folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Orjinal Boyut 100.000 'E Yakın Resim Ve Vektör Arşivi FULL HD (ÜCRETLİ)

Orjinal Boyut 100.000 'E Yakın Resim Ve Vektör Arşivi FULL HD (ÜCRETLİ)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

Merhaba Müridler.

Elimde  100.000 'e yakın hepsi yeni, 40-50 bin civarında vektör ve kalan 45-50k da orjinal büyük boyut resimler mevcut. Görsellerin herhangi bir telif hakkı yoktur, standart lisansa sahiptir. İstediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Hepsi klasör halindedir. Bu resimleri 200 TL 'den banka havalesi ile satıyorum. 

Not: internette Yüksek boyut indirme sitelerinde 1 adet resim güncel fiyatı 10$ 'dır. Dileyen alır dileyen almaz, lütfen konuyu baltalamayalım.

Not2: Görseller bulut hesabımdadır, hızlıca indireblirsiniz veya dileyen hard disk gönderir, doldurur geri gönderirim. Bana gönderilen disklerin kargo ücreti tarafımdan karşılanır. İstanbul 'da ikamet ediyorum.

NOT3: Aktif olarak siteler üzerinden ücretli indirmem devam ediyor. Satın alan arkadaşlara aldıkları günden itibaren indirdiğim yeni resimleri göndermeye devam edeceğim.

NOT4: İrtibat: ucuzyoldan@gmail.com 

Gittigidiyor linki: https://urun.gittigidiyor.com/diger-her-sey/100-000-e-yakin-orjinal-buyuk-boyut-resim-arsivi-354137140

EDİT-1: Ekran fotoğrafları güncellenmiştir.

SS:

Resimler bu şekilde klasör halindedir.

SS2:

TurkForces tarafından 27/Eyl/18 10:15 tarihinde düzenlenmiştir

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

Hocam memleket neresi harddiski nereye yolluyoruz:) 

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek
    Free_Mans bunu yazdı

Hocam memleket neresi harddiski nereye yolluyoruz:) 

Hocam yoğunluktan unutmuşum :) İstanbul Anadolu yakası Üsküdar 'dayım. Dileyen Üsküdar 'da elden teslim edebilir, dileyen adresime kargo ile diski gönderebilir. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paşa.
    OkudukdaNeOldu
    OkudukdaNeOldu's avatar
    Erkek

hocam Bİr şey soracağım. Diyelimki ben sizden aldım. Almış olduğum görseli de ticari amaçla kullandım. daha sonra görsel sahibi bana bunu aLDIN BANA GÖSTER FATURASINI DEME HAKKINA SAHİP Mİ? yoksa ispat etme zorunluluğum yok mu?

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Perihelion
    Perihelion's avatar
    Erkek
    OkudukdaNeOldu bunu yazdı

hocam Bİr şey soracağım. Diyelimki ben sizden aldım. Almış olduğum görseli de ticari amaçla kullandım. daha sonra görsel sahibi bana bunu aLDIN BANA GÖSTER FATURASINI DEME HAKKINA SAHİP Mİ? yoksa ispat etme zorunluluğum yok mu?

++

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek

merhaba görselleri sitede vs koyabilir miyiz telif sorunu çıkabilir mi ? 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CISSP
    CISSP's avatar
    Erkek

hocam biraz fiyat düşün rutracker.org da ücretsiz shutterstock diye arama yapınca 1.000000000 tane çıkıyor

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

Hocalarım hepsi telifsiz görseller shutterstock’u aktif kullanan biriyim baskıcı olduğumdan dolayı . Sıkıntı çıkarmaz dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz . 

Fiyat Tahribata bu şekilde dileyen istediği yerden indirebilir fakat görseller pixabay gibi sitelerde olmayanlardan . 

Konu aktifttir düşünenler pm yoluyla bana ulaşabilir .

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

toplam kaç gb b?

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek
    OkudukdaNeOldu bunu yazdı

Hocam almış olduğunuz görseller ticari amaç taşımadan satılır, benim aldıklarımda. Zaten satma amacı kişinin piyasaya sürmektir resmî . Herhangi bir fatura kesilmez, görseli indirdiğinizde size kod da vermez shutterstock. Ki düşünün görseli indirdiniz , aynı dakika içinde indirdiğiniz görsele pc de virüs bulaştı örnek veriyorum . Tekrar indirdiğinizi bir daha indirmek için tekrar para vermelisiniz . Güvenle indirebilirsiniz . 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

toplam kaç gb b?

280 gb galiba hocam toplamda .