folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Ordan Burdan Şurdan

Ordan Burdan Şurdan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    siyahbereli bunu yazdı
    futurist bunu yazdı
    mizahi bunu yazdı

Madem hosgeldin al bunlar da benden olsun:

stackoverflow.com

edaboard.com

stackexchange.com

quora.com

instructables.com

mathworks.com/matlabcentral

Buralara takil, hem memleketini hem kendini kurtar. Yalniz bastan belirtiyim bunlarin da fazlasi nalet girsin dedirtiyor

+

Birkaçinadenk geldim. Gerek rengarenk tasarimi hem iceriği bakimindan çok dolu. Adamlar ne ile biz ne ie uğraşıyoruz dedirtiyor cidden. 

Dolma kalem nasil akmaz konusunda sanki uzay mekiği yapiyor anlatmış anlatmis sonunda çözümü bulmuş.. bizde çözum kolay :  atıyorsun, yenisini alıyorsun :)

Tek kötüsü ingilizce işte. Anliyorum  ama akici olmayinca dil, bir noktadan sonra  sıkabiliyor :(

* Bende ara ara bunalıyorum hepsinden.  Hatta geçenlerde çok kızdım birine. Komple kepenkleri kapatip gitmiştim :) sonra strateji değiştirdim. Pireye kizip yorgan yakmayim dedim. 

Bir problemi vardi bir arkadaşin birsey sordu .derken soru cevap onlarca kez mesaj atmisim zamaninda. 

Neyse aradan  zaman geçti çok basit bir soru sordum.  Ne gibi " şu marka ürünü kullanmışmiydin" 

" 2-3 cümlede cevaplanabilir. Kaliteli kalitesiz..gibi yazilabilirdi. 

"Evet"

yazmiş. Bu ne ya anlamadim deyince " iyi güzel "geçiştirmiş. Sonrada cevap gelmedi. 

Allahtan kork vicdansız dedim. Senin sorunun için sayfalar dolusu konu anlattım.  Yazicidan çıkarsam bir fasikül :) eder.  herifçioglu bir cümle kurmaya tenezzül etmiyor. 

Hayatta nefret ettiğim 5 şeyden biri vefasizliktir. 

Şu siteye üye olduğum süre içinde her tanistiğim birçok insan hayata bakisimi değiştirdi. 

İyiler hatrina kötüleri çekeceğiz artik diyor yoluma gidiyorum. Herkese selam ederim.

salla gitisin. futurist ''İnsan, kendi samimiyetinin altını çizmeye kalkıştı mı, ister istemez üstünü de çiziyor. Samimiyet, mahremiyetle mukayyet olsa gerek. ''

Ben mi suçlu oldum yani yine..

suçlamak değilde, samimi olmak içtendavranmak kişiden kişiye değişiyor, karşıdakinin de elinde olmadığı yetiştirilme tarzı gibi, ya da bakış açısı aldığı eğitim gibi şeylerle alıgısı değişiyor.

şimdi daha da yazarsam konu uzar gider. )

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
Toplam Hit: 1567 Toplam Mesaj: 12
okuma yazma web siteleri günlük olaylar