,filmlerdenkinden pek bir farklı yok,
    fakat %100 karşılıklı etkenli bir iş istersen en baba playboy ol karşındaki kız öpüşmeyi bilmiyorsa haz alamazsın.
    Eğer ilk defa öpüşeceksen sakın filmlerdeki dili emme olaylarına girme masum(!)bir öpücük ve devamı nasıl öpülürü anlatmak çok zor.

Zamanla kız arkadaşın oldukca öğreneceksein Dişin çarpacak ağzı kokan kız arkadaşların olacak, bunlar hep kötü deneyimler ama zaman: )

eheueh azi kokan olabilir tabi en onemlisi disler dikkat et agizdan agiza cok hastalik gecer ...

Akıllılar dövüşmeden önce kazanırlar, cahiller kazanmak için dövüşürler.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kith-Kanan
    Kith-Kanan's avatar
    Erkek

bana bira içirdikten sora öpen bi kısakadaşım vardı özellikle bi yudum içirip öperdi çok hoşuna gidiomuş:D walla bencede fena bi tat diil deneyin bi:D

*667* Neighbour Of Satan Born To Lose, Live To Win...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DoomsdayScreaM
    DoomsdayScreaM's avatar
    Erkek
    BOZO bunu yazdı:

doguhan bunu yazdı:

Antikky bunu yazdı:

Hocam,filmlerdenkinden pek bir farklı yok,
    fakat %100 karşılıklı etkenli bir iş istersen en baba playboy ol karşındaki kız öpüşmeyi bilmiyorsa haz alamazsın.
    Eğer ilk defa öpüşeceksen sakın filmlerdeki dili emme olaylarına girme masum(!)bir öpücük ve devamı nasıl öpülürü anlatmak çok zor.

Zamanla kız arkadaşın oldukca öğreneceksein Dişin çarpacak ağzı kokan kız arkadaşların olacak, bunlar hep kötü deneyimler ama zaman: )

lan adam beni anlattı ıkı satırda :):) hehe.. yalnız eklemek ıstedıgım bısey eger hatun senın eve gelıyosa mutlaka 2 adet 40 gr. çikolata ve 1 kutu vivident hazırda bulunsun.. tatlı olur :):)

Sana katılıyorum ve ekliyorum prezervatifi de unutma ne olur ne olmaz tedbirli olmak ta fayda vardır

Bozo sende az değilsin çikolata işi ;) :D güzel güzel çklata çk işe yarar solim neyse

ben hiç opşmeyi blmydm kız aniden optu sonra hrşy kendlndn oldu ciddiyim o opsun zaten kendlinden oluyo. Ama ben ilk başta ıyk çok iğrendim tukruklu mukruklu  :D  tabi kıza çaktırmadan yere tukurmem gerekiodu neyse :D çk komik ti benimki ama sonra alıştım. insan sevince katlanıo

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hojsa sana tavsiyem eger cevrende varsa bi ermeni kız bul onlar manyak oluyorla rbenim vardı bitane sadece 2 sn lik öpüşte 2 saat baş agırısı yaptı kısacası manyaktı hoja nedemişler iyibir ermeni sen istemeden vermeli sende bul bi ermeni gör nasıl öpüşülür ama kapılma sakın
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hoja ne var yani çocuklar ögrensin... hiç deiglse bilgileri olsu....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar inanmazsınız ama ben hiç bir kızla öpüşmemişim yani kız arkadaşlarım olmuştur ama en son 3 yıl once bir kız arkadaşım olmuştu gerçekten onu çook seviyordum ondan sonra hiç sevgilim olmadı bazen bana andy takılır işte der ben kız arkadaşım var cart curt (onunda a.q :) ) ama nasıl öpülür bu yaşıma gelmişim öğrenemedim artık uygulamayı üni. gittiğimizde yaparız.
    :)

CeLeKatireJeotuzbeş
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    ewet beyler tbt nin abazası olarak konuya bi el atayım dedim.Şimdi hepiniz öpmüş geçirmiş adamlarsınız :) neyse biz daha o konulara uzağız ama benim çok kötü bi huyum var birisinin ısırdığı gofret ,çikolata gibi şeyleri ben yiyemiyorum birde birinin su içtiği bardaktan su içerkende bazen tiksiniyorum.EEEEE ben nası öpüşecem iğrenirim yaw yoksa kızın kollarına kendimi bırakınca öle bi sihirli değnek değmiş gibi olurmu ki.bi de bi arkadaş yazmış cidden sigara için kızı öpmekle kül tablası yalamak arasında bi fark yok mu şimdi?ben sigara içmiyom tabi.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Afyon
    Afyon's avatar
    Erkek
    evet bencede gerekli bir konu :) ilk önce bende bilmıyordum yasım 14 15 o ara ergenlik girilşte orta son sınıf ögrencıyım pinkege gittik işte sewgilisi alan cıktı ama ben deneyımsizim daga o samanlar :) kız benide aldi gitti kız ögretti resmen bana cola içipde öpüşmek kadar iğrenc bi olay yoq abi ben bunu bılırım :)) abi bılmıorsan sakın olacan saten abiler yazmiş relax olacaksın .. ve dudagın ıslak olmasi coq buyuk bir avantaj bence kesınlıkle hızlı olma filimlerdekiler gibi yanı abi sefıorsan valla kendiligen gelir yawasca öp.. ama butunlarınıs . birinise degmemsini istıyorsanız sen veya eşin biras kafasini yatırmali :) ellerını ensesine dogru atıp saclarını oklşuya bilirsin ya ne biliyim dedıgım gibi sakın ol :) bılmıorsan dur kız ögretecek eger 2 tarafda bilmıorsa sıctınıs o saman :D sakın ol dilinizle nokta vuruslar yappın yani sürekli dilinisi birbirinse degdirmeyın gezdirin içersinde :) saten dilins birbinise bulacagım diye biras harekete gececektir ;) suanda ise baya güsel öpüşürüm en sefdıgım öpüşme boyundur abi :-) boyundan kapıpda yukari dogru cıkma beni öldürür :DD
Toplam Hit: 7782 Toplam Mesaj: 35